Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Příspěvek od MagicQ »

Zdravim...
od aktualizace Black mi blbne mobilní síť... Nemůžu volat , vyškoci mi hláška "chyba sítě" a hovor se neuskuteční.... Přitom přijímat hovory muzu, internet chodi taky... Vzdy pomůže restart telefonu jinak se mi to zatím nepodařilo rozchodit.. Nevite cim to může byt??? Před aktualizaci se mi to nikdy neděli..
diamondking
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 28, 2014 7:40
Zařízení: nexus 4

Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Příspěvek od diamondking »

...tak něco podobného dělá mojí přítelkyni Lumia 820. Akorát že nemůže nic...pomáhá jenom restart mobilu. :-(
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Příspěvek od Radim Stehlík »

taky se mi to občas objevovalo, zkusil jsem natvrdo dát jen volbu 3G.
Ještě jsem vypozoroval, že mi to dělá Vodafone tak rok zpátky. jako kdyby tady v okolí zrušili nějaký vysílač.
Ale telefonem to nebude, dělal mi to předtím i Android. A dělá mi to i nová vyměněná SIM. zkusil jsem si ji u operátora vyměnit jako vadnou. Zkoušeli na mě 100,- šmejdi, tak jsem jim řekl, že po těch letech je v jejich zájmu mi dát novou. A šlo to.
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Příspěvek od MagicQ »

zkusím vypnout 4G ... to mám zapnutý tak poslední 3 týdny.. a Black mám asi týden či dva... uvidím jestli to přestane.. pokud ne, tak ještě udělám HARD RESET a pokud ani to nepomůže tak to by už byl opravdu problém..
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Příspěvek od Marty04 »

Radim Stehlík píše:taky se mi to občas objevovalo, zkusil jsem natvrdo dát jen volbu 3G.
Ještě jsem vypozoroval, že mi to dělá Vodafone tak rok zpátky. jako kdyby tady v okolí zrušili nějaký vysílač.
Ale telefonem to nebude, dělal mi to předtím i Android. A dělá mi to i nová vyměněná SIM. zkusil jsem si ji u operátora vyměnit jako vadnou. Zkoušeli na mě 100,- šmejdi, tak jsem jim řekl, že po těch letech je v jejich zájmu mi dát novou. A šlo to.
100,-? Mně dali novou simku bez řeči hned a zadarmo v T-Mobile.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Příspěvek od Radim Stehlík »

jak říkám, zkoušeli to. asi by šla do kapsy
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Příspěvek od CageJ »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=170&t=34624" onclick="window.open(this.href);return false;
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nefunkcni mobilni sit - Lumia Black

Příspěvek od veigy »

Ztráty signálu mi pijou krev zhruba 2 měsíce. Bud mi úplně vypadne signál, ze i telefon mi signalizuje ztrátu, nebo mi vypadne a já nic nepoznám, prostě se mi nejde dovolat.

Mam několik teorii, cim to může být. Jedna moznost je, ze jsem si nechal vyměnit sim za lte (Vodafone, taky na me zkoušeli 100kc). Druha moznost je, ze to proste dela spatne pokrytí Vodafone (bydlím na okraji Ústí n. L.). Dalsi moznost je, ze to dela bezdrátová nabíječka - L920 (telefon se zahřeje, ze se nějak vypne mobilní síť), to se pokouším teď vypozorovat tak, ze nabíjím jen pres noc a na jiném místě (zatím se zda ok, test probíhá 2 dny). Dalsi možnost je, ze telefon nějak nezvládá LTE, takže mam nastaveno jen 3G... Po nainstalování Blacků pociťuju spíš zlepšení, ale může to být souhra náhod.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů