Lama dotaz ohledne mp3

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
pichal
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:41
Zařízení: lumia 920

Lama dotaz ohledne mp3

Příspěvek od pichal »

Ahoj vsem,
v praci jsem vyfasoval po cca 5letech na androidu Lumie 920 a mel bych par dotazu...
Navic mam PC linux:-)
Taakze k veci, kam nakopirovat hudbu, aby ji telefon videl? Nahral jsem do muzila/alba, ale v default prehravaci nevidim ank jednu mp3. V androidu jsem to nakopcil na kartj a tradaaaa vse frcelo...
A dalsi vec je, ze mi vlc neprehraje videaz telefonu, je,chyba u me nebo Vam taky VLC videa z wp neprehrava???
Dalsi vec je tapatalk... Na androidu super, ale tady mi to nenacita obrazky, je to jen u me, nebo i u Vas?
Dalsi je IE... ma to nekde skryty tlacitko pro posun dopredu?? A neznate nejaky browser, co umi prejit i na adresu jen ciste IP adresa:port?? IE pise ze to neudela...
Diky za pozornost
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Lama dotaz ohledne mp3

Příspěvek od steelspace »

WP8 podporují pro přenos souborů protocol MTP (tedy nikolov MASS STORAGE). Pokud vím, některé linuxy s tím problém mají, u jiných to funguje. Hudba je ve složce Music.

Tapatalk pro WP je zatím tragédie.
Posun vpřed IE nemá, dá se nahradit bookmarkletem. Jiné browsery by to umět mohly.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Lama dotaz ohledne mp3

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Tapatalk je bída, zatím.

UC Browser nebo Maxthon umí inteligentně pracovat vzad i vpřed. (používám UC browser)

Klasické videa v AVI, MP4 přehraje WP v pohodě, na MKV a další kontejnery je potřeba jiný přehrávač (Moliplayer - placený)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů