Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Darekh
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 30, 2011 21:00
Zařízení: Blackberry Z10 a Nokia Lumia 1020

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Darekh »

Jo to souhlasím, že problém byl vždy v aplikaci s live tapetou, ale to by mělo být ze strany WP trochu lépe hlídáno, tolik aplikací jako IOS nemají tak by to mohli lépe pohlídat. Jinak s WP velká spokojenost.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak já aplikací vyzkoušel hodně abych zůstal jen u těch nejpovedenějších, ale WP8 používám asi měsíc a nikdy nedošlo k zamrznutí či samovolnému restartu.
Darekh
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 30, 2011 21:00
Zařízení: Blackberry Z10 a Nokia Lumia 1020

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Darekh »

Nejvíce to dělají apky s statusem baterie, ale ne jen ty.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Používám od začátku tohle a všem majitelum lumii mohu jen doporučit http://www.windowsphone.com/s?appid=5dc ... e816767517" onclick="window.open(this.href);return false;
sofair
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned črc 24, 2011 14:32
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sofair »

Mně se teda 920 zatím nesekla, pouze se mi sama restartovala při focení, přičemž se mi poslední 2 fotky neuložily...
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

negatívum tejto lumie je určite prehrievanie, napr. pri hraní hier

kladne hodnotím displej, ktorý je na priamom lentom slnku perfektne čitateľný, o dosť lepšie ako super amoled na omnii w, tam to bola bieda.kamaráti, aby niečo na SGS iii videli, museli displej zakrývať rukou :smile: na nejakú super čkernu sa môžem vybodnúť, keď ostatné forby sú neprirodzené a navyše mám zlú skúsenosť s vypálením samoledu
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak to neni prehrivani,v tom miste nahore co te hreje,tak za nim je hned procesor.Je to zcela normalni,ze se zahriva a nijak neprekracuje teploty.Stejnym zpusobem "roztopis" i jine vybavenejsi modely.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od GreenArrow »

Zajímavý, že iPhone se nikdy nezahřál
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sssugi »

Ja takisto ako jedine negativum hodnotim to zahrievanie...je dost citit pri navigacii aj pri hrani hier
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od GreenArrow »

Aneb je to softwarový problém windows phone. Já napsal svou zkušenost s iPhonem 4 , který se mě za dva roky ani při hraní nezahřál, to stejný ipad mini a ipad první generace. To je k tomu, že i lepší zařízení se zahřívají, je to naopak, lepší zařízení se právěže nezahřívají.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

iPhone 4 jsem měl a nezahříval se to je fakt, ale třeba předchůdce 3G/3GS už ano, přes plastová záda to bylo znát stejně jako u této a dalších lumií, nic neobvyklého a zcela běžný jev, pokud hraješ náročnější hry kdy cpu jede naplno, při běžné práci to znát není.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Zahřívání zařízení není rozhodně sw problém... Třeba takový iPad2 se hřál celkem pěkně.
Uživatelský avatar
silent64sk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 188
Registrován: pát kvě 06, 2011 19:48
Zařízení: Lumia 1520, Transformer Pad TF300T, Galaxy Nexus
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od silent64sk »

GreenArrow píše:Aneb je to softwarový problém windows phone. Já napsal svou zkušenost s iPhonem 4 , který se mě za dva roky ani při hraní nezahřál, to stejný ipad mini a ipad první generace. To je k tomu, že i lepší zařízení se zahřívají, je to naopak, lepší zařízení se právěže nezahřívají.
Nezmysel, taký iPad 3 vyslovene až pálil, mal som to odskúšané na viacerých. Zariadenia sú čím ďalej tým výkonnejšie, tak logicky začína byť odpadové teplo problém.
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Tak dost o přehřívání/nepřehřívání iPhonů a iPadů v sekci Windows Phone...

Jinak dnes jsem s Lumií 920 absolvoval náročnou turistickou procházku. Celou dobu na datech a se zaplým Sports Trackerem (tedy GPS+Glonass), občasná kontrola mapy, pár fotografií. Po 8 hodinách takové chůze byla baterka na 65% a telefon pak vydržel ještě dvouhodinovou cestu domů nad půlkou.

Docela příjemná změna od Lumie 800 :D
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

OT: V dnešním horkém dni musely být přehřáté nejen všechny smatphony, ale hlavně ty, když jsi absolvoval takovou tělesnou zátěž, jakou byla 8 hodinová túra. Pokud jsi to přežil bez následků, tak před tebou smekám (doufám, že se to neodehrávalo v severských krajích). Ze mě lilo, i když jsem se ani nepohnul a foukaly na mě všechny větráky, co mám doma. Bydlet v paneláku pod střechou, i když je tepelně izolovaný, s balkónem na jih, to ti povím, nic moc. Venku ve stínu 38, tady uvnitř 28 stupňů (ještě teď). Konec OT.
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Bylo to na Šumavě, takže na sluníčku na padnutí, ale ve stínu to bylo v pohodě. Přestože byl telefon v horní kapse batohu a celou dobu s běžící GPS/Glonass, tak se kupodivu nijak viditelně nezahříval. Pro zajímavost jsme ušli 18 km a celkem nastoupali a sestoupali 1642 metrů :D

Btw, zítra jedeme na kola, tak se moje nové sportovní pouzdro už těší. Škoda, že tu není aktualizace Amber a odemčení tel. dvojtapnutím na displej. Lovit někde na boku nepřístupné power tlačítko je naprd...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Pokud by nekdo mel zajem o originalni zluty kryt na Lumii 920(kus za 900kc + 50kc za sim v dane barve suplik) pisnete do SZ,jeste tu dva kousky mam.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Inac nema niektore REALNE skusenosti a rozumie tomu aj technicky... Cital som cosi, ze Glonass nemusi fungovat a opat zalezi na operatorovi ci ho povoli... Somarina ci ?
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

glonass je ruská obdoba gps systému, operátor s tým nemá nič. otázne je, či majú rusáci potrebný počet satelitov na orbite pre civilné využitie
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

no nebol by som si taky isty.. mne je jasne co je glonass ale ci je vobec u nas funkcny a pokrytie ma dostatocne..
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů