LG G2 nebo???

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
domcula123
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 29, 2013 22:41
Zařízení: Samsung

LG G2 nebo???

Příspěvek od domcula123 »

Když už takto drahý telefon ...Co by ste doporučily? :) Zatím mě nejvíc zaujal telefon LG G2 :)
David Podzimek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: úte led 24, 2012 9:49
Zařízení: iPhone 6 Plus, Nexus 5, iPad mini 2, Macbook Air

LG G2 nebo???

Příspěvek od David Podzimek »

Poměr cena/výkon je u LG G2 super, pokud přežijete horší baterii a fotoaparát (subjektivně říkám i displej), může být další možností Nexus 5, který má čistý Android a příjemnější rozměry. Samozřejmě pokud zůstaneme u Androidu.
domcula123
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 29, 2013 22:41
Zařízení: Samsung

LG G2 nebo???

Příspěvek od domcula123 »

no chtěl jsem spíše vědět něco lepšího ve stejné nebo o něco větší ceně :) :P na Nový nexus jsem koukal,a to už se mi více líbí G2 :)
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

LG G2 nebo???

Příspěvek od laco73 »

LG G2 je mensi zazrak vo svete mobilov. Je to dokonaly mobil.Je rychly ako blesk, displej ako diamant. Vydrz pri nepretrzitom 3G surfovani 6 hodin, co je uzasne, normalne vyuzitie cca dva dni. Ked mi dojde Miracast a budem si moct zrkadlit mobil v TV tak uz bude uplne vysperkovany. Zapor...váha...V ruke ho citit dost. Vrzajuce záda. Zadne tlacitka...taky kockopes. Nepouzivam ich vobec. Zap/vyp zvladne dvojklik na displej a hlasitost cez roletku.
Zatial tolko...ber LG.
domcula123
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 29, 2013 22:41
Zařízení: Samsung

LG G2 nebo???

Příspěvek od domcula123 »

Pro mě je to taky dokonalej telefon,ale až na tu paměť co jsem koukal v obchodě tak ti z 16Gb zbyde jen asi 9 nebo 10 :) Nevíte někdo kde by se v česku dala sehnat 32Gb verze a za kolik? s nákupem ze zahraničí zkušenosti nemám a mám z toho trochu strach :))
TomG
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: sob pro 01, 2012 20:55
Zařízení: Samsung
Bydliště: Praha

LG G2 nebo???

Příspěvek od TomG »

Souhlas, LG G2 je nejlepší co jsem doteď měl...
Zkoušel jsem i chvíli nexuse 5, ten je taky fajn, nicméně horší baterie a nemožnost návykového klepnutí na displej pro probuzení a uspání mě dovedla zpět k lg g2... Až tu bude 32gb verze tak nemá konkurenci... Taky ještě není kit kat, nicméně proč aktualizovat něco, co funguje naprosto výborně???
Za mě palec nahoru jednoznačně...
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

LG G2 nebo???

Příspěvek od IvanGS »

Určitě není G2 nejlepší pro každého, to by se jiné telefony neprodávaly. Někomu vadí paměť (mně stačí bohatě), jinému vrzání (vržou i jiné a nevržou všechny G2, navíc se dá vybrat nevrzavý kus), jinému zadní tlačítka, nečistý Android, upatlaná záda či displej s oleofobní vrstvou. Já G2 mám skoro 3 měsíce, nevržu, paměť mi stačí a jedinou drobnou výtku mám k delšímu zaostřování foťáku v šeru s bleskem. Ale výkon, výdrž, displej, infra, gesta, flipové aktivní pouzdro atd. jsou pro mne takové přednosti, že nevidím důstojného soupeře. Ale je to jen můj názor.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů