Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peete
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: sob led 08, 2011 0:24
Zařízení: Huawei P9 black
Bydliště: Karlovy Vary - Třinec/Brno

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Peete »

To jsem navrhnul i známému a těžko říct proč to tak nechce, jestli má strach nebo aby měl důvod držkovat do té doby, než to "dostane" :-)
blanicky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pát zář 27, 2013 13:04
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od blanicky »

Taky čekám na oficiální Amber a jen z principu. Na 5800 jsem si vždycky změnil PC na ten který měl aktualizaci dostupnou jako první. Ale proč? Tímhle si Nokia dělá jen špatné jméno. Nechápu co je za problém vydat všechny v co nejkratší době, zvlášť když existuje způsob jak to obejít. Prostě proč to dělat jednoduše, když to jde složitě?
flu5ky
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř srp 28, 2013 8:43
Zařízení: Nokia Lumia 820 black

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flu5ky »

ja tiež čakám každý deň na amber. dávam nokii ešte týždeň...maximálne 2 :lol:
ben81
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát dub 26, 2013 23:52
Zařízení: Lumia820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ben81 »

Paffka píše:A nebude lepší si udělat aktualizaci ručně, místo nekonečného diskutování ? :tlem: :tlem: :tlem:
Šlo by to, ale minimálně hodinu času tomu vážně nechci věnovat (půl hodiny na stáhnutí a flash a další půl hodiny na reinstalaci aplikací a znovusestavení úvodní obrazovky).
Kolem páté skončím v práci, pak práce kolem baráku, chvilku si pohrát s malou, než jde spát a den je v háji. Večer si chci odpočinout a ne se ještě drbat s nastavováním telefonu - zvlášť když 5 dní na to může Nokia konečně uvolnit OTA update, díky kterému by všechno přenastavování odpadlo - a nebo taky nemusí :)

Kdybych byl ještě na škole a večer řešil akorát tak na který film se podívat nebo co zapařit, tak neváhám a do flashe jdu. Ale teď už dělám flash jenom když musím.
filo6
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 02, 2013 14:00
Zařízení: nokia lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od filo6 »

Mam taký problem s odosielanim obrazkov cez fb chat jedine čo mi ide vložiť ako príloha je aktuálna poloha inak nemozem žiadne video ani obrázok dat do prílohy. Kde môže byt chyba ??
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Obrázky lze posílat jen v aplikaci Facebook beta, vestavěný chat to neumí.
Uživatelský avatar
Paffka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 20, 2013 13:14
Zařízení: Lumia 930 Black WP10 TP

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Paffka »

ben81 píše:
Paffka píše:A nebude lepší si udělat aktualizaci ručně, místo nekonečného diskutování ?
Šlo by to, ale minimálně hodinu času tomu vážně nechci věnovat (půl hodiny na stáhnutí a flash a další půl hodiny na reinstalaci aplikací a znovusestavení úvodní obrazovky).
Kolem páté skončím v práci, pak práce kolem baráku, chvilku si pohrát s malou, než jde spát a den je v háji. Večer si chci odpočinout a ne se ještě drbat s nastavováním telefonu - zvlášť když 5 dní na to může Nokia konečně uvolnit OTA update, díky kterému by všechno přenastavování odpadlo - a nebo taky nemusí :)

Kdybych byl ještě na škole a večer řešil akorát tak na který film se podívat nebo co zapařit, tak neváhám a do flashe jdu. Ale teď už dělám flash jenom když musím.
Chápu :) Já bohužel patřím mezi "starou školu". Od nástupu Symbianu jsem si dělal úpravy fw a pod. blbůstky, takže většinou musím mít vše nové hned :) Sice přijdu z práce v deset večer, s dcerou už si nepohraju, ale "obětuji" hodinku ze svého odpočinku, jen abych měl novinky co nejdříve... :tlem:
Uživatelský avatar
Stormx
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 02, 2013 20:47
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stormx »

