Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od icepoint »

kefozo píše:
icepoint píše:Další chyba-nevím proč,ale nemám možnost vypnout aplikace pomocí křížku na ukončení.Black mám.Nevim co s tím a HR kvůli tomu mi přijde prasárna.K ořezávání fotek při posílání mailem a stesky některých na FUP a velké přílohy a podobné kraviny už se snad raději nevyjádřím.
musíš podržet šipku zpět a potom ti tam naskočí možnost ukončit aplikaci křížkem :lol: ;-)
Óóóóó, tady beru zpět, jsem tedy nedůsledný a něčetl asi manuál!! Vida. A děkuji za radu. :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od htcjirka »

To souhlasím,ale do háje proč to mám obcházet pomocí nějakého mass storage
To neni zadne obchazeni,ale standardni funkce,na cloud si nadaval,tak ho nepouzivej,kdyz je tato varianta a mnoho dalsich.
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Stevik »

Kdyz ti nevyhovuje zpusob, jakym se odesilaji fotky na SkyDrive, proc nepouzijes jinou aplikaci, treba photo2cloud?
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od jaroslavii »

flemo píše:
jaroslavii píše:Tak jsem po instalaci Nokia Black v jedné věci velmi zklamán, a to v tom, že když nastavím equalizer při přehrávání hudby na vlastní nastavení při připojení sluchátek, nastaví se to, pak sluchátka odpojím a nastavený equalizer se vymaže a nastaví se to do základní roviny. Hodil bych s telefonem nejradši o zeď za tuhle věc.
Na mojej 920 sa nastavenie equalizera po vytiahnuti sluchadiel odpamatava nastavenie equalizera - ci uz mam vybrate niektore z predvolenych, alebo vlastne. Mozno je to drobny bug na 820, ktory bude casom opraveny.

EDIT: Este som si vsimol v jednom z Tvojich predchadzajucich prispevkov, ze sa chystas na update cez NCS. Tak mi napada, ci mas po update aktualizovane vsetky Nokia Aplikacie.

jaroslavii píše: nepíši ani o tom, že po odpojení sluchátek zvuk slyšet není a musí se zapnout přehrávač znovu, ubohost.

Pre mna to je, naopak, dost uzitocna vlastnost. Hudbu pocuvam vzdy do sluchadiel, obvykle dost hlasno. Obcas sa moze stat, ze nechtiac vytrhnem kabel a keby v takom pripade (ci uz v praci, alebo doma v posteli) zacal hulakat telefon, nepotesilo by to mna ani kolegov, ci manzelku. Tvoj sposob pocuvania hudby - plynuly prechod od sluchadiel k hlasnemu odposluchu mi pripada neobvykly a obavam sa, ze vacsine tato vlastnost skor vyhovuje.
Jo, mohli by nastavit, že po odpojení sluchátek by hudba hrála dál, jen s hlasitostí třeba 15, aby to neřvalo, ne to úplně vypnout. Jinak, nevěřím, že equalizer zůstane nastaven tak jak se nastavil po odpojení sluchátek, stačí chvíli hrát s přehrávačem pak vypnout a equalizer se vyrovná do roviny.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od icepoint »

já nenadával na cloud,ale nechápu některé divné omezení, na které jsem až teď narazil,viz.mail,zpětné stažení z cloudu.Nemám problém s odesíláním na cloud,ale se stažením z něj po HR např.Ale dost o tom,nevyřešíme to,to jen MS a to pláču na nesprávném hrobě.Každopádně mne to trochu rozladilo.Ale díky kefozo nebude ten HR :-)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od murder »

Aha a já mám blbý plky... Achjo kdyby ti lidi alespoň četli... Co icepoint? ;) Klidni se a čti co je bohatě popsáno...
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od icepoint »

Co jako? Mé popsání HR a obnova bylo bez chyby a na to jsi reagoval ne? Takže jsi měl plky,konec diskuze.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Cheetah007 »

Tohle muzu potvrdit a icepointa se tak zastat.rozmisteni dlazdic je to nejmensi ze se tak zakl. vec do zalohy neulozi ale u xaplikaci to hodilo chybu a nesly stahnout
tak se to alespon chovalo lonsky cervenec co jsem mel kratce l520
Co vim tak ani neexistuje nejaka sprava zaloh a prepise se kdyz se jedna neobnovi snad.
Z stolniho pc ji z sdrive take nelze nijak nacist.

Neprijde mi vhodne icepointa napadat slovy typu "hledas problemy tam kde nejsou" je takovy problem priznat ze neci skoro modla ma proste spoustu nedostatku tak jako jine os a zalohovani je silne nespolehlive???
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od murder »

To už neplatí mám 147 aplikací, všechny se nainstalovali zpět, trvalo to asi půl hodinky. Rozložení ikon, jo na iOs to chodí pěkně, ale na Droidu to taky nechodí (nechodilo cca před půl rokem...). Ano pokud se rozhodneš neobnovit, tak se záloha vymaže a jedeš od začátku, je to logické... V iOs funguje nějaká správa záloh?
"Nefunkčnost" záloh není, pramení jen z neznalosti, právě že zálohy až na ono rozložení dlaždic, fungují perfektně, za cca 3/4 hodiny jsem měl zpět telefon jako před HR i s rozložením dlaždic (které jsem si před HR vyfotil) a s čistou instalací aplikací, což je dobré, protože právě chyba nějaké aplikace, většinou vede k HR...

Edit: Cheetach007 přijde ti OK výkřik "prasárna, nejde vypnout křížkem" když uživatel není schopen ani přečíst jak má funkce fungovat??? A jaká modla prosím tě... Už se vykašli na modly... Zase si něco namlouváš co není... Byl "okřiknut" aby neplácal kraviny... A ani jednou nebyl napadnut...
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Cheetah007 »

tak já hlavně nereagoval na tebe, promin..jinak souhlas ale jak to že to někomu jde spolehlivě=tobě a jinému zase ne?
Správa záloh v iOS co udělají iTunes kabvelem do PC není, max je můžeš ze sys. složek zálohovat a pak dát zpět, už si nejsem jistý zda jich to samo uchovává víc, mám zálohu iPadu na icloudu a tam jde z menu nastavení jen smazat.
Nenamlouvám si vůbec nic WP jsem používal a nesnesu když tu někteří vědomě lžou a ostatní přesvědčují že žádné problémy nejsou to máte jen vy s androidem....tohle je kravina, že ty to neuznáš je věc jiná, sry ale jinak jsem nemohl.
Mě WP nevadí je to fajn systém ale prostě mi nesedl, proto používám droida ale nepomlouvám je kdekoliv to jde.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od JanHavlicek »

V iOS správa záloh na iCloudu je, můžeš si vybrat, jestli chceš obnovit z poslední zálohy, nebo ze zálohy třeba před půl rokem :-) To samé v iTunes.
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od flemo »

jaroslavii píše: Jinak, nevěřím, že equalizer zůstane nastaven tak jak se nastavil po odpojení sluchátek, stačí chvíli hrát s přehrávačem pak vypnout a equalizer se vyrovná do roviny.
Urobil som pokus - nastavil som si equalizer, odpojil sluchadla, nechal chvilu hrat, poskakal som medzi pesnickami, pripojil sluchadla. Equalizer sa nastavil tak, ako bol pred odpojenim sluchadiel - OK.

ALE - ked som si znovu otvoril nastavenia zvuku, vtedy to skocilo do zakladnych nastaveni. Aspon u mna to je takto.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od JanHavlicek »

Ne, hodně sporadicky a téměř nepřispívám, to ostatně ani sem, chodím na fóra zcela vyjímečně a spíš jen do sekcí bazar :-) Číst tuny těch příspěvků v diskuzích jako je tato a ve většině z nich se s někým hádat, to je absolutní ztráta času :-)
mceza

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mceza »

Tak koukám, že se tu rozjela dobré diskuze. Jen pro záznam: Na mé 920 aktualizace proběhla naprosto normálně, bez problémů a bez chyb. Systém je pocitově rycjlejší. Jsem maximálně spokojen.
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od matiqos »

Taktiez bez problemov aj update aj pouzivanie... az nechapem co za problemy sa tu opisuju... Jediny problem co mam s lumiou 920 odzaciatku je, ze mi trha vrecka na rifliach :tlem:
Uživatelský avatar
zvalo
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: úte zář 03, 2013 8:20
Zařízení: Nokia

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od zvalo »

Mozem taktiez potvrdit, za seba, prechod na Black bol bez problemov, vsetko funguje ako ma a maximalna spokojnost.

Co sa zaloh tyka, najlepsie to ma iOS o tom niet pochyb. Menil som iPhone za iny a stacilo raz kliknut v iTunes na zalohu a potom s novym iP obnovit a vsetko bolo 1:1 ako keby som mobil ani nemenil. A samozrejme obnovit sa dala aj 1/2 roka stara zaloha. Aktivne pouzivam vsetky OS platformy ako na mobiloch (iOS, WP, Android) tak aj na PC (OS-X, Windows, Linux).
Uživatelský avatar
Paffka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 20, 2013 13:14
Zařízení: Lumia 930 Black WP10 TP

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Paffka »

Tak Black pro 820 CZ už je v Navifirmu...
Jinak u mne OTA aktualizace na Black naprosto bez problémů a vše funkční (až na příchozí MMS T-mobile, což je blbostí operátora) i bez použití HR. Naopak bych řekl, že se zlepšila výdrž baterie o cca 20-30 % :)
Funny
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv dub 25, 2013 10:28
Zařízení: Lumia 920,Lumia 1520

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Funny »

Pro lidi,co jim nevyšel update na Black přes OTA,nyní je dostupný pro L920 již na Nokia care suite.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mato289 »

aj na NSU je to už available

EDIT: tak urobil som další HR, tentokrát priamo cez NSU a telefón ide neporovnatelne lepšie..mám dojem ako keby tam bol iny systém(irónia)..toto čo bolo cez OTA..fakt neviem..no teraz je to už k spokojnosti :)

normálne mám dojem že tam vtedy nebola plná verzia Blacku..
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Mizlerek007 »

čoveče, možná že máš pravdu o rychlosti... taky jsem znovu aktualizoval přes NSU kde mi to stáhlo celej update 3 (1.6gb)
a přijde mi to takový svižnější, asi že jsem předtím měl developer nebo nevím... každopádně žádnej problém jsem stím neměl jen jsem to včera udělal přes NSU komplet...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů