Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jakoubek18
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 26, 2014 21:36
Zařízení: Huawei Ascend G300, Apple iPad 4 16 GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Jakoubek18 »

Na mobilu jsem provedl ROOT bez problému, po dni jsem jej vypnul a už se objeví jen logo Huawei. Dostanu se jen do recovery menu. Pomůžete?
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Cheetah007 »

Restore factory default z recovery jsi dělal a wipe cache také?
Pak jedině přehrát FW (Tohle odstraní ROOT a veškeré problémy pokud nejsou HW rázu spolehlivě) mrkni sem: http://www.smartforum.cz/viewforum.php?f=4" onclick="window.open(this.href);return false;
Jakoubek18
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 26, 2014 21:36
Zařízení: Huawei Ascend G300, Apple iPad 4 16 GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Jakoubek18 »

Dělal a nic. :(
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak přehrání FW jiná cesta už není, když nezabere jde o HW problém.
Jakoubek18
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 26, 2014 21:36
Zařízení: Huawei Ascend G300, Apple iPad 4 16 GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Jakoubek18 »

Stahoval jsem firmware na oficiálních stránkach, ale je to *.app. Naistalovat jej v recovery nemůžu.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Cheetah007 »

V návodu k updatu je uvedeno jak se to má instalovat, tuším že z recovery ne....nahraješ to na sd kartu a pak viz. návod, nebo mrkni na to forum a hlavně fw co je na huawei stránce je co vím silně neaktuální, raději stáhni novější.

Aktuální je snad B958 nevím co jsi stáhl ty z těch H stránek: http://www.smartforum.cz/viewtopic.php?f=16&t=2658" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.smartforum.cz/viewtopic.php?f=16&t=930" onclick="window.open(this.href);return false;

Každopádně projdi témata na smartforu případně se tam přímo zeptej..zde na SM se řeší především WP.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Cheetah007 »

No mrkni tady, nejsem si jist třeba jde update.app spustit jen z menu zapnutého telefonu: http://androidforum.cz/upgrade-software ... 27497.html" onclick="window.open(this.href);return false; pokud ji ale umístíš do složky jak je popsánu, třeba to půjde i z toho recovery, ten telefon nemám takže víc nepomohu.
Už jsem to psal, v souboru co jsi stáhnul ze stránky podpory, je to RAR PDFko s návodem jak FW přehrát tam přece musí bejt ne??

EDIT:
Na tom foru jsem registrovan a často tam chodim, vim jen tolik ze u huawei není mozny beznym zpusobem downgrade, lze jen nahravat/updatovat novejsi verze, ten dow se musí udelat po unlocku a nahozeni CWM recovery, to ale není patrne tvůj případ, jen tak pro info.
Jakoubek18
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 26, 2014 21:36
Zařízení: Huawei Ascend G300, Apple iPad 4 16 GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Jakoubek18 »

Složku dload jsem zkopíroval do kořenu karty, v recovery spustit nejde. V tom PDFku je jen instalace z menu mobilu.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Cheetah007 »

No hele, já si ze zvědavosti protože mi to nedalo, balíček s FW stáhnul ze stránky výrobce, pdfko tam samo dali a z recovery se to nedělá, tady máš výtažek jak upgradovat z něj:

Upgrade operations

4.1 Force upgrade

Step 1. Format the MICRO SD card (This operation is optional).
Step 2. Unzip the package U8815 V100R001C00B952.rar (right click your mouse and select ‘Extract here’).
Step 3. Obtain the unzipped file (subdirectory: \dload\*.*) to be upgraded,Copy the entire dload folder (with UPDATE.APP in it) to the root directory of the MICRO SD card(dload\UPDATE.APP).
Step 4. Make sure your handset is power off. Insert the MICRO SD card into the handset. Pressing the VOLUME UP key and VOLUME DOWN key, and then press the POWER key to power on the phone and enter the Software Upgrade
Důležité jsem zvýraznil.

Zkus to a uvidíš sám...každopádně si stáhnui nějakou novější s názvem general a ne ty customizované pro vf,tm,o2 a další.
BeGenius
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 21, 2014 18:50
Zařízení: Huawei Asceng G300

Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od BeGenius »

Dobrý den, mám problém, udělal jsem root svého telefonu, všechno běželo v pořádku, instalace byla hotová, když jsem se v uvítacím modu začal přihlašovat na svůj google účet, mobil se najednou restartoval, když mobil restartuju, vždy se sekne u loga Huawei, můžu poprosit o pomoc?
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Huawei Ascend G300 - PROBLÉM

Příspěvek od Cheetah007 »

Prehraj FW to by melo pomoci
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů