Záloha fotek na SkyDrive

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
pichal
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:41
Zařízení: lumia 920

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od pichal »

Ahoj vsem,
Mam v telefonu zapnutou zalohu fotek do skydrive, ale kdyz sd prihlasin z PC na,skydrive, tak zadnou slozku s fotkama z mobilu nevidim. V telefonu ve fotkach mam vsak album skydrive a v nem vsechny fotky zazalohovane. Nevite, kde najit tu slozku na webu??
Diky Lumia 920
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Zaloha fotek na skydrive

Příspěvek od mato289 »

nechápem tomu..ja keď otvorím môj skydrive, mám tam 3 zložky : Dokumenty, Obrázky, Verejné..keď kliknem na Obrázky zobrazí sa mi tam ešte jedna zložka a to: Odovzdané z mobilného telefónu a tam mám všetky fotky, ktoré som si zálohoval..
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Zaloha fotek na skydrive

Příspěvek od Kormoran »

Skydrive zde samostatné vlákno nemá, nebo jsem jej nenašel tak si to dovolím dát sem, MS má vánoční akci, která má platnost do konce ledna 2014 a jako vánoční dárek, naděluje ač až po štědrém dnu, k stávajícím 7GB dalších 20GB navíc viz. tato bleskovka: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/micr ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; tato kapacit bude ale dostupná pouze jeden rok.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Zaloha fotek na skydrive

Příspěvek od mimonaut »

No čert ví, jak to bude v ČR, pokud vím, nikdo u nás zatím tenhle voucher nedostal. Nicméně pokud to tak bude, bude to jen dobře. Platím si 20GB nad standard 25GB, takže bych jeden rok ušetřil 190,- :-)
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Zaloha fotek na skydrive

Příspěvek od Kormoran »

No já včera když jsem koupil 25ku do učtu koukal mail žádný, kapacita stále jen 7GB a nějaká volba "bezplatné rozšíření" na kterou bych kliknul a k stávajícím 7 si přidal dalších 20GB tam není, ještě to projdu a případně napíši na tech. podporu MS WP.

EDIT:
Ještě jsem si v nastavení učtu/oznámení/marketing/Spravovat marketingové předvolby/, odškrtnul " Neposílejte mi propagační e-maily od Microsoftu" tak třeba něco přijde no. 8-)
mceza

Zaloha fotek na skydrive

Příspěvek od mceza »

Já mám místa dost. 25 GB jako základ a k tomu 20 GB jako předplatitel Office 365. Ale přítelkyni těch 7 GB už moc nestačí. V ČR opravdu neznám nikoho, kdo by mail dostal. Snad to tedy k nám přijde. Někdo s US/GB účtem, co ho má?
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Zaloha fotek na skydrive

Příspěvek od Kormoran »

25GB jeden čas to dávali ale pak jsem zase četl jak to padlo tak to snížili...takže ti je nechali ano?
Zkusím se odhlásit a znovu přihlásit, třeba je to trkne a jako nevému majiteli telefonu mail pošlou, stejně se mi v Hotmail učtu přestaly nevím proč zobrazovat naimportované kontakty z google učtu, musím být mimo hotmailu, ještě přihlášený k němu, přitom na webu je v profilu mám....co s tím zase provádějí by mě zajímalo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zaloha fotek na skydrive

Příspěvek od htcjirka »

Kdepak,to bylo nastalo,nic se nesbiralo.Tez mam 25GB v zakladu.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Zaloha fotek na skydrive

Příspěvek od matoman »

25 giga mal live mash, ci ako sa to volalo, potom to zlucili s skydrivom a kto to mal aktivovane skorej, ostalo mu 25 giga. Ostatni novy maji v zaklade uz iba 7 giga...

... kazdopadne v tom navyseni, by ma zaujimalo co sa stane po roku... zmazat asi len tak nahodnych 20 giga asi nemozu, ci?
mceza

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od mceza »

Samozřejmě, že ne. Upozorní, že vyprší kapacita předem a že si máš stáhnout svoje data (pokud ji převyšuješ) nebo prodloužit větší úložiště.
Pokud nezaplatíš, tak ti v případě překročení nového limitu vypnou automatickou synchronizaci a upload a budou tě nějakou dobu upozorňovat na to, že si máš hned stáhnout tvoje soubory. Po uplynutí stanovené lhůty (teď z hlavy nevím, jaká přesně je) dojde ke zmenšení a smazání některých souborů.

Samozřejmě, že hned nic nemažou.

Kormoran: Pochybuji, že by odhlášení a přihlášení pomohlo.................... :roll: :roll: :roll:
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od Kormoran »

Mceza
No nepomohlo jasně a s těmi kontakty taky ne, to mě štve víc než SD..z těch 7GB mám obsazeny ani ne 2, ten mail asi dorazí později čr pro ně není tak důležitá ač jsou tady tedy ve východní evropě WP dost rozšířené.

Matoman
V tom článku na MM citují mail kterým MS odpověděl :wink: :

„Po zrušení předplatného je úložiště dostupné až do data každoročního obnovení plánu. Po tomto datu platnost předplatného vyprší. Pokud máte při vypršení platnosti předplatného překročené zbývající místo v úložišti, budete si moci prohlížet, sdílet a stahovat soubory, které jste si dali na SkyDrive, ale nebudete moci nahrávat soubory, dokud si nekoupíte další úložiště nebo neuvolníte místo.

Kapacita zůstane ale soubory bude možno jen prohlížet, nahrávat další ne, pokud si nepřikoupíš místo nebo staré nesmažeš...jestli to dobře chápu tak kyž z těch 20GB něco smažu, budu si moci zase další soubory nahrát, takže mi vlastně zůstanou.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od CageJ »

nic sa mazat nebude po skonceni toho 20GB promo.... ked budes mat 27GB zaplnene nic tam nedas a mozes normalne stahovat a prezerat..
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od Kormoran »

Někdy koncem léta proběhla internetem zpráva, http://smartmania.cz/bleskovky/microsof ... drive-5379" onclick="window.open(this.href);return false; že MS bude SkyDrive přejmenovávat, ale od té doby ticho po pěšině....se nějak dohodli?
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od Tade »

Kamarád, který tehdy dostal k 7GB ještě 25 dalších na nějakou omezenou dobu, mně řekl, že se po tom, co postupně mažete soubory, už nedají znovu nahrát. Takže se dají jen prohlížet a pokud všechno místo (v tomto případě nad 7 GB) uvolníte, už ho nemůžete opět použít.
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od Kormoran »

Nj co se dá dělat, každopádně myslím i těch 7GB naprosté většině lidí bohatě stačí, pokud ne jsou i další uložiště,dropbox,mega,google disk apod.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od CageJ »

natom nic nemeni, ze MS by mal diskovy priestor zvysit
pichal
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:41
Zařízení: lumia 920

Re: Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od pichal »

No, ja tam bohuzen tu slozku v obrazkach neman...
Miroslav Havlíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 203
Registrován: stř pro 24, 2008 16:26
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od Miroslav Havlíček »

To navyšování se týká zřejmě jen US účtů. Mně třeba e-mail přišel, o nikom jiném ale nevím.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od SirTom »

Nejen US, já mám UK a taky jsem rozšíření dostal, ale je fakt, že o nikom s CZ nevím..
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Záloha fotek na SkyDrive

Příspěvek od Daniel Fibikar »

email mi taktéž nedorazil, docela jsem čekal, že promo bude nějakým způsobem fungovat všude. Ale asi na to nemají na serverech prostor a jiné trhy jsou důležitější.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů