Pokazené Blackberry z10 error0015

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
SimonAth
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:44
Zařízení: BB Z10

Pokazené Blackberry z10 error0015

Příspěvek od SimonAth »

Ahojte

Pokazil sa mi včera mobil, pozeral som video na youtube a z ničoho nič sa vypol a na obrazovke bol výstražný trojuholník s nápisom error0015.
Nainštaloval som si teda do pc blackberry link že sa mi dúfam podarí spraviť restore. Pri aktualizácii sa vyskytla nejaká nešpecifikovaná chyba. Potom bola čierna obrazovka a na nej bolo znázornené bielym piktogramom ako treba zariadenie pripojiť k pc. Keď ale pripojím mobil k pc len rýchlo bliká červená dióda. V bb link na lavej lište mi síce píše že zariadenie je pripojené ale keď chcem reálne robiť so softwarom (kliknúť na znovu načísť( nastavenia výrobce), alebo znovu pripojiť vypíše mi hlášku Nelze komunikovat ze zerizenim a pri aktualizaci softwaru došlo k chybe. Kým sa snaží software komunikovať s mobilom na chvílu bliká rýchlo na mobile zelená dióda.

Máte s tým niekto prosím vás skúsenosti či s tým treba ísť len do servisu? Mobil má pol roka je v záruke len by som nerád bol mesiac bez mobilu :)

PS. Nabíjačku a príslušenstvo používam staré z originál môjho starého bb8900 lebo origoš k z10 som nabíjačku stratil hádam to nemalo na to žiaden vplyv.

BB používam dlho a toto sa mi stalo prvý krát tak neviem čo s tým.


Ďakujem za vaše rady :)
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Pokazené Blackberry z10 error0015

Příspěvek od M.BoBo »

Myslím, že se mi stalo taktéž kdysi, když jsem měl BB. Stalo se mi to hned po HW resetu. Pomohlo staženi leaku FW a přehrání FW díky tomuto.
Pokud je v záruce, nerešil bych a hodil do servisu.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Pokazené Blackberry z10 error0015

Příspěvek od milennium »

Mh, pokud se zařízení chová jak píšeš, tak bych to fakt tipoval na HW závadu... Pokud LED rychle bliká a neprobíhá alespoň základní komunikace s PC, je to vždy špatný...
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Pokazené Blackberry z10 error0015

Příspěvek od M.BoBo »

millenium:
tato chyba neznačí hw závadu, ale chybu systému (corrupted file system) viz.:
http://forums.crackberry.com/blackberry ... -a-873020/" onclick="window.open(this.href);return false;
Taktéž jak se píše zde mi pomohlo nahrání leaku (mě to zabralo o měsíc dřív, než se zde píše)
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Pokazené Blackberry z10 error0015

Příspěvek od milennium »

Pokud je to jen chyba v SW části, tak tím lépe... :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Pokazené Blackberry z10 error0015

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jen pro doplnění – pokud se ukáže že je to jen SW závada, tak TADY najdeš poslední leaked OS. Stáhneš si ten kompletní balík RAR podle toho kterou edici Z10 máš (100-1/2/3), rozbalíš z toho EXE, připojíš telefon kabelem, zavřeš BB Link a spustíš EXE. Měla by se rozsvítit zelená dioda a v příkazovém řádku poběží instalace, pak by měl systém sám naběhnout. Držím palce :wink:
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů