Camera album - nová aplikace na třídění fotek

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
janlas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 15, 2012 13:11
Zařízení: HTC HD2

Camera album - nová aplikace na třídění fotek

Příspěvek od janlas »

Rád bych zde prezentoval svoji novou aplikaci Camera Album, určenou pro telefony se systémem Android. Budu rád, když mi napíšete Váš názor na tuto aplikaci, nápady na zlepšení, případné problémy.

Aplikace automaticky přesouvá nové fotografie/videa (pořízené jakoukoliv foto-aplikací) do vybraného alba(adresáře). Smyslem je, aby fotografie pořízené telefonem neleželi v galerii na jedné hromadě (jak to většinou bývá), ale byli přehledně roztříděné do jednotlivých alb. Aplikace umožňuje definovat více alb (např. Rodinné, Pracovní, Výlet do Paříže, Hory 2014...) a snadno a rychle mezi nimi před focením přepínat.

Důležitou součástí aplikace je také widget na plochu telefonu. Zobrazuje, zda je služba zapnutá, jaké album je aktivní a umožňuje alba rychle přepínat. Doporučujeme umístit tento widget poblíž ikony fotoaparátu.

K přenosu pořízené fotografie/videa nedochází hned, ale až po krátké době (např 1min - možno určit v nastavení). Tuto dobu je možné využít k prohlédnutí náhledu a případnému smazání fotografie.

V nastavení je možné určit, zda se přenáší jen fotografie, nebo i videa. Dále je možné nastavit mnoho dalších věcí, např. zda se pořízená fotografie/video z původního místa smažou, jak přesně probíhá detekce nových fotografií apod.
Aplikace je kromě angličtiny přeložená i do českého jazyka. Další jazyky budeme přidávat dle zájmu.

Aplikaci můžete zdarma stahovat zde
https://play.google.com/store/apps/deta ... ameraalbum" onclick="window.open(this.href);return false;

Díky za Vaše názory Honza Laš
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Camera album - nová aplikace na třídění fotek

Příspěvek od olda »

Ahoj tak jsem ji stáhl a budu testovat. Postřehy napíšu páč bojuji u Samsungu s úložným místem. Galaxy Young má v základu zablokováno přesouvání aplikací na kartu protože má interní pamět označenou sdcard0 a externí extsdcard což programům dělá potíže. Po rootu se to zlepšilo ale není to ono. Toto mi pomůže pokud to bude fajně fungovat. Děkuji a Ahoj Olda :)
janlas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 15, 2012 13:11
Zařízení: HTC HD2

Camera album - nová aplikace na třídění fotek

Příspěvek od janlas »

Díky předem za otestování. Zkoušeli jsme to na Samsung s3 mini, tam to jede bez problému, tak doufám, že na Youngovi to bude také pracovat k tvojí spokojenosti.
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Camera album - nová aplikace na třídění fotek

Příspěvek od olda »

Tak prvních 5 minuta zatím vše v pořádku. Pohraji si s nastavením a zítra písnu jak to fachčí.Díky za program. Měj se a Ahoj Olda :)
Edit- Tak funguje to dobře zatím s tím nemám žádný problém. Opravdu dobrá práce. Měj se a Ahoj Olda :)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů