České banky a aplikace pro Windows Phone?

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od htcjirka »

Me naposledy ta ze si uzivatel stahne pro wp,ios ci android app
Pro WP tezko,takova verze by se nedostala a ani není ve Store,externe uz vůbec ne.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

No oni to ti parchanti nabízejí, samo že to není app od spořky...ta zatím neexistuje, mě to nedalo a hned se na windowsphone.com pídil jestli už nevyšla, pokud na ní někdo čekal jak na smilování, uvidí tohle tak po tom skočí a následkům se pak nestačí divit...buh ví co a kam se jim to bude snažit vecpat.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od htcjirka »

Ona se ani nedostane/neprojde certifikaci na Store,takze u WP se není ceho obavat.
mceza

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od mceza »

Tak jak to je? Nejdřív tvrdíš, že na WP je falešná aplikace od ČS a teď, že tam ještě není? Není a nebude. Na Store je důkladná automatická a manuální kontrola vkládaných aplikací. Dosud mi není znám případ, kdy by se do Store dostala falešná aplikace jakékoli světové banky! Neříkám, že to nejde, vždy jde systém nějak obejít, ale že by se to poprvé povedlo zrovna u této aplikace?
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Nezvrdil jsem (pokud to tak vyznělo dlužím vám omluvu) že na WP Store je falešná aplikace, pouze že před tímto způsobem, v IB servis 24 česká spořitelna varuje, nic víc ,co a kam to vlastně instaluje, vědí jen ti gauneři co to posílají a zmínil jsem to taky....

jestli jsem tu zprávu co poslali, nesmazal, hodím screen.

EDIT:
Zpráva v servis 24 vypadá takhle:
Obrázek
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Nejvíc mě pobavila paní v Airbank, byl jsem si založit účet a když jsem se ptal na WP aplikaci, tak prý s WP vůbec nepočítají, protože údajně WP nikdo nemá a je to platforma, se kterou se nemusí do budoucna počítat.

Ach bože.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od bouskat »

Tak si se otočil na patníku a sel si jinam ne?
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od mmme »

Právě naopak bych tipoval (nebo doufal, sám jsem jejich klient), že aplikaci mít budou. Prezentují se jako moderní banka. Mimochodem, dělám pro to takovou kravinu. Každej druhej měsíc jim pošlu dotaz kdy že ta aplikace bude. Mám za to, že čím víc se bude ptát lidí a čím víc na tuto app bude dotazů, tím dřív bude :-D
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od PetrCBR »

No neda se uplne rict, ze by se s WP nemelo pocitat, ale pravdou je ze to hodne lidi ignoruje, protoze je WP opravdu minoritni (ikdyz jeji podil pomalu stoupa). Ti co se trochu vic zajimaji asi maji jasno, ze MS nenecha svuj system padnout a udela vse pro jeho rozsireni, ale lidi ho budou brat vazne az k tomu rozsireni dojde.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak AirBank je skutecne nizkonakladova banka jedouci na minimum....proste nechtej platit vyvojari za neco co si pak stahne dve stovky lidi...tak to vidim ja, cekaji az se system rozsiri, velke banky treba nektere aplikce maji, ti tu sumu investuji a proto me taky zarazi ze se na to vyflakla CS vejvar maj myslim slusny...
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od mmme »

Naopak si myslím, že by apku měli vydat co nejdříve, aby přitáhli další klienty. Jak se promítne vývoj takovéto app v roční ztrátě 50 - 100 milionů?
Uživatelský avatar
Andreas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned pro 20, 2009 1:21
Zařízení: HP iPAQ 214

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Andreas »

Může někdo, kdo má o takových věcech povědomí/přehled, říct, řádově v jaké cenové relaci se vytvoření takové aplikace pohybuje ? Mě přijde, že u takových subjektů jako jsou banky to nemůže být taková položka v rozpočtu ?
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Nj kazdopadne je to na jejich rozhodnuti...nekteri proste s podporou WP stale vahaji, protoze budoucnost je prozatim nejista, acu tu nekteri budou sirit ze je to nesmysl a tenhle system bude nejpouzivanejsi na svete podobne jako dnes iOS a Android....prejze rejze...s pristupem MS sotva...notifikace a oddelenou hlasitost coz je samozrejmosti od zacatku jinde, pridaji az na cetne zadosti uzivatelu, sami by se k tomu nerozhoupali a to jeste az po jake dobe
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Andreas píše:Může někdo, kdo má o takových věcech povědomí/přehled, říct, řádově v jaké cenové relaci se vytvoření takové aplikace pohybuje ? Mě přijde, že u takových subjektů jako jsou banky to nemůže být taková položka v rozpočtu ?
tak nektee velke banky to udelali a berou jako samozejmost klientum krome app pres webovy prohlizec, nabidnout jeste mobilni verzi aby meli k uctu pristup odevsad a s bankou byli spokojeni...nejake horentni sumy to nebudou to ne, proc s tim ale AiB a CS otali, vedi jen oni sami...WP uz ma lidi docela dost alespon tady a co se tyce bezpecnosti jsou na tom take dobre.
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od PetrCBR »

Tak on ten vyvoj muze stat od desitek do stovek tisic. Zalezi na slozitosti apod.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od M.BoBo »

Přesně tak, vývoj není levná záležitost. Zvlášť při cenách tech vyderacu z vývojářských studii. To jsou opravdu vyderaci. Navíc tu aplikaci již maji vytvořenou a za nehorázné peníze preprodavaji dal.
Proto si banky dobře rozmyslí, zda aplikaci pro minoritní wp vydá. Navíc když do banky napíše par desítek klientu, ze chtějí aplikaci pro wp, tak si banka řekne proč pro tech par klientu dělat takto nákladnou aplikaci.. A není to jen u bank, ale i dalších aplikaci a her.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak budou to asi pálky o tom žádná, není to nějaká blbost či hra ale bankovní aplikace a tam to bude zcela jiné...by chtělo aby sem písnul nějaký vývojář co se na tvorbě něčeho podobného, bez ohledu na platformu podílel, aby prozradil za kolik to bance prodali, pokud to není tajné.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak podle tohoto http://www.airbank.cz/cs/vse-o-air-bank ... no-v-1510/" onclick="window.open(this.href);return false;

Citace:

Dotaz: Jak to bude s aplikací pro Windows Phone? Je v plánu?

Erich Čomor:
Máme v plánu ji vyvinout, ale samotný vývoj začne až poté, co dokončíme a poskytneme aplikaci pro Android. Pokud bude aplikace pro Windows Phone ještě letos, tak určitě ne dříve než na konci letošního roku. I osobně bych ji rád viděl dřív, ale po zkušenostech s vývojem aplikací pro iOS a Android jsem se slibováním termínů opatrnější.




měli na WP aplikaci Airbank, začít pracovat, až vyjde verze pro android, ta vyšla loni 12.7:
http://techboard.cz/air-bank-vydala-apl ... -nepocita/" onclick="window.open(this.href);return false; ale slibně to nevypadá...udajně.

EDIT:
Co se týče české spořitelny, mrkněte zde, v tomto roce by snad už měla být:
https://www.facebook.com/ceskasporiteln ... 3906417956" onclick="window.open(this.href);return false;
V prvním příspěvku paní nebo slečna zminuje něco o tom že jim v tom brání samotný wp8..

Citace:

Tomáš Urban Dobry den, mel bych dotaz jak to vypada s aplikaci Servis 24 pro WP 8? Dotazy na toto tema se mnozi, ale zadny realny termin jste zatim nezverejnili. Dekuji

Česká spořitelna Tomáši, aplikace Mobilní banky je připraveny pro zařízení s operačním systémem iOS (iPhone) či Android od verze 2.3. jak již jsme uvedli na uvedli, v současné době není možné využít Mobilní banku pro systém Windows Phone. Aplikace Mobilní banky je ale průběžně rozšiřována jak o funkčnosti, tak o podporované systémy. Je možné, že do budoucna může být k dispozici i Vámi používaný operační systém. V případě rozhodnutí poskytovat Mobilní banku i pro OS Windows Phone budeme všechny klienty včas a vhodnou formou informovat. Váš požadavek jsme zároveň zaznamenali a předali ke zvážení kolegům z aplikační podpory služby Servis 24 Mobilní banka. Krásný večer, Andrea L., Klientské centrum.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Osobně si nemyslím, že vývoj bankovní aplikace pod WP by je vyšel na obří peníze. Díky bohu za to, že většinu bank ale lze solidně ovládat z prohlížeče, alespoň tak si nepřipadám úplně odříznutý a vzhledem k tomu, že ve světě banky vyvíjejí své aplikace pro WP nebo s podporou počítají, tak mě výrok Airbank dost překvapil.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Nj...helá já banku na mobilu a prakticky ani na iPadu nepoužívám, takže i kdybych uAiB byl, vůbec bych tohle neřešil....pohodlí 22" a klávesnice se sebelíp udělaná smart aplikace, co do přehlednosti a intuitivity nevyrovná i kdyby to bylo na 7"inch... ikdyž ta pro iOS a iPady je hodně dobrá, bohužel ale primárně pro rozlišení iPhonů, takže na iPadu je to zvětšený a trochu neostrý, používat se ale dá...zda bude nativní aplikace pro ipad nevím...ptal jsem s xkrát ale odpověd nejasná...spíš myslím ne
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů