Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
harmon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: sob bře 10, 2007 19:09
Zařízení: OnePlus 7T
Bydliště: Olomouc

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od harmon »

Kupoval jsem ho za 220.-
A je nový.
A za 100.- ušetřenou si můžeš dát 4 piva. :)
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od M.BoBo »

harmon:
Opravdu?
http://pouzdra-mobily.heureka.cz/pouzdr ... 043-modre/" onclick="window.open(this.href);return false;
od 99Kč
Já ho na Lumii kupoval za 140Kč předtím.. a žádný poštovný se neplatilo..
Tvoje vychcanost nezná mezí..
harmon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: sob bře 10, 2007 19:09
Zařízení: OnePlus 7T
Bydliště: Olomouc

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od harmon »

Prosím o trochu slušnosti .
Není to vychcanost ale já ho tu kupoval za tuto cenu.(nasadil,sundal a leží v šuplíku)
Heuréka : koukni na ten nejlevnější 98.- a na 119.- dopravné (ne každý bydlí kde ho mají v obchodě.)
Pravdou je že jsem nekoukal po netu kolik stojí právě teď.
Jinak bych to ani sem nepsal.Pro mě je stovka prd ale někdo rád ušetří.
Tak teď když znám ceny prosím raději moderátory o smazaní.
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jimmik »

Ahoj, v telefonu jsem změnil jazyk mluvených příkazů z polštiny na angličtinu a vyskočila mi aktualizace. Tak jsem jí stáhl a telefon se restartoval, teď už se tak 40 min točí kola a nic se neděje, to se asi nějak seknul ne? Neví někdo co s tím? Vypnout nejde, volume dolů + vypnutí skončí zase točením kol.
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

Jimmik píše:Ahoj, v telefonu jsem změnil jazyk mluvených příkazů z polštiny na angličtinu a vyskočila mi aktualizace. Tak jsem jí stáhl a telefon se restartoval, teď už se tak 40 min točí kola a nic se neděje, to se asi nějak seknul ne? Neví někdo co s tím? Vypnout nejde, volume dolů + vypnutí skončí zase točením kol.
Buď brick, pak je tu návod jak to rozchodit znovu anebo trpělivost... zažil jsem několikahodinový "točení kol", který dopadlo úspěšně... bejt tebou, tak pár hodin počkám.
Semry
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 06, 2013 9:51
Zařízení: NL920, E90 + 16Gb
Bydliště: Praha 2 Vinohrady - Vysočina Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Semry »

dkdkdk píše:Jak to máte kdo s ochranou L920 vůči škrábancům? Používáte orig. CC-1043, cp-600, nějaké folie... nebo nalepíte jen folii na display a u krytu spoléháte na to, že jej za nějaký čas vyměníte za nový?
Co jsem zatím různě našel v diskuzích:
CC-1043 - zanechává lepkavé šmouhy (následek zahřívání + silikon?), popř. v kombinaci s nečistotou odírá zadní kryt
CP-600 - "nekomfortní" telefonování
folie na krytu - odlupování rožků při vytahování z kapes
orig. kryt + sim šuplík - Kč 700,- z HK i s DPH

Nezhoršují tyhle ochranná příslušenství ještě více odvod tepla, které už tak některým není po chuti při "naked" mobilu?
Mám folii brando od sunnysoftu. Neveřím povídačkám že se to nepoškrábe. Poškrábe se totiž uplně všechno. časem.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Otazkou je co to je casem..po 7 mesicich nic,poskrabe ,ale cloveku co se k tomu vyslovene neumi chovat.
dkdkdk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned črc 14, 2013 8:41
Zařízení: lumia 920 yellow

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dkdkdk »

...zatím to pro mě vypadá na nějakou DIY "ponožku" z mikrovláknové utěrky + folie na display
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

jozefg píše:a maszapnuty bluetooth?? Na vacsie subory to pouziva bluetooth
aha, BT som mal vypnutý :-D potom to vyskúšam s tým BT
sofair
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned črc 24, 2011 14:32
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sofair »

dkdkdk píše:Jak to máte kdo s ochranou L920 vůči škrábancům? Používáte orig. CC-1043, cp-600, nějaké folie... nebo nalepíte jen folii na display a u krytu spoléháte na to, že jej za nějaký čas vyměníte za nový?
Co jsem zatím různě našel v diskuzích:
CC-1043 - zanechává lepkavé šmouhy (následek zahřívání + silikon?), popř. v kombinaci s nečistotou odírá zadní kryt
CP-600 - "nekomfortní" telefonování
folie na krytu - odlupování rožků při vytahování z kapes
orig. kryt + sim šuplík - Kč 700,- z HK i s DPH

Nezhoršují tyhle ochranná příslušenství ještě více odvod tepla, které už tak některým není po chuti při "naked" mobilu?
edit: tak lumii už mám a můžu říct tohle: cc-1043 se mi na lumii nelíbí, takže ji ponechám bez pouzdra a časem třeba vyměním. Co se týče fólie, nalepil jsem krusel a mám z ní rozporuplný pocity. Aplikace snadná, na ploše bubliny nejsou, ale na okrajích je prostě milimetrovej proužek, kterej za boha nemůžu přilepit k displeji. Prostě to nejde. Asi ji zkusim odlepit a dát ji tam znova jenže si to spíš podělám ještě víc :)

btw jaká lumie 920 je podle vás hezčí? cyan nebo black? :)
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Sofair: Zdá se mi, že cyan, ale jako barevné provedení jsem to ještě neviděl naživo u 920.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kazdy to s barvou bude mit asi jinak.
sofair
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned črc 24, 2011 14:32
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sofair »

Já jsem o ní původně přemýšlel, ale pak jsem si řek, že by se k tomu hodilo jenom pár barev dlaždic. K černý se hodí asi všechno...
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Tak černá je taková univerzální, i bílá, ale bílá je lesklá, což pro mě je dost nevyhovující.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Dobíjecí bílý kryt je matný a vypadá super sorry, kecám, přehlédl jsem téma, to je u 820 :-)
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

Dobíjací kryt? Taký sa dá kúpiť? Ja viem, že sa dá zohnať kryt bez dobíjania a dobíjanie sa dá potom prehodiť...
Ale narazil som na vačší problém, pri finálnom skladaní mi dobre nesedela pravá horná časť, nad HW tlačitkami volume+-, bola taká malinká medzierka a nijako sa to nedalo dopasovať, plast podtým bol jednoducho zle osadený a nech som robil čo koľvek nesedelo to ani za toho pána, inak všetko OK, akurát som si pri tejto skomplikovanej situácii pár krát škrabol nový kryt o kovovú vnútornú časť phonu :oops:

Inak mám pôvodne čiernu variantu, chcel som pôvodne kúpiť červenú, ale bál som sa tej lesklej a teraz som nakoniec tak či tak kúpil červený kryt...takže netreba špekulovať, oni všetky tie kryty cca. rovnako odolné, len tie matné pôsobia odolnejšie, ale je to skôr iba "logická domienka"...

Čo sa týka používania originálnych silikónových návlekov, tak môžem potvrdiť, že po cca. 1 mesiaci používania na čiernom kryte, som našiel na zadnej strane krytu také akoby vyšúchané miesto, z toho mi vyplýva, že používať tieto návleky rozhodne nebudem a to som kúpil všetky farebné prevedenia...

Problém vidím hlavne v tom, že telefón tam nesedí úplne presne, ale má trošku vôľu čo sa dĺžky týka a tým pádom sa tam telefón nepatrne posúva (ani si toho nevšimnete), ALE zásadne to potom ovplyvní výsledok v podobe škrabančekov a ošúchania od prípadných vniknutých nečistôt pod tento obal...

Takže ako povedal "htcjirka", používať normalne bez obalu, iba s fóliou na displeji a keď už bude moc opotrebovaný vymeniť komplet kryt...inak výmena nieje nijako zložitá, bezdrôtové dobíjanie a konektor 3.5jack som odlepil bezproblémov pomocou manželkinho fénu, jediný problém bol v presnosti a nekvalitnom prevedení toho náhradného krytu...čo ma dosť štvalo, nakoľko sa jednalo o originál...

A k originál púzdru CP-600 sa radšej ani nejdem vyjadrovať, je to podobné ako u CC-1043, dokonca by som povedal, že tu je to ešte nepresnejšie a navyše sa púzdro zle otvára a o telefonovaní s ním radšej ani nehovorím, telefón som dal doň len raz a odvtedy je znovu v obale a leží na polici...ako i zvyšok ochranných obalov CC-1043 (čierna, šedá, cyan, žltá, červená)

ZDAR
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Zawe »

Bender1 píše:Přihlaš se na T-Mobile.cz - Můj T-Mobile a tam vpravo v zeleném panelu "Nastavujete" => Služby - Nastavení telefonu - Konfigurátor a nech si poslat SMSku na Nokia Lumia 920 a mělo by to šlapat. Vypadá to totiž na to, že to není správně nastavené.
To už jsem právě taky uděla, přisla mi zprava a nastavil jsem to, ale stale mi hoděj divně mms. Teda spíš nechoděj :-) No neva, stejně moc mmsky moc lidi už nepoužívá :-) Teda kromě mojí mamy :-)
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Zawe: To je ale dost divné... Něco se SIMkou, že by?
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Já měl podobné problémy na O2 po přechodu k nim od T-M a pomohli mi na prodejně, kde to po telefonu řešili s technickou podporou a během chvíle to začalo fungovat, byl nějaký problém po přenosu čísla někde v systému...
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Zawe »

no asi tam taky skocim a necham si dat i micro sim, ted mam oříznutou origo. tak treba to muze byt i tim. Diky chlapi

Ted jak jsem to dopsal, tak mi přišla zase další mms. Už od pátku mi chodí od jednoho kámoše, který mi přes iphone poslal svoji poluhu. Tentokrát mi to přišlo od t-mobilu :-)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů