Blikající displej a špatná výdrž baterie

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Post Reply
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Posts: 434
Joined: Tue Sep 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Location: Olomouc (Brno)

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by Jakub Karásek »

Zdravím,
zhruba před 14ti dny mi začal problikávat displej na Titanu, zobrazovaly se na něm vodorovné blikající pruhy nebo poblikával celý (někdy dokonce zhasl a obrazovka byla černá, přestože telefon stále spolupracoval). Nechal jsem ho přes noc bez baterky, ráno normálně naskočil a fungoval asi týden a pak přišla stejná závada. Opět pomohlo jej chvíli nechat na pokoji, teď už zase funguje. Během chybovosti jsem vypozoroval, že když telefon připojím na nabíječku, tak blikání ustává (ale ne zcela úplně).
Mám dvě baterie, zkoušel jsem obě a děly se stejné projevy. Navíc od té doby, co to začalo dělat, mi přijde, že výdrž baterie (obou) znatelně poklesla. Když odpojím telefon při 100% z nabíječky, tak zbývající výdrž hlásí cca 9 hodin, jakmile si s ním začnu hrát, tak klesne i na jednu hodinu.
Dřív, než mě pošlete do servisu bych rád věděl, čím to může být (napětí???) a zdali mi VSP Data uznají záruku z Expansys.com? Díky za odpovědi
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by htcjirka »

Tezko radit takto na dalku,mam ale pocit ,ze to bude HW vada bud displeje nebo i desky,u HTC celkem standard.Mizerna vydrz baterii bude s timto spojena.
Ohledne Expansys.com bych poslal dotaz nejlepe primo panu Zitkovi - [email protected]
Hlavne uvest i emei zarizeni.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Posts: 434
Joined: Tue Sep 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Location: Olomouc (Brno)

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by Jakub Karásek »

Nu, tak telefon byl reklamován s výše popsanými závadami, které se při testování ve VSP projevily a byla provedena oprava - PŘEHRÁTÍM SOFTWARU.
Ihned po převzetí telefonu po reklamaci jsem jej pustil a voila... displej blikal. Sice to brzy přestalo, tak jsem odjel domů a dnes displej opět zhasl a co hůř, při pokusu nastartovat telefon dělá následující http://youtu.be/N1ZDTmPk4hA" onclick="window.open(this.href);return false;
Takže opět výlet do Prahy a znovu reklamace, a to jsem četl na VSP Data samé ódy :???:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by htcjirka »

Na co vylet do Prahy?Staci si nechat zadarmo zarizeni odvezt z pohodli domova ci prace..
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Posts: 434
Joined: Tue Sep 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Location: Olomouc (Brno)

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by Jakub Karásek »

A co já bez telefonu? Sice mám doma nějakej šrot, ale to si radši zajedu do Prahy (jako zaměstnanec drah mám vlak zadarmo) a půjčím si tam 8x :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by htcjirka »

Tak to je jina :-) zapomel jsem ,ze delas u tech drah + zapujcka.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by Petulinek »

Tak to je dobrej humus... Mně (tedy teď už ho používá manželka) v Titanu už během roku a půl měnili podruhé komplet střeva - tentokrát motherboard, displej a baterii plus nějako kablíky. Takže na VSP Data nedám dopustit :-) Reklamoval jsem že i v flightmodu vycucne za noc skoro půl baterie a ejhle, máme v podstatě nový foun :-)
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Posts: 434
Joined: Tue Sep 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Location: Olomouc (Brno)

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by Jakub Karásek »

Tak doufam, ze mi ho taky uzdravi, samozrejme ze po 12ti hodinach bez baterky zase telefon jel bez chyb, presto jsem jim ho i s prilozenym videem poslal. Bohuzel 8x na zapujcku nemeli, tak ted se snazim trefit do tlacitek na 8s :)
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Posts: 434
Joined: Tue Sep 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Location: Olomouc (Brno)

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by Jakub Karásek »

Tak Titan je přesně po měsíci zpět doma, vyměněná základní deska a nový kryt. Pozoruhodné ale je, že 8S by HTC, který jsem měl po dobu opravy půjčený, ke konci začal dělat přesně ty stejné chyby (blikání displeje a jeho zhasnutí). Je to mýma rukama nebo má HTC se svými WP telefony opravdu takovéto problémy?

Doufám, že můj Titan bude po tomto zásahu sloužit ještě minimálně dva roky
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by Petulinek »

Držím palce, mně se po opravě projevily dvě závady - po skončení hovoru se v cca 90ti procentech případů už nerozsvítí displej a GPSka funguje občas jo občas ne. Takže po měsíci další reklamace...
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 443
Joined: Sun Mar 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Location: Trnava, Slovakia
Contact:

Blikající displej a špatná výdrž baterie

Post by romčo »

Ja som mal tiež problém s mojím Titanom, posielal som ho do VSP Data (bol v záruke), problém vyriešili, menili dosku...Odvtedy mám pokoj...Ale je to nepríjemné, keď dáte toľké peniaze za telefón a on jednoducho odíde...ale tak je to technika.
Post Reply

Return to “HTC Titan”

Who is online

Users browsing this forum: Seznam.cz and 1 guest