Zdravím všechny majitele Lumia. Před týdnem jsem zakoupil Lumii 820 white,šedý dovoz z Francie s zatím spokojenost. Přecházel jsem z androida, rychlost systému je super, vše krásně běží. Dnes jsem se nainstaloval aktualizaci Amber, tak jsem zvědav, jak telefon pošlape....
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Vítaj :-)
beallue
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 03, 2013 11:21
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od beallue »

zdravím, som na tom rovnako ako ben81. Len s týn rozdielom, že som sa aktualizovat aj pokušala cez NSU ale stale mi tam hlasi chybu. 0x80131500. Lumiu mám od jedného slovenského operátora ale simku od druhého. nápady a rady?

tnx
blanicky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pát zář 27, 2013 13:04
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od blanicky »

Tak 720 už má coming soon Amber a 820 a 920 waiting for appoval, takže stále beze změn
sudanec
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 06, 2013 0:12
Zařízení: Lumia 925

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sudanec »

Dobry vecer,
ak este niekto riesi problem s chybou 8007000E pri synchronizacii google uctu, po dlhom hladani som nasiel a spisal riesenie tu:
http://borovicka.blogspot.sk/2013/10/wi ... 7000e.html" onclick="window.open(this.href);return false;

snad pomoze.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Tak včera jsem aktualizovat sestře přes NSU. Konečně to nabídlo aktualizaci. Má Polsky Orange.
Martin1102
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 11, 2013 13:33
Zařízení: předchozí L820 , stávajcící L930
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martin1102 »

dotaz, touto cestou asi obnovis tovarni nastavení že? já pořád chtěl počkat, ale když je jasný že už to prostě odstřelili a to dřív bude GDR3 tak nevim co s tim,když chci vidět hodiny na displ. tak už mám tlačítko celý odřeny a vyviklaný, to co uměly starý vraždy teď nedokážou za x měsíců vypustit?divný, taky mam L820 a polskej orange
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Ano, přes NSU bude telefon jako nově vybalený, nicméně nikdo nic neodstřelil, klidně můžeš ještě počkat na OTA, ale já osobně bych to nevydržel a použil NSU (koneckonců už mám Amber přes měsíc :-) ).
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pinhead »

Martin1102 píše:dotaz, touto cestou asi obnovis tovarni nastavení že? já pořád chtěl počkat, ale když je jasný že už to prostě odstřelili a to dřív bude GDR3 tak nevim co s tim,když chci vidět hodiny na displ. tak už mám tlačítko celý odřeny a vyviklaný, to co uměly starý vraždy teď nedokážou za x měsíců vypustit?divný, taky mam L820 a polskej orange

Přesně jak píše Manek49. Předtím to nenabízelo ani přes to NSU.Až v sobotu,konečně.Tak jsem nelenil :-)
Rish.K.O
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte bře 12, 2013 18:04
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rish.K.O »

Dnes mi prestalo fungovať tlačítko spúšte fotoaparátu..nejde dobre zatlačiť a necítiť odozvu :( vidím to na reklamáciu..len sa chcem spýtať či pred reklamáciu prehrávať software naspať keďže na Amber som nečakal na OTA aktualizaciu, ale keďže je to hardwareový problém myslím že by to nemusel byť problém
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Nemáš blbě nasazenej kryt?Zkus sundat kryt a tlačítko zmáčknout jestli je opravdu rozbitý...Třeba je jen to tlačítko na krytu špatný.
Rish.K.O
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte bře 12, 2013 18:04
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rish.K.O »

skúšal som to, už sa mi to s tým krytom pár krát stalo tak tiež som si najskôr myslel že je to len v tom ale bohužiaľ nie
borixeus
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:55
Zařízení: Dell Venue Pro, Xperia X10, Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od borixeus »

Stala se mi zajímavá věc. Měnil jsem operátora a pořád mi vypadával signál, tak jsem udělal HR. Telefon mám od T-mobile a Amber jsem měl přes OTA už asi měsíc. Po HR se systém obnovil do nějaké podivné verze, kdy tam není Amber, je tam datasense, jde nainstalovat a funguje Nokia smart cam. V bonusy+info mám vylepšení od Nokia v. 1.5.2.3, Accessories agen 1.0.3.0 a Nokia first use experiance 1.1.0.8 - toť vše.
Naivně jsem si myslel, že dám opět jen aktualizaci systému a budu za vodou, ale hlásí mi to, že systém je aktuální.
Poradí mi někdo, kde je problém???
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů