Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
senikac
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 02, 2013 11:37
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od senikac »

Když už je tu řeč o těch bezdrátových nabíječkách, tak se připojím do diskuze. Z číny jsem si objednal brašnu na kolo, 10 000 mAh battery pack a bezdrátovou nabíječku. Zasáhly český šikovný ručičky, a je z toho bezrátově nabíjená brašna. Stačí zasunout mobil, zmáčknout tlačítko na battery packu a můžu vyrazit. A nevymlacuje se mi konektor při tvrdší jízdě, když mobil v brašně trošku plave. Navíc je to nesmírně pohodlný, jen asi dokoupím větší battery pack, abych ho nemusel vytahovat tak často. To celé mě vyšlo na cenu, za jakou se zde prodává jenom brašna:D A chci se zeptat, jestli někdo nemáte tip na ebayi na co nejlevnější nabíječku (případně nejideálnější by bylo jenom elektroniku, protože ju stejně rozkuchám :D)

A abych nebyl od řeči, tak i bezdrátová nabíječka z ebaye nabíjí na vzdálenost skoro 1 cm, jen aby se spárovala je potřeba mnohem menší vzdálenost. Takže se vůbecnemusíš bát, že by to nešlo s gelovým pouzdrem ;)
SITMIR
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon říj 28, 2013 17:29
Zařízení: LG Nexus 5

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SITMIR »

Super. Bude Ježíšek. Díky moc.
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Neexistuje nějaká levnější alternativa té bezdrátové nabíječky? :) nokie chce celkem pálku...třeba z ebay nebo tak něco. Díky

EDIT:tak na ebay jsem něco našel, ale všude na ty jejich americké zásuvky...
senikac
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 02, 2013 11:37
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od senikac »

existuje... za 300 Kč... J e to to co jsi ty našel, jsou tam i varianty s evropskými zásuvkami, ale americká zásuvka není problém, protože je to všechno dělaný na USB... takže pokud koupíš s americkou, dokoupit ještě evropskou nabíječku, kam strčíš USB.

hledám právě ještě něco levnějšího pod 300 Kč, třeba i jenom elektroniku, ale nemůžu najít
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Tu třeba je vidět, že to USB nekončí.
http://www.ebay.com/itm/Nokia-DT-900-wi ... 1e8222d3fd
dkdkdk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned črc 14, 2013 8:41
Zařízení: lumia 920 yellow

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dkdkdk »

Cheetah007 píše:
vormen píše:je jsem odinstalovat whats app a bing pocasi a baterka brutalne ozila. nabijel jsem kazdou noc a ted mi to zacalo psat vydrz tri dny, v realu jsou to dva. ale fotim hodne, k tomu nejaky mapy, a pripojeni bud wifi nebo 2G a docela casto ho mam v ruce a neco s nim delam. takze spokojenost. pocasi jsem mel jen ze zvyku z androidu, ale nepotrebuju ho. a misto whats app jsem zacal pouzivat integraci FB primo v systemu, akorat nejdou posilat fotky, jen moje poloha.
Fotky z integrovanýho FB Klienta stále nejdou odesílat? měl jsem za to a jistý člověk zde tvrdil že už to jde....nebo to jde jen v doinstalovaným FB tedy plnohodnotné aplikaci FB? tohle mě opravdu zajímá, mám pocit že :?: ...ale nic, až dostanu odpověd, dík.
Co by nešlo? Jdeš přes Fotky - vybereš foto - ... - Sdílet - Facebook - přidáš popisek popř. označíš osobu na fotu.

Add. DT-910 : stojánek+nabíječka+noční hodiny (Glance s Peek). Co si víc přát? ;)
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Když dáš sdílet tak se ti to sdílí na profil. Jim šlo o sdílení (odesílání) fotek ve FB chatu...a to nejde.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jakub Karásek »

jakub.karasek píše:Chci se zeptat majitelů L920 používajících aplikaci Endomondo, zdali Vám funguje korektně. Co jsem měl v ruce WP8 telefony, tak vždy zaznamenávaly špatně výšku, řádově v desetitisících metrů, zatímco WP7 telefony byly bez potíží. Uvažuji o koupi L920, proto by mě to zajímalo
Opravdu nikdo nezkoušel?
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jimmik »

Ahoj, přítelkyně si na mou radu koupila Lumii 920 a má s ní zvláštní problém, který jsem na své nikdy nezažil. Děje se to z 90% při rozsvícení displeje a odemčení telefonu. Odemkne ho a chce třeba otevřít sms a telefon se dost zřetelně seká. Ne že by byl pomalý, ale animace přechodu z úvodní obrazovky do sms je trhaná. Děje se to z 99% po rozsvícení, jindy jsem to neviděl. Taky má displej dost žlutý nádech oproti mé Lumii. Mám první sérii a ona už jednu z posledních. Mslíte, že to je na reklamaci, či hard reset?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

To je opravdu velice nestandardni chovani,urcite bych zacal Hard Resetem.
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matiqos »

jakub.karasek píše: Opravdu nikdo nezkoušel?
Ja pouzivam endomondo na beh, zaznamenava trasu aj vyskove prevysenie uplne v pohode, ziadne anomalie. Nie je to sice presne, ale radovo desattisice metrov do vysky mi nepridava.
senikac
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 02, 2013 11:37
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od senikac »

chytil123 píše:Tu třeba je vidět, že to USB nekončí.
http://www.ebay.com/itm/Nokia-DT-900-wi ... 1e8222d3fd
jj, protože se díváš na originální Nokiácou. Navíc je to aukce, která se z 99 % případů vyšplhá na cenu co je tady + poštovný, který činní 534 Kč... tady je odkaz na nenokiáckou za necelý 250 bez poštovnýho co jsem včera našel
http://www.ebay.com/itm/Convenient-Qi-W ... 338642623e
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

Jimmik píše:Ahoj, přítelkyně si na mou radu koupila Lumii 920 a má s ní zvláštní problém, který jsem na své nikdy nezažil. Děje se to z 90% při rozsvícení displeje a odemčení telefonu. Odemkne ho a chce třeba otevřít sms a telefon se dost zřetelně seká. Ne že by byl pomalý, ale animace přechodu z úvodní obrazovky do sms je trhaná. Děje se to z 99% po rozsvícení, jindy jsem to neviděl. Taky má displej dost žlutý nádech oproti mé Lumii. Mám první sérii a ona už jednu z posledních. Mslíte, že to je na reklamaci, či hard reset?
toto obcas popzorujem aj ja na 520ke..tiez len ked vstupujem do sprav
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jakub Karásek »

matiqos píše:
jakub.karasek píše: Opravdu nikdo nezkoušel?
Ja pouzivam endomondo na beh, zaznamenava trasu aj vyskove prevysenie uplne v pohode, ziadne anomalie. Nie je to sice presne, ale radovo desattisice metrov do vysky mi nepridava.
Díky. Já měl HTC 8s, teď mám Lumii 520 a pokaždé mi to vypisovalo neskutečnou nastoupanou výšku. Proto pořád používám na workouty svého Titana. Pro srovnání jsem pustil Titana a L520 na jeden cykloworkout a výsledky byly následující - Titan naměřil stoupání 1449 m a L520 naměřila 173955 metrů. To bych musel být superman :)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

senikac píše:
chytil123 píše:Tu třeba je vidět, že to USB nekončí.
http://www.ebay.com/itm/Nokia-DT-900-wi ... 1e8222d3fd
jj, protože se díváš na originální Nokiácou. Navíc je to aukce, která se z 99 % případů vyšplhá na cenu co je tady + poštovný, který činní 534 Kč... tady je odkaz na nenokiáckou za necelý 250 bez poštovnýho co jsem včera našel
http://www.ebay.com/itm/Convenient-Qi-W ... 338642623e
Tu mam taky, ale bacha na jednu vec- civka v mobilu je jinde nez na te placce, takze aby to fungovalo, musim mobil posunout tak, aby presahoval cca 1 cm pres hranu placky. Fungovat funguje, jen to vypada nic moc. Na L820 to bylo pekne vystredene.
Rosbo
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv říj 10, 2013 20:43
Zařízení: Lumia 920,black,amber

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rosbo »

jakub.karasek: Ja sice Endomondo na L920 nemam,ale kamos ju vyuziva hodne a tiez nema problem.Rad by som ti poblahozelal..Dosiahnut 173km vysku,len s batohom a nokiou,bez kyslika je svetovy rekord a unikat.Ved ty si dosiahol obeznu drahu zeme :-D
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jakub Karásek »

A to se mi to povedlo několikrát, jak s HTC 8s ,tak s tou L520.
Toto je vylet s L520 http://www.endomondo.com/workouts/241139968/4889920" onclick="window.open(this.href);return false;
A toto je ten samy s Titanem http://www.endomondo.com/workouts/241021429/4889920" onclick="window.open(this.href);return false;
Takhle vypadají profily na obrázku nad sebou http://2i.cz/2i/i/527102ff/2eea88cd66ee ... af7c.f.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Myslel jsem si, že je to rozdílnými aplikacemi na WP7 / WP8, ale pokud to na L920, tak bude problém asi jen v low endových WP. Napadá někoho, čím by to mohlo být? Rozhodně nejsem sám, na fóru mají problémy i lidi s HTC 8X
https://getsatisfaction.com/endomondo/t ... _elevation" onclick="window.open(this.href);return false;
scribblerr
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: ned říj 09, 2011 14:20
Zařízení: Omnia 7/Nokia Lumia 620/920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od scribblerr »

ahoj,
nikde jsem nenasel, tak zkousim jeste tady:

kdyz zadam na WP novou udalost v kalendari v google kalendari a dam ulozit, tak se po chvilce nastaveny cas te udalosti změní o hodinu zpět, např. dám událost trening 16:00 a po uložení se událost sama od sebe změní na 15:00 i na webu v google kalendari je čas 15:00.
vsechny casovy pasma jsem zkontroloval, vsechno sedi, jedna se o ten calDAV, nejspis, v activesyncu to problem neděla, má někdo podobný problém? začlo to dělat po změně času na zimní.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

No, takže po necelých 3 mesiaoch sa u mňa problém so samovibíjaním objavuje znovu.Chystám sa na HR a uvažujem,či tam hneď nedám GDR3 pre developerov.Môžem tam GDR3 normálne nainštalovať podľa postupov, ktoré sú tu na fóre? Ostane mi v telefóne po nainštalovaní GDR3 Amber(double tap to wake up a glance screen) ? Potom keď víde Nokia Black, bude možné nainštalovať oficialnu verziu updatu ? V prípade zaruky, bude možné ju uplatniť aj s GDR3 pre dev. ? Ďakujem za odpovede.

EDIT: tak GDR3 nahodený bez problémov..Amber tam samozrejme zostal :)
Uživatelský avatar
karel55555
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: ned úno 12, 2012 11:15
Zařízení: Lumia 930, Samsung Galaxy S9
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od karel55555 »

scribblerr píše:ahoj,
nikde jsem nenasel, tak zkousim jeste tady:

kdyz zadam na WP novou udalost v kalendari v google kalendari a dam ulozit, tak se po chvilce nastaveny cas te udalosti změní o hodinu zpět, např. dám událost trening 16:00 a po uložení se událost sama od sebe změní na 15:00 i na webu v google kalendari je čas 15:00.
vsechny casovy pasma jsem zkontroloval, vsechno sedi, jedna se o ten calDAV, nejspis, v activesyncu to problem neděla, má někdo podobný problém? začlo to dělat po změně času na zimní.
Občas se mi to taky stává na 820, musím to pak až upravit na netu.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů