Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
SchanoZdenek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon pro 10, 2012 10:50
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SchanoZdenek »

Zdravím, poslední rok jsem spokojený uživatel Lumie 920 sice mám už třetí ale to nemá nic společnýho s tím proč sem píšu poslední lumiu mám asi tak dva měsíce ani nevím a dnes když jsem jí měl na nabíječce (Samsung) mi z ničeho nic totálně umřel a nejde nahodit ani hard reset nic nereaguje ani na nabíječku a vůbec nevím co s tím ? vím že už to sem někdo jednou psal a jestli to nějak vyřešil to nevím, tak jestli někdo nemá nějakej fígl co s tím nebo rovnou reklamačka :-)
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

nechaj ho tak 4-6 hodín na pokoji, nepripájaj nabíjačku. potom ho pripoj a mal by už v pohode naskočiť. bohužiaľ, takúto mám s touto nokiou osobnú skúsenosť :evil:
SchanoZdenek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon pro 10, 2012 10:50
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SchanoZdenek »

Oki odpojil jsem jí a počkám do rána co se bude dít naštěstí mám v šuplíku ještě druhou ale ta má zas prasklý display ale prozatím s tím vydržím :-) díky moc za radu kdyby se našla ještě nějaká další rada nechám si poradit.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

V posledni dobe jsem zacal zase vic fotit s 920 a kdyz jsem ji koupil , zdal se mi fotak super ale po amber jak vestavena foto aplikace tak nokia camera produkuji opravdu bidne fotky , muzete mi prosim dat info ti co uz mate nahozeno GDR3 jak to s foto vypada tam ?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Fotí to stejně, alespoň mě.. Nemáš zamaštěné krycí sklíčko? :-)
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od niki66 »

nejaka rada ako vymazat docasne subory? pretoze uz nemam nervy na to ked dam vymazat a nevymaze ani mega..a mam tam 1,3GB. Skusal som aj vypnut a zapnut fon a nic..to iste. hm?
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

a zda se ti prosimte celkove na gdr 2 i gdr3 nokia camera lepsi jak vestavena aplikace ? me to nadherne zaostri ,vyfoti ale pak kdyz to ulozi tak se mi to zda o hoodne horsi
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

niki66 píše:nejaka rada ako vymazat docasne subory? pretoze uz nemam nervy na to ked dam vymazat a nevymaze ani mega..a mam tam 1,3GB. Skusal som aj vypnut a zapnut fon a nic..to iste. hm?
to je místo vyhrazené pro běh systému a vymazat nejde.. taky mám 1,3GB a nijak se to nezvětšuje, ani nezmenšuje.. tak to prostě je, bylo a bude :)
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od niki66 »

to ja viem, ale to je pod zlozkou alebo oznacenim iné, tam mam permanentne 1,1GB ale co sa tyka zlozky docasne subory, tak tam zvyknem mat raz 300Mb inokedy viac menej, a teraz tam mam 1,3GB a neslo vymazat ked som klikol na vymazat. Len pracovalo ze maze a vysledok nulovy..no teraz som opat klikol a zmazalo mi jedno giga uz je tam len 400Mb..ach :D technika :D
Johnnny
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř čer 20, 2012 9:38
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black + iPad Mini WiFi 16GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Johnnny »

Skusali ste niekto reklamovat vrzgajucu L920 ? A ma to vobec vyznam ? Som z toho dost nervozny, pretoze tak konstrukcne spackany telefon som este nemal, na druhej strane dost pochybujem, ze mi to niekto uzna ako dovod na reklamaciu ...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

taky mi vrze a jeste k tomu blbe foti , jeste ze jsem to kupoval za 7000 kc jako mobil na ryby :)

dotahni ty dva srouby dole , neco malo mi to pomohlo
Johnnny
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř čer 20, 2012 9:38
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black + iPad Mini WiFi 16GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Johnnny »

No foti skvele, s tym problem nemam. Prehravac trochu blbne, ale verim, ze aktualizacia to spravi. Ale to vrzganie je skutocne otravne a ze je nejaky SGS III konstrukcne lepsi ma skutocne vytaca.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

rozebrat , podlozit nejakyma papirkama a jeto , na to foto skusit tovarni nastaveni ( nebo jsem z zrdcadlovky tak namlsany ze si to spatne foto jen namlouvam :) )
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Osobně mám kus z první série, ale po reklamaci (vyměnili mi celé krytovování + LCD) mi telefon už nevrže, takže já nemůžu říct ani půl slova :-)

Foto je dobré, nemám problém, s Nokia Camera naprosto super.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Lidi, když dám "Nastavení" a pak "O systému" tak je tam název telefonu, který lze měnit, ale já za boha nemůžu přijít na to kde :-( Je to název, pod kterým se telefon identifikuje v síti WiFi i BT.

Poraďte, kde se to nastavuje?
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

tak dnes nesu na reklamaci , do vcera jsem si toho moc nevsiml , jelikoz od pocatku pouzivam silikonovy gel obal.

telefon mi dole po leve i prave strane , z boku , kolem senzorovych tlacitek ve vysce pod tlacitkem fotoaparatu ale nechutne vrze az se dokonce prohybuje ten plast - vanicka
Nekdy i nereaguje tlacitko zpet. ( toho jsem si vsiml uz driv )

Tak urcite prave kvuli systemu , fotaku ( tan se mi taky nezda ) a vyborne konstrukci ( zase na hovn. ) jsem si 920 porizoval , ALE TOHLE OPRAVDU NEEE , JSEM MOC ZVEDAV CO MI PAN SERVISAK ZDELI ? no mam z toho celkem strach , ze mi to vrati s tim ze je to ok , a ja zustanu s rozvrzanym , spatne foticim strojem :)
camouflage
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv říj 03, 2013 7:45
Zařízení: Noka Lumia 920 DT- 901 CC 1043 BH 907 All Black
Bydliště: Havířov, Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od camouflage »

Nazdar, asi sem přestanu chodit. Žádné vrzání jsem nepozoroval. Nějak jsem neměl potřebu Lumču celou promačkávat, ohýbat, kroutit ani nic podobného. No a potom si zde přečtu, že vrže. Začnu tedy promačkávat, ohýbat, kroutit a vona potvůrka dole vlevo opravdu vrže, no hnus velebnosti. Jsa kluk šikovný za pět minutek opět nevydá ani hlásek. Rozebrat v lokalitě vrzání jemňoulinká aplikace vynálezu zvaného vazelína a no problem. :-D
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Nyny píše:Lidi, když dám "Nastavení" a pak "O systému" tak je tam název telefonu, který lze měnit, ale já za boha nemůžu přijít na to kde :-( Je to název, pod kterým se telefon identifikuje v síti WiFi i BT.

Poraďte, kde se to nastavuje?
Pokud vim tak pri propojeni k PC se voli jmeno telefonu a to je ono. Tedy aspon k Macu mi to Windows Phone app nabizi.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od GreenArrow »

Po připojení k PC stačí pravým kliknout na telefon a dát přejmenovat. V telefonu nevím
jozefg
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: ned dub 29, 2012 6:50
Zařízení: samsung s7 edge

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jozefg »

Zdravim ludia. Ako vo vasich 920 vyzera penazenka(wallet)? moja je taka
Obrázek
ale vsimol som si ze v 925 alebo 1020 je takato
Obrázek
Da sa to nejak updgadovat alebo to tak ostane navzdy?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů