Samsung Galaxy Note 3

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od snekousek »

A přes co jsi to zkoušel bloknout? Já mám tohle a fungovalo to při testování dobře: http://findmymobile.samsung.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pochopitelně foun zapnutý být musí,ale pin na něm nemám a na net připojený taky nebyl.Když už ho někdo šlohne tak se na něj nebude přeci jen dívat.
Jenže český člověk je sice malý geograficky,ale nesmírně šikovný ve světovém měřítku,takže si stejně poradí i s nějakým zablokováním.
Jediná rada je si mobil hlídat stejně jako pověstné oko a rozhodně ho nedávat z ruky ani manželce.

Mimochodem testoval jsem teď Avast a zdá se to být výborný program.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

ty woe, napsal sem ti roman a pri odeslani sem dal odpovedet misto odeslat a roman je pryc-tak az z pocitace
izidor
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát říj 25, 2013 10:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od izidor »

Tak se musím pochlubit, podařilo se mi rozběhat spouštění tasku v aplikaci Tasker přes NFC tagy. Má to drobné mouchy. Pro načtení tagu musí být telefon zapnutý (to by nevadilo) a odemknutý (to vadí hodně). Bohužel Note 3 neumožňuje pro odemykání používat NFC jako například Yubikey Neo, což je docela škoda.
izidor
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát říj 25, 2013 10:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od izidor »

Tak dnes dorazilo SView wireless pouzdro. Pokud pustím přes to pouzdro tu poznámku, tak se mi za 4 vteřiny telefon vypne a když ho znovu zapnu, tak je poznámka pryč. Dělá vám to samé? Také pokud otevřu pouzdro při opuštěném fotáku tak se foťák roztáhne na celou obrazovku, ale S memo zmizí. Funguje to u vás stejně nebo mám já něco špatně nastaveno?
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od snekousek »

Tak já jsem si koupil FLIP pouzdro http://www.f-mobil.cz/vyklapeci-flip-po ... ister.html" onclick="window.open(this.href);return false; a problémy s tím co popisuješ nemám.Projeď si nastavení,ale předpokládám že to bude v tomhle:Obrázek
izidor
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát říj 25, 2013 10:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od izidor »

Díky za odpověď, ale flipové pouzdro se musí pro použití otevřít. Jde právě o chování S view pouzdra v zavřeném stavu.
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od snekousek »

Aha to jsem jaksi nedomyslel.No jenže už proto že je vidět na dispej jsem Sview nechtěl.Takhle se mi otevřením foun zapne a kupodivu zavřením uspí,ale pokud mám cokoliv rozděláno tak můžu pokračovat.
dropadred
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 29, 2013 9:23
Zařízení: Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od dropadred »

došiel note, z obavy u tých nálepiek som odfotil obe...jedna s čiarovým kódom je v poriadku, no pravá strana je takto divne prelepená, mať nejaké obavy ? (ešte som ho neotvoril) na linku sú obe fotky
http://pho.to/4Liyd
pridal som ešte tretiu fotku zvrchu a tam je jasné, že tam bola nejaká nálepka...radšej ho neotváram ešte...viem, že asi som paranoidný, no mám bohaté (bohužiaľ) skúsenosti s použitými kusmi a podobne

všimol som si že fólia na fotoaparáte je úplne krivo
a po telefonáte do orangu pravdepodobne pôjdem rovno na predajňu ho vrátiť a žiadať nový kus, alebo mám zbytočné obavy ? či je nedajbože možné, že to géniovia priamo vo fabrike takto "olepili" ? vrátil by som na predajňu, no tam majú už len výstavný kus, tak premýšľam...vyskúšať ho, otestovať, či funguje napríklad proximity senzor a podobne a skúsiť uplatniť zľavu na 100€cashback, a ak to pôjde, tak to neriešiť, alebo sa na to vykašľať a vyreklamovať to komplet cez internet ?
izidor
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát říj 25, 2013 10:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od izidor »

Tak jsem dneska zjistil, že díru na ledku v pouzdru nepotřebuji. Po příchodu do kanceláře nebo domů stejně musím nejdříve pouzdro otevřít, telefon odemknout pro nascanování NFC tagu, takže ho s otevřeným pouzdrem o 360 stupňů položím na bezdrátovou nabíječku a ono to i překvapivě funguje. Co bohužel nefunguje je focení s takto otevřeným krytem, to okýnko mělo být tak o 2 mm výše.
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od snekousek »

Tak mi to včera stáhlo nějakou aktualizaci na stabilitu systému nebo jak se to jmenovalo.Sice jsem to nepotřeboval (asi) ale snad je to k něčemu dobré.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Mozna sem neco prehledl nebo zaspal, ale stahuju pres KIES nejakou aktualizaci - uz sem chtel resnout telefon, po posledni aktualizaci se chyby kupi a je to des, tak snad to pomuze
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Tak aktualizace vyresila problemy s programem (funkci) malovani po display
ingi88
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 30, 2013 8:32
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostrava

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ingi88 »

Ahoj, rád bych se zeptal, neřešil někdo problém s enormním vybíjením baterky bez zátěže? Objevilo se mi to před časem, vybíjely to hrozně "služby google play" , pomohl factory reset ale teď se to objevilo znovu, mám v telefonu za čas už tolik věcí, že factory reset dělat znovu nechci. Nevíte někdo o nějakém řešní prosím?

díky moc
izidor
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát říj 25, 2013 10:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od izidor »

Já používám na hledání viníka aplikaci Wakelock detector
whammer
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 05, 2013 13:16
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od whammer »

ingi88 píše:Ahoj, rád bych se zeptal, neřešil někdo problém s enormním vybíjením baterky bez zátěže? Objevilo se mi to před časem, vybíjely to hrozně "služby google play" , pomohl factory reset ale teď se to objevilo znovu, mám v telefonu za čas už tolik věcí, že factory reset dělat znovu nechci. Nevíte někdo o nějakém řešní prosím?

díky moc
pozakazuj to ve spravci,nekde se to uz resilo.
Uživatelský avatar
Dzoradno
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob říj 12, 2013 12:35
Zařízení: NOTE 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Dzoradno »

Mně se jednou za čas taky stane, že baterie utíká před očima, ale vždycky to vyřeším restartem telefonu. Jinak všechny nesmysly od Google mam zakázány.
JiRa
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv zář 30, 2010 3:16
Zařízení: Samsung Galaxy Note2

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od JiRa »

2 ingi88: Nainstaluj si Elixir z Google Play, pak belice názorně uvidíš, co ti bere výkon procesoru. Mě to dělala app S - vyhledávač, když na kartě indexovala soubory.
dropadred
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 29, 2013 9:23
Zařízení: Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od dropadred »

musím povedať, že už používam note niekoľko dní a rovnako už niekoľko cyklov nabíjania dostal, no zatiaľ mi to nepríde na nic moc výdrž...teda nie takú, akú som očakával

rovnako ma začínajú štvať notifikácie, synchronizácie, zálohovania...nedá mi to vkuse pokoj, nemám kľud s telefónom...plánujem hard reset s obnovou a zase od začiatku a všetkému zakázať notifikácie....vkuse vkuse len chce niečo synchronizovať...fotky a také veci dobre, že nie aj google mapy chcú zálohovať a synchronizovať...samsung cloud, google+, dropbox...to kde sme už...ďalšia vec; na všetko všetko pripojenie k internetu; včera som mal zlý deň, tak naozaj to posledné, čo som chcel ešte vkuse pískanie note na notifikáciu...čo už pekne sa vypnú notifikácie, zvukové a vibračné odozvy, podsvietenie kapacitných tlačítok a bude kľud a nebudem musieť zažívať infarktové stavy vždy, keď zapnem wifi :x a rovnako môžem sa vy***ť na facebook, messanger aplikácie...to je zlo ! radšej budem cez dolphin na face, kde funguje aj chat a nie tú zlobu, z ktorej sa nedá ani odhlásiť a verím, že aj to žerie batériu, keď všetko na pozadí pomaličky ťahá a ťahá a refreshuje - na 4S hneď prvá rada s iOS7 bolo vypnúť tzv. "osviežovanie aplikácií na pozadí" - gratulujem prekladateľovi...tipujem, že v angličtine tam bolo refreshing :lol:

ináč toto je len sranda, že ?
http://i.share.pho.to/e831e588_o.png" onclick="window.open(this.href);return false;
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

tak ty synchronizace vypni, ale pak nebrec, ze si prisel o data ci ze ti neco nefunguje...

Mas pravdu, ze kdyby sli vypnout upozorneni, ze se aktualizace procvedla, tak clovek porad nemusi cistit notifikacni listu, ale co uz, komu to vadi, at si koupi obyc tel. a chytry phone :)
dropadred
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 29, 2013 9:23
Zařízení: Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od dropadred »

otravný telefón nie je chytrý telefón :lol:
čo ten cloud priamo od samsungu ? teda...ja tak či tak sa spolieham hlavne na zálohu do PC a aj obnovu vždy zo zálohy v PC, kde je proste komplet všetko...či je aj jedna z daných služieb schopná kompletne všetko zálohovať aj bez použitia PC ? ináč...hlavne google ma mätie...v "zálohovanie a resetovanie" je zapnuté zálohovanie na servery služby google; potom tu je google+, google drive a neviem čo všetko -_-
a ešte predinštalované aplikácie je ďalšia kategória :lol:

ináč, čo ten screen z predchádzajúceho príspevku ? to knox bežne toľko žerie ?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů