Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od CageJ »

v com ? Ked ma prihlasi priamo, tak si tie hesla zapamatat musi, aj ked ho vypnem.
Avsak ak na niektorych strankach nie je ani login/pass ulozene, tak ho proste musim zadat, to je tych zvysnych 10%.
fanyn
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob črc 06, 2013 18:34
Zařízení: HTC Windows Phone 8x

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od fanyn »

CageJ píše:Hovorime asi o inom IE, u mňa si zapamätá na 90% stránok.
Zkus třeba Seznam.cz (můžeš se o uložení hesla pokusit, i když na Seznam.cz nemáš účet). To je přesně ten případ, kdy to v IE heslo neuložilo (ani nenabídlo uložení) a v UC Browser to jde perfektně.
mouma
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 14, 2013 23:12
Zařízení: Nokia lumia 620

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od mouma »

Mám Lumii 620 pár dní a NEFUNGUJE MI INTERNET PŘES WI-FI. K wi-fi se připojím, i když je signál slabý (máme otevřenou síť), ale web nenajede a nic se nestáhne, že prý není připojení. Může to být tím slabým signálem nebo něčím v síti, nebo je to problém telefonu (nemám v telefonu ještě někde něco nastavit)?
Díky za radu.
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Bender1 »

Není to Wi-Fi zabezpečené třeba filtrem MAC adres? Možná je to slabým signálem spíš.
pol256
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 24, 2013 19:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od pol256 »

Mám prosbu, Lumii 620 jsem koupil ženě...s Windows Phone nemám žádné zkušenosti. Můj problém (respektive ženy :-) ) : při psaní SMS zpráv jí telefon na jednu SMS zprávu povolí pouze 70 znaků, nikoliv 160. Někde jsem se dočetl, že se má v nastavení - síť+ nastavit omezená sada znaků pro SMS, což jsem udělal a telefon restartoval, ale při psaní zpráv jí to stále píše, že nad 70 znaků je již druhá SMS zpráva. Poradíte prosím?? Děkuji za případné reakce.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od MikeyMCZ »

Pokud to máš tak nastaveno jsou SMS opravdu dlouhé 160 znaků, ale nesmí se použít barevní smailíci.
pol256
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 24, 2013 19:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od pol256 »

Děkuji. Už jsme na to se ženou přišli. Pokud bude text bez diakritiky a bez smajlíků a dalších speciálních znaků, tak je délka SMS skutečně 160 znaků. Aby se smajlíci či další speciální znaky nezobrazovali asi vypnout nejde,že?
mouma
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 14, 2013 23:12
Zařízení: Nokia lumia 620

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od mouma »

Nemáte někdo ZELENÝ KRYT k Lumii 620? Zajímala by mě reálná barva.
Na těchto stránkách http://www.mynokia.cz/windows/prvni-rea ... ant-krytu/ mají být reálné fotky krytů (a ta oranžová, kterou mám já, celkem odpovídá). Na tomto eshopu http://www.sunnysoft.cz/zbozi/036PNO-33 ... kova.html) je barva krytu o dost výraznější, než na obrázku (nazývají ji limetkově zelená), a na tomto eshopu http://www.f-mobil.cz/zadni-kryt-bateri ... eleny.html je barva spíš jako na těch "reálných" fotkách a v názvu je pouze zelená.
Díky za info.
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od bigt »

c je správné, známý ji má
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Vlasta W. »

pol256 píše:Děkuji. Už jsme na to se ženou přišli. Pokud bude text bez diakritiky a bez smajlíků a dalších speciálních znaků, tak je délka SMS skutečně 160 znaků. Aby se smajlíci či další speciální znaky nezobrazovali asi vypnout nejde,že?
Ne, ale není to potřeba, je to, jak už ti bylo řečeno. Pokud je zapnutá ta funkce na náhradu znaků, tak se SMS sice píše a uloží s diakritikou, ale má 160 znaků a telefon diakritiku nahradí za znaky bez ní.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od MikeyMCZ »

Dokonce to i telefon spravne ukase, kolik znaku se posila, kdyz se blizis k hranicni hodnote - 160 znaku/resp. 70(?).
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od MikeyMCZ »

Tak má drahá polovička si právě poškrábala display (prý dost, ještě jsem to neviděl). Lze to něják napravit nebo je potřeba vyměnit celé LCD? Díky.
EDIT: předpokládám, že je nutné toto: http://www.telel.cz/zbozi/nokia-lumia-620-dotyk-cerny/" onclick="window.open(this.href);return false;
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Jak a čím si ho poskrabala?
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od MikeyMCZ »

Spadl prý na topení.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Vitezslav2 »

Tak dneska se mi telefon zniceho nic sam od sebe vypnul (baterie cca 60%) a nesel vubec zapnout.Pomohlo az vyndani a zandani baterie.Potom zapnout sel.Docela mne to vydesilo.Stalo se to nekomu?
Marťas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 28, 2013 22:06
Zařízení: Galaxy Y

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Marťas »

Zdravím, chci se zeptat, jak to funguje, pokud bych chtěl používat kontakty z Google, kde je mám pěkně uspořádané.
Když budu mít přihlášený Google účet, tak lze tyto kontakty normálně používat k telefonování apod?
Když si budu přidávat v mobilu nový kontakt, lze navést jako Google kontakt a objeví se mi i v kontaktech v normálním webovém rozhraní Gmailu?
A lze, když tak, nějak přenést popř. synchronizovat kontakty mezi Google a MS Live ID účty?
Díky.
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Zeta »

Vitezslav2 píše:Tak dneska se mi telefon zniceho nic sam od sebe vypnul (baterie cca 60%) a nesel vubec zapnout.Pomohlo az vyndani a zandani baterie.Potom zapnout sel.Docela mne to vydesilo.Stalo se to nekomu?
Telefon mám přes tři měsíce a za tu dobu se mi toto stalo asi 2x. Poprvé "umřel", nereagoval, a po zhruba 15 minutách se vzpamatoval a naskočil. Podruhé jsem tomu už pomohl vydáním baterie, nechtěl jsem čekat. Taky mě to vyděsilo, ale není to nijak častý jev.
riso9994
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:04
Zařízení: Nokia lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od riso9994 »

kupil som si trz tento mobil a bol kupeny niekde v azii, chcem sa spytat ci sa neda flashnut na slovensku ROMku, dalo by sa? :)
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od karelchadim »

Marťas píše:Zdravím, chci se zeptat, jak to funguje, pokud bych chtěl používat kontakty z Google, kde je mám pěkně uspořádané.
Když budu mít přihlášený Google účet, tak lze tyto kontakty normálně používat k telefonování apod?
Když si budu přidávat v mobilu nový kontakt, lze navést jako Google kontakt a objeví se mi i v kontaktech v normálním webovém rozhraní Gmailu?
A lze, když tak, nějak přenést popř. synchronizovat kontakty mezi Google a MS Live ID účty?
Díky.
ano to lze normálně používat jak říkáš, počkat ale musíš na GDR2, kde byla přidána podpora CalrdDAV a CalDAV, ta by se na Lumie měla objevit někdy v srpnu

synchronizace se nedá mezi Google a MS udělat přímo, ale lze kontakty vyexportovat do csv a potom je v Outlooku nahrát, osobně doporučuji spíš tuhle variantu, jestli plánuješ u WP zůstat
pawn
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 30, 2013 11:55
Zařízení: Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od pawn »

Ahoj,
měl bych začátečnický dotaz k živým dlaždicím.
Koupil jsem minulý týden Lumii 620 a ...zjednodušeně řečeno - živé dlaždice se mi neaktualizují. Konkrétně se jedná o apliace Forecast, Battery a Stav baterie (obě mám nainstalovány současně, abych vypozoroval, zda se aktualizuje alespoň jedna z nich). V zásadě dojde k aktualizaci pouze po připojení na internet, jedno zda 3G nebo WiFi, jinak tam klidně visí půl dne stejné údaje. Zkoušel jsem aplikace odinstalovat, tel. vypnout/zapnout, znovu nainstalovat + přidat dlaždice...a bez výsledku. Do hard resetu se mi úplně nechce, jen kdyby to byla poslední možnost. Je to poměrně frustrující - setkali jste se s tím někdo?
Předem díky za každý tip!
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů