Podělte se o své kreativní zápisky v S-Note

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Podělte se o své kreativní zápisky v S-Note

Příspěvek od Sir Sprice »

Zdravim, vymenil jsem Note2 za Note3 a uvedomil jsem si, ze ackoliv mam tato zarizeni uz dlouhou dobu - nikdy jsem nevyuzival jeho funkce, za ktere jsem solidne zaplatil. S-pen a S-Note vytahuju jednou za mesic. Chtel bych to tedy napravit, a proto zakladam na toto tema diskuzni vlakno.
Opravdu pouzivate Note3 k jeho ucelu? Delate si grafy, pisete si kreativni poznamky? Bylo by fajn, pokud byste se podelili s nejakymi kreativnimi navrhy (ac si uvedomuji, ze vetsina veci bude soukroma). Prezentacni videa rady Note kresli krasne navrhy, ale je tomu i tak ve skutecnosti?

Zacinam:
Stanoveni cile
Uživatelský avatar
Dzoradno
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob říj 12, 2013 12:35
Zařízení: NOTE 3

Re: Podělte se o své kreativní zápisky v S-Note

Příspěvek od Dzoradno »

Já osobně Note, Akční Poznámku nepoužívám skoro vůbec. Naopak album výstřižku vyuzivam hodně, mam to jako takový seznam, co koupit, na co se podivat atd. SPen jako takový používám na prohlížení internetu, zjistil jsem ze nic pohodlnějšího není. Potom používám opravdu hodně Výstřižky(obkreslim obrazec, zarovnam a zašlu přes mail, ChatOn). Podle mě se využívat veškeré fce telefonu nejde. Mam projetá všechna videa o Notu3, co kde a jak se používá a opravdu toho telefon umí tolik, že si každý vybere, co potřebuje.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Podělte se o své kreativní zápisky v S-Note

Příspěvek od Sir Sprice »

Vystrizky taky pouzivam, ta funkce se mi libi. Obkresleni obrazce jsem vyuzil parkrat, kdyz jsem si potreboval vystrihnout foto, nicmene v jake souvislosti to pouzivas v internetu? Prijde mi lepsi udelat vystrizek nez mit "beztvary obrazek" (predpokladam, ze okraje obrazku budou vzdy zubate).
V cem shledavas uzitecnost pri surfovani na internetu? Pripada mi to prstem jednodussi, jen je pravda, ze S-pen muze nekde pomoct trefit se presne do mensiho bodu (coz lze ale vsude priblizit). Obcas vyuziju akorat airwiev k posunuti obrazovky tam, kde to nejde

Btw, nejde mi vlozit obrazek :/
Uživatelský avatar
Dzoradno
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob říj 12, 2013 12:35
Zařízení: NOTE 3

Re: Podělte se o své kreativní zápisky v S-Note

Příspěvek od Dzoradno »

Např. při prohlížení a vybírání obsahu. Nejvíc mi to vyhovuje z důvodu, že hezky vidím kam ťukam a vždycky se trefim. Celkově se mi internet prohlíží snáž, ale když potřebuju něco najít ihned a vestoje, tak hledám klasicky rukou, pokud hledám a dělám poznámky, tak jedině s perem. Jinak výřezy používám, když posílám kousky tabulek, texty a výřezy map atd. dam pak jen zarovnání do obdélníku a je klid.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů