Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od hellwet »

čaute rozmýšľam nad kúpou nového telefónu o mesiac, lebo vtedy mi končí paušál, takže telefón by bol na paušál. Stále neviem aký mobil pozeral som si už na obe mobily recenzie aj video recenzie ale stále sa neviem rozhodnúť. Do Z1 ma láka to že je vodeodolná a že je to proste Sony. Ku HTC ma zas láka dizajn a že má dobré audio pre sluchátka na čom mi tiež záleží. Čo sa týka tých negatív, tak u Zetka to sú virtuálne tlačítka na displeji a neviem aké ma audio. U HTC to je zas to že to nemá NFC a slot pre microSD karty
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od Koudy69 »

Bral bych z1 lepsi fotak. Vodeodolnost. Subjektivne je dle meho nazoru hezci. Audio vystup ma hodne dobry. Softwarove tlacitka jsou v pohode zvyknes si rychle
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od hellwet »

a pokial by som si pockal na S5ku, Z2ku alebo One Two? Ci to by som sa nacakal kym by ich mal operator na predaj?
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od David Barborka »

htc one má nfc. Nfc nemá jeho menší brácha one mini
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od Koudy69 »

To ny jses opravdu nacekal. A to by si cekal do nekonecna
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od l0lz »

hellwet píše:čaute rozmýšľam nad kúpou nového telefónu o mesiac, lebo vtedy mi končí paušál, takže telefón by bol na paušál. Stále neviem aký mobil pozeral som si už na obe mobily recenzie aj video recenzie ale stále sa neviem rozhodnúť. Do Z1 ma láka to že je vodeodolná a že je to proste Sony. Ku HTC ma zas láka dizajn a že má dobré audio pre sluchátka na čom mi tiež záleží. Čo sa týka tých negatív, tak u Zetka to sú virtuálne tlačítka na displeji a neviem aké ma audio. U HTC to je zas to že to nemá NFC a slot pre microSD karty
ja by som bral HTC ONE (moj nazor na vec), jednina nevyhoda oproti Z1 je podla mna len foťák. konštrukcia sa mi zda byt lepšia na ONE, ale hlavne displej je rychlejši, lepšie pozorovacie uhly, a nebude sa ti tak zapackávať. Tak isto audio je na ONE lepšie. Ale ani na Z1 to nieje zlé
HTC ONE má NFC!

prečitaj si prispevky, ked ich tu bude dosť tak porozmyšlaj a kup si čo ti bude viac vyhovovať. Len sa nerozhoduj velmi dlho, lebo potom budeš lutovať, že si zobral zly mobil
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od hellwet »

ako som pisal chcem mobil, ktory ma dobre audio a aj dizajn. Volil by som Z1 len tam mi vadia tie virtualne tlacitka ako som uz pisal ja proste neviem im prist na chut
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od David Barborka »

no audio bude mít lepší One. Kolega má Z1 a třeba audio z reproduktoru je ubohé, což zřejmě má za příčinu voděodolnost.
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od hellwet »

reproduktory ma vobec nezaujimaju mna skor zaujima audio ako vystup na sluchatka
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od mberdych »

Z1 i One budou v tomhle smeru OK. Mel jsem oba a vzal bych One. Vydrz, displej a jeho kvalita hovori pro nej. Fotak vubec nebyl tak zly jak se hodne pise.
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od hellwet »

takyto nazor som chcel pocut. Len kebyze si to mozem niekde vyskusat tie ich sluchatka. Neviem, ci u operatora mi to daju si vypocut na sluchatka. Ale zas u Z1ky mi potom uz len vadia tie virtualne tlacitka neviem, ci by som si na ne zvykol kamos ma Zetko a tam sa mu zevraj pri filmu a hrani hier neschovavaju. Druhy kamos ma zas Nexus 4 ale tam sa mu schovavaju tie tlacitka
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od Koudy69 »

Aji na zetku se schovavaji. Vis nejlepsi bude zajit do obchodu vyzkouset ktery ti sedne vic ten ber.
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od hellwet »

sak pojdem do obchodu ale az o mesiac lebo vo february/unory my konci pausal, tak to rovno necham na vtedy. Tiez rozmyslam, ze pockam este dlhsie kym predstavia S5 alebo Z2 a potom asi do jednej z nich pojdem. Inac dokkaze Z1ka prehrat flac alebo nie?
Reptal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon led 13, 2014 21:14
Zařízení: Lumia 930

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od Reptal »

Měl jsem možnost vyzkoušet Z1C a musím říct, že foťák má sice 20,7 Mpx ale ta kvalita teda zrovna slavná není. Při porovnání se starším telefonem jako je SG3 v některých případech dokonce i SG3 fotila lépe. Audio výstup na sluchátka má z1c velmi dobrý, reproduktor taky není špatný jen hraje potišeji. Podle papírů je to sice kompaktní telefon, ale v ruce už tak moc kompaktní není a ty volná černá místa na displeji jsou příšerné plýtvání místem. Virtuální tlačítka mají velmi dobrou reakci a jde si na ně rychle zvyknout. Hledal jsem telefon hlavně na focení a na poslech hudby. Musím říct že telefon je velmi rychlí a svižný ale ten foťák mě velmi zklamal.
Bobb111
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned úno 10, 2013 23:08
Zařízení: nokia

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od Bobb111 »

Já bych vzal Z1. Kvalitní foťák a celkově je hezký. Záleží jestli mobil využíváš také na focení. Pokud ne, tak bych bral to HTC One. Pokud ano, tak Z1.
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Sony Xperia Z1 alebo HTC One

Příspěvek od hellwet »

mobil na fotenie využívam len málokedy. Keď chcem fotiť pamiatky alebo momentky z dovolenky na to je foťak. Momentálne rozmýšľam, že počkám na MWC čo sa tam predstaví a potom, keď tak zoberiem Z2 čo sa tam určite predstaví. Ale One 2 nezoberiem lebo teraz som sa dozvedel, že má tiež virtuálne tlačítka, ktoré sú ešte škaredšie než u Z1 alebo Z2
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů