Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

No já bych věděl, jako první bych napsal dotaz tak, aby šlo pochopit co vlastně chceš.
Asi ti jde o instalaci aplikací z webu (přes kabel se neinstalují). Musíš mít v Nastavení povoleno Najít můj telefon (jak to je slovensky nevím snad Najsť moj telefon?).
Pokud to není to co chceš vědět, zeptej se pochopitelněji.
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MAKU19 »

Queldorei píše:Zdravim, hm okrem toho ze mi nechce ist vyhladat telefon z webu a pod. mi taktiez nechce nainstalovat aplikaciu z webu do mobilu napojeny cez kabel do PC napsie ze zapnite push notofikacie(co samozrejme mam).. Nevedel by niekto poradit co s tym ?
:???: Mám to chápať tak, že keď máš pripojený mobil k PC káblom tak nejde z webu sťahovať aplikácie (cez wifi alebo dátový prenos)?
Alebo máš stiahnutú aplikáciu uloženú v PC a chceš ju inštalovať do telefónu? V tomto prípade ju nakopíruj na kartu telefónu, reštartuj mobil a pri inštalácii zvoľ inštalovať z SD karty. Ale musíš mať pripojenie na web, kde si overuje stiahnutú aplikáciu pred inštaláciou. 8-)
Queldorei
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 11, 2013 14:32
Zařízení: Lumia 920 white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Queldorei »

Mam 920 cize bez SD karty. A na web som sa normalne prihlasil so svojim MS kontom kde sa da aj lokalizovat telefon atd.(hoci mne to nejde nvm preco). Tam sa prekliknem na store kde si najdem povedzme hru a da sa kliknut install. Myslel som si ze to stiahne cez komp(ma net) a nainstaluje do mobilu(nema net)(nvm ako presne to funguje). Lenze nepodarilo sa. Ale ak vravite ze cez kabel(v PC) sa neda stiahnut a naisntalovat do fonu tak potom asi nic :D
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sssugi »

nefunguje to cez kabel...iba z weboveho storu odosles prikaz aby sa ti stiahla aplikacia do mobilu. Cize potrebujes wifi alebo mobilne pripojenie.
Lukix22
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned zář 01, 2013 22:43
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lukix22 »

Uz se mi moje 920 nezda tak plynula (prisuzuji to ze jsem stahoval app tzv. na zkousku - hle co to je, stahnu, hhm nic moc, odinstaluju). Tak jsem se rozhodl ze udelam hard reset nebo tovarni nastaveni (v postate to same? ). Ale jedna se mi o spolehlivost zalohy aplikaci, resp. dat z aplikaci a her a kontaktu. Nastaveni telefonu zvladnu bez zalohovani. Delal jste to nekdo? Asi bych zalohoval prez muj ucet microsoftu do cloudu. Ono to jinak nejde, ze?
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Seznam aplikací, SMS a kontaky se zálohují automaticky. Data aplikací už ne. To si musí aplikace řešit sama (a nebo nemusí)
robert.b
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 22, 2014 10:57
Zařízení: Lumia 920

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od robert.b »

Zdravim, je mozne nastavit microsoft ucet ako imap a mat stale push maily (ihned)?
Skratka je mozne mat vsetko pekne zosynchronizovane v realnom case? Chcem sa zbavit googlu :)
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Tuším, že na WP nelze mít MS účet jinak než jako exchange.
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Což je právě to, že fungují jako push emaily :-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Přesně tak. Exchange je na WP ve spojení s MS emailem perfektně funkční, zprávy se mohou doručovat okamžitě a synchronizace kalendáře a kontaktů probíhá bez problémů.
a ještě poprosím, příště vlož dotaz do správného topicu (viz můj podpis). Toto je téma o lumii920. Díky.
robert.b
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 22, 2014 10:57
Zařízení: Lumia 920

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od robert.b »

To ano, ale ked prides na server resp. do desktopoveho outlooku tak mas v tom bordel, maily ktore si precital na lumii su stale neprecitane..
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Ne, to opravdu není pravda. Teď jsem to zkoušel. Pokud přečtu na telefonu, označí se přečtený i na webu. Pokud na webu, označí se přečtený i v telefonu. Okamžitě, pokud mám nastavené "při doručení",nebo při další synchronizaci pokud mám interval.

EDIT: přečti si tento zajímavý článek: http://www.cnews.cz/clanky/prechod-na-o ... -na-gmailu" onclick="window.open(this.href);return false;
_miv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát srp 30, 2013 21:23
Zařízení: Microsoft Lumia 950 & Nokia Lumia 1020

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od _miv_ »

robert.b píše:To ano, ale ked prides na server resp. do desktopoveho outlooku tak mas v tom bordel, maily ktore si precital na lumii su stale neprecitane..
uplny nezmysel co pises. Pouzivam exchange v ntbk pod Outlook2013 a v telefone Lumia 920 a sem tam na webe outlook.com - vsetko bezi tak ako ma! co precitam presuniem alebo inak oznacim tak funguje spravne.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sssugi »

Takisto mi vsetko funguje ako ma WP,outlook.com, MS outlook 2013
robert.b
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 22, 2014 10:57
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od robert.b »

osrpavedlnujem sa, ved je to activesync.. :) ano, vsetko funguje.. mozem migrovat.. ;)
Uživatelský avatar
Dr.Y
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 05, 2013 21:44
Zařízení: Huawei P9 Lite White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dr.Y »

A lze nejak zamezit tomu, aby mi chodili nektere zpravy do spamu, protoze nektere normalni zpravy mi spadaji do spamu, a proto mi je mobil neukaze a ja o nich nevim pokud se neprihlasim na web :(, to je jedina vec, proc jako primarni email mam jeste google.
BigHlava
varování
varování
Příspěvky: 65
Registrován: pát bře 08, 2013 9:45
Zařízení: Nokia Lumia 920

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od BigHlava »

Můžete s tel. synchronizovat i nevyžádanou poštu
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

tak mi dneska si umřela... šel jsem do z pokoje do pokoje a když jsem přišel tak telefon je vypnutý a nejde zapnout na soft reset taktéž nereaguje... jak je hard reset¨?

Tak už zas funguje, bože co blázní ten telefon??
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rehor J Zacek »

Myslím, ale nechci vážně kecat, že se dá resetovat současným stiskem tlačítek (obou) a Power více než 15 sekund. Ale nemám opravdu jistotu, takže mě kdyžtak opravte... Jinak zkusit přeflashovat telefon v NCS jako bricknutý telefon...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

To co popisuješ je klasický reset. Pak ještě existuje složitější kombinace (opravdu složitější, ne ty jako HR tiypy, co jsou na prvních stránkách google) i s časováním jednotlivých stisknutí, které vyvolají HR většinou i u zcela bricknutého nebo zaseklého telefonu (před půl rokem jsem použil, bohužel jsem si ten link neschoval, ale pokud by mi někdo připoměl, jsem schopen říci "to bylo ono"..)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů