Zasekaný displej

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Hanusek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 05, 2014 2:12
Zařízení: HTC EVO 3D

Zasekaný displej

Příspěvek od Hanusek »

Pokaždé když odemknu telefon a někam chci jít, tak se mi nějakým způsobem sekne displej. Je to tak, jako by si ten telefon zapamatoval přibližný dotek a pak pořád sám kliká na to místo a nedá se s tím nic dělat. Pomůže jen když ho zamknu a následně odemknu, ale to vydrží maximálně 30sec a je to znova to stejné. Jsem rád když rychle vytočím číslo a sem tam napíšu zprávu. Nevíte někdo co s tím ?

Díky
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zasekaný displej

Příspěvek od koumes »

Mas oficialni rom?Jestli jo,tak udelej HardReset (obnova tovarniho nastaveni.Vse se ze smartu vymaze a postupne skus instalovat a pozorovat,jestli to nedela nejaka apka.
Nebo neupadnul ti na zem?Muze to byt i spatnym flex kabelem.
Hanusek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 05, 2014 2:12
Zařízení: HTC EVO 3D

Zasekaný displej

Příspěvek od Hanusek »

Jop, tak jsem udělal hardrestart a nepomohlo to, nevíš o nějaké další závadě. po pravdě párkrát mi spadl na zem, ale to je tak všechno, každopádně běžně fungoval a neměl jsem s tím žádné problémy.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zasekaný displej

Příspěvek od koumes »

Rozebrat a slozit.Aby si zjistil ten flex.
Krajac
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 13, 2014 23:00
Zařízení: HTC Evo 3D

Zasekaný displej

Příspěvek od Krajac »

mám stejný problém, nastal asi před měsícem, když na to dojde, tak v horní části displaye telefon sám "kliká nebo drží dotek" a hlavně při psaní SMS nebo brouzdání po internetu je to dost nepříjemne, mám telefon 2 roky a zhruba pře 3 měsíci byl v opravně (na reklamaci), kde měnili dotyk, rámeček, sluchátko a baterii. mezí tím měl telefon 1 větší pád na zem, ale nic se s ním nedělo a asi po měsíci to začalo zlobit potprvé. pomáhá když do něj ze zadu bouchnu + zamknu a odemknu. ale myslím že to bude buď flex nebo vadná dotyková plocha a myslím že pokud je telefon v záruce, tak by tohle měli uznat jako reklamovatelnou závadu.
Hanusek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 05, 2014 2:12
Zařízení: HTC EVO 3D

Zasekaný displej

Příspěvek od Hanusek »

Už ho mám dva roky a půl a začlo mi to dělat taky tak nějak. Každopádně záruka se nevztahuje, a hard restart nedoporučuji Nepomáhá !!!! Každopádně jsem dával nezávaznou poptávku na opravu a odpověděli mi že je to možná flex a nebo dotyková plocha... Cena opravy 1 700 Kč. To si už raději kupím nový telefon :)
Krajac
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 13, 2014 23:00
Zařízení: HTC Evo 3D

Zasekaný displej

Příspěvek od Krajac »

nooo mě pomuže když se ho :D trochu násilím pokusím ohnout směrem displayem dovnitř.
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů