Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
friend66
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon čer 24, 2013 7:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od friend66 »

Poradí někdo, jak nastavit server příchozí a odchozí pošty u Seznamu v protokolu IMAP ? V nastavení Seznamu protokol IMAP povolený mám. Jen nevím co vepsat do těch políček v telefonu.
Děkuji.
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

friend66: Myslíš, že jsi jediný s tímto dotazem? Toto samozřejmě zajímá stovky lidí a proto na to má Seznam.cz nápovědu. Dohledatelnou za vteřinu vepsáním dotazu "seznam imap" do vyhledávače...

http://napoveda.seznam.cz/cz/imap-pop3-smtp.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od herm »

Já to mám teda přes POP, což se myslím nakonfigurovalo "samo" jen po zadání email adresy a hesla. Další nastavení lze zjistit na seznamu: http://napoveda.seznam.cz/cz/email/wind ... mail-imap/. Zkusil bych ještě navíc SSL porty:

Secure SMTP (SSMTP) - port 465
Secure IMAP (IMAP4-SSL) - port 585
IMAP4 over SSL (IMAPS) - port 993
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hamoun »

mi nastaveny imap na seznamu vymlati telefon ... :(
pripoji se to a neodpoji ... mejly se stahuji a nestahnou ..

mazelka se stejnym nastavenim na jinem telefonu (stejny system) uplne ok ...
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od herm »

Mě se teda mailbox ve WP na Seznamu choval taky vždycky dosti divně. Když jsem měl HTC Trophy (WP7.8), musel jsem čas od času profil smazat a vytvořit si ho znovu. Obvykle mi to dělalo to, že byl pořád ve stavu Syncing... a po chvilce se k němu přidaly další Accounty (Google a Hotmail) a nikdy to nedoběhlo, dokud jsem neudělal restart. Pak to nějaku dobu běželo bez problémů. Na WP8 se mi teď projevuje Seznam Account tak, že stav Syncing..., je v něm vidět cca 2 minuty, ale naštěstí pak skončí a nevezme s sebou ostatní synchronizovaný accounty.
friend66
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon čer 24, 2013 7:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od friend66 »

Tak už jsem na to přišel. Při přidávání účtu Seznamu, jsem v telefonu šel hned na možnost přidat účet. Správná cesta ale byla přes "Rozšířené nastavení" - to by mě nenapadlo... http://napoveda.seznam.cz/cz/email/wind ... mail-imap/" onclick="window.open(this.href);return false;
Děkuji za pomoc.
mnn282
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 27, 2013 22:35
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mnn282 »

vklaus píše:Zdravím a chci se zeptat - jak se dá vynutit stažení přes "mobilní internet" (co tím přesně myslíte?). Taky nemám Wi-Fi, ale telefon to vyžaduje - "Chcete-li stáhnout aktualizaci, připojte se k Wi-Fi" - a žádnou další možnost nedává. Před nedávnem jsem v zahraničních fórech četl, že to bez Wi-Fi prostě nejde. Jak jste to dokázal? :) Jinak žádné omezení nikde na data nemám (nebo o tom nevím).

Díky
No pravdupovediac ani neviem. Mne písalo to, že telefón sa pokúsi stiahnuť aktualizáciu cez WiFi alebo cez mobilný internet, ak to nastavenia dovolia. Dal som download a myslím, že potom prišla tá otázka na potvrdenie stiahnutia 200MB cez mobilný internet.
htcjirka píše:Presne tak,to je to co jsem psal,ze aktualizace vyzaduje wifi,jenze nekdo kdo mel treba predtim jiz GDR3,tak se taha mensi aktualizace,tudiz muze pak postacit jen mobilni pripojeni.
GDR3 som nemal. Tých 200MB obsahovalo teda GDR3 + Lumia Black. Michael-87 napísal, že mal GDR3 a stiahlo sa mu 150MB. Z toho vyplýva, že GDR3 má 50MB a Lumia Black 150MB.
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od herm »

To friend66:
Zkus teda ručně:
V nastavení Accounts... dej přidat "Advanced account". Zadej [email protected], pak nějaký bblý heslo. Ono ti to nabídne Advanced nastavení, kde si zvolíš IMAP. Pak už zadáš imap.seznam.cz:993:1 a smtp.seznam.cz:465:1 a pak ještě dole v Advanced kromě těch dvou "fajfek" co tam jsou, zaškrnout ještě ty dvě zbylý.
Pak to ulož a zkus se připojit. Šlo mi to teda dosti dlouho, ale nakonec se to nějak prošťouchlo.
Samozřejmě musíš mít aktivovanej IMAP u samotného Seznam accountu.

Pozdě :-).
friend66
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon čer 24, 2013 7:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od friend66 »

to herm : Pozdě, ale přece ... :-) i tak děkuji za snahu.
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od datinko »

S aktualizáciou BLACK cez OTA mi začal mobil blbnúť...
Nepridávali sa nové hovory do histórie, nepridávali sa správy do správ, len novú ukázalo hore v lište, app skydrive stále písala že sa nemôže pripojiť na internet, tak isto aj OneNote.

Takže som musel urobiť HR a už šlape jak má...
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vormen »

Taky jsem právě dokončil HR, po aktualizaci nešel filtr hovorů a telefon byl pomalejší.
heunka
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv čer 27, 2013 22:05
Zařízení: Lumia 920 Red

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od heunka »

Měla bych dotaz - k čemu slouží ve složce hudba + video položka PODCASTY. Děkuji za odpověď
vincenzo820
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř říj 16, 2013 7:37
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vincenzo820 »

Zdravíčko, potřeboval bych poradit od majitelů L920 :oops: Přítelkyně má L920 CZ distribuci a problém je následující. Má BT HF nokia BH-111, všechno hraje super, páruje se v pohodě, ale jakmile ji někdo napiše na FB nebo pošle SMS, tak to pípne, se stopne hudba/film a vyskočí hlášení že reč není v tom jazyce podporována atd bla bla bla. Neví někdo jak se toho zbavit? Je to celkem otravné když ji co chvíli někdo píše, děkuju vám moc :-)
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Stačí v Nastavení -> řeč vypnout "Číst nahlas doručené textové zprávy"
vincenzo820
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř říj 16, 2013 7:37
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vincenzo820 »

v tomhle nastavení je pouze Jazyk řeči a pod tím (žádný), nic víc tam k nastavení není :???:
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Pošli print screen
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Scaladek »

Nevím, jestli se nepletu, ale mám takový pocit, že když jsem to řešil se svými BT sluchátky, musel se tam napřed nějaký jazyk stáhnout, aby následně šlo odtrhnout to čtení zpráv. Já tam alespoň mám němčinu, a jen tak bych si ji tam nedal...:D
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

heunka píše:Měla bych dotaz - k čemu slouží ve složce hudba + video položka PODCASTY. Děkuji za odpověď
podcast je jednoducho len audio. Teda je to akási RSS čítačka cez ktorú môžeš, ja neviem dam priklad. Na rádiu X chodi tvoja oblubena relacia YY. Tak vdaka podcastom budes odoberat YY relaciu, pokial to rádio X podporuje. Tym padom aj ked relaciu YY v radiu nestihas z casovych dovodov tak si ju mozes vypocut niekedy inokedy.

Snáď som to vysvetlil dobre :tlem:
vincenzo820
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř říj 16, 2013 7:37
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vincenzo820 »

Scaladek píše:Nevím, jestli se nepletu, ale mám takový pocit, že když jsem to řešil se svými BT sluchátky, musel se tam napřed nějaký jazyk stáhnout, aby následně šlo odtrhnout to čtení zpráv. Já tam alespoň mám němčinu, a jen tak bych si ji tam nedal...:D
Takže nakonec jsem tam dal předinstalovanou angličtinu a hle, už to šlo vše nastavit :lol: díky ;-)
Queldorei
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 11, 2013 14:32
Zařízení: Lumia 920 white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Queldorei »

Zdravim, hm okrem toho ze mi nechce ist vyhladat telefon z webu a pod. mi taktiez nechce nainstalovat aplikaciu z webu do mobilu napojeny cez kabel do PC napsie ze zapnite push notofikacie(co samozrejme mam).. Nevedel by niekto poradit co s tym ?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů