Pripomienky COL Reminder - alternativa pro Z10

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Pripomienky COL Reminder - alternativa pro Z10

Příspěvek od rein »

Ahoj chlapi pred nedávnom som prešiel s Androidu na BB Z10 a som nadšený jak telefónom tak systémom, ale s prechodom na inú platformu to vždy prináša aj problémy a preto tu píšem. Na väčšinu aplikácií existuje náhrada, alebo port s andoidových aplikácií, ale niektoré app nefugujú korektne, alebo vôbec a to je ten problém s ktorým by som potreboval poradiť.
Potreboval by som náhradu za aplikáciu COL Reminder https://play.google.com/store/apps/deta ... nder&hl=sk" onclick="window.open(this.href);return false; ale tá sa spustí ale nerobí to čo potrebujem a to že pripomienka "nepípa" do kedy ju nezruším alebo pripomienka ide v istom intervale napr. každú minútu.
Za každú radu alebo nakopnutie budem vďačný.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Re: Pripomienky COL Reminder - alternativa pro Z10

Příspěvek od martan1981 »

Na z10 som skúšal viacero aplikácií podobných col reminder, všetko porty android aplikácií a žiadna nefungovala správne, hlavne keď mala zvoniť opakovane. Niektoré boli priamo z marketu.
Ono väčšina tých android aplikácií nebezi podľa mojich predstáv. A nativnych žiaľ nie je veľa.
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Pripomienky COL Reminder - alternativa pro Z10

Příspěvek od rein »

Presne ako hovoríš ani mne žiadny port nefunguje. A náhradu som žiadnu nenašiel.
Ako si to nakoniec vyriešil?
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů