Absolutně debilni reklama vodafone

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Absolutně debilni reklama vodafone

Příspěvek od Jettero »

Na hlavni stránce smartmanie je absolutně debilní reklama od vodafonu, která mi na mobilních zařízeních (ipad/iphone/xperia z ultra) znemoznuje cist 3 nejnovejsi články. Nejhorši na tom je že se nedá ani nijak vypnout (kdyz se na ní klikne tak se prostě otevře stránka vodafone ale reklama zůstane) takže člověk prosťe musí čekat na to až sevydají novějši články aby si ty starší mohl přečíst. Reklama mi do určité míry nevadí ale tohle už je moc.
mceza

Absolutně debilni reklama vodafone

Příspěvek od mceza »

Mě také reklama nevadila. Akceptoval jsem ji. Ale právě Smartmania používala reklamy tolik a tak moc to přecpávala, že jsem si kvůli ní pořídil AdBlock.
Proti reklamě jaké takové nic nemám. Chápu, že server musí nějak vydělávat. Ale styl zobrazování reklamy, jaký zvolila smartmania je už opravdu extrémní.
Na mobilu ne ní nelezu. Už nej kvůli nízké FUP. Web Smartmanie mi totiž užírá FUPku po MB...

Ale co, už dlouho se tu nadává na to, že web o mobilních zařízeních je jeden z nejhůř přívětivých webů právě pro mobilní zařízení...

EDIT: Sotva, co jsem to dopsal jsem šel na web a ERROR 500 :D

Teď už je tam reklam málo :D
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Absolutně debilni reklama vodafone

Příspěvek od Simon »

Jiří Hrma píše:Za ten problém s pruhem Vodafone se moc omlouvám, také mi to pije krev a už to několik hodin řešíme, ale chyba není na naší straně, nýbrž na straně zadavatele inzerce, který tam pouští špatnou grafiku (namísto Flashe, který se na většině zařízení nezobrazí). A bohužel kampaň běží od večerních hodin, a to už v agenturách nikdo na připomínky nereaguje.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů