Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od Krayzie »

Uz som to tu pisal, PayPal ucet mam davno prepojeny s MS account, ale na WP7 sa mi ho ani po X pokusoch nepodarilo rozchodit a vzdy, ked chcem nieco kupit, tak to pozaduje kreditku. Ak poradite, ako rozchodit PayPal, budem len rad.

EDIT:
Ked sa prihlasim na live.com, tak vo Windows Account normalne vidim zadefinovany PayPal a aj uskutocnene transakcie. Ak sa prihlasim na WindowsPhone, tak tam PayPal nevidim a mam moznost len zadat kreditku.
JanHavlicek píše:Nehledě na to, že dokonce i v ČR (sám se tomu divím) je možnost mít účet i s debetní kartou zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků... hodně bych se divil, kdyby tomu tak v SR nebylo. Takže zase výmluvy
Moju debetnu kartu MS odmieta a kreditnu/embosovanu kartu mozem mat, ale len za poplatok.
Naposledy upravil(a) tslany dne čtv črc 11, 2013 11:41, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Dva příspěvky pod sebou.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od CageJ »

a co cakas ? klasicke neembosovane su viac-menej zlo... jedina vyhoda, ze kartu nemozes skopirovat v imprinteri..
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od Krayzie »

Ja necakam nic. Kreditnu/embosovanu kartu (aj kvoli poplatku navyse) nechcem. Velmi rad by som pouzival PayPal, ale ten sa mi vo WP7.8 nedari rozchodit.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od MikeyMCZ »

No, zkus jit na http://www.windowsphone.com" onclick="window.open(this.href);return false;, Account settings, Edit payment info, Nový způsob platby - PayPal a pak další a autorizovat MS na PayPalu (měl bys tam být přesměrován), pokud už u svého účtu paypal máš, tak ho tam snad stačí jen vybrat a nebo při platbě z Marketplace.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od nofu »

Pokud je mi známo, tak je PayPal podporován až od WP8.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od Krayzie »

Tak to by vsetko vysvetlovalo. Mam v plane do konca roku prejst na WP8, takze nakupovat budem az s novym phonom.
mceza

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od mceza »

Takže abych to shrnul:

- Secure Boot je skvělá věc, bezpečnostní vlastnost a já jsem jenom rád, že se myslí i na něco jiného než vytáhnout z uživatelů osobní data a informace...

- nemyslím si, že nelegální stažení aplikace a její použití je krádež. Každopádně je to porušení licenčních podmínek a zákonů. Takže to v žádném případě neschvaluji

- v PC mám všechny aplikace, včerně OS, Office 365 a podobně zcela legálně. Smutné je, že mezi svými kamarády jsem považován za exota, protože platím za něco, co si mohu stáhnout...

- mobilu ani nelegální aplikaci mít nemohu, nevadí mi to

- nechuť vlastnit účet či kreditní kartu plně chápu. Dokud jsem nezačal hodně cestovat a mít velké pohyby peněz, také jsem ji neměl. Nepotřeboval a nechtěl. Takže žádné výmluvy. Každopádně platit lze přes operátora, takže pak už to výmluva opravdu je.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od s.s.rock »

culis píše:"Já o žádném takovém telefonu se ctyrjadtem který by se zadychavl nevím ty jo???"

s.s.rock: SGS 4 je toho zářným příkladem. Několikrát jsem jej zkoušel, neboť jsem si před nedávnem vybíral nový telefon a sekal se pěkně a nejrychlejší taky nebyl. Určitě bych si jej nekoupil, to HTC One bylo o třídu lepší.
A kecy o tom, že když se to seká, tak vypni toto a tamto jsou o ničem. Takový tel., který se vydává za mobilní špičku, musí jet jako z partesu hned z první a i po nainstalování fůry aplikací.
Tohle výpravě Radku Hulanovi, chyť se s ním za ruku a můžete jít do světa. Chceš mi říct že ty miliónový prodeje má SGS4 jen tak ze srandy jo nebo proč??? SGS4 má v AnTuTu bechamrku přes 23tisíc bodů, líp už je na tom opravdu jen jen HTC One tak ze řeči o tom že se seka si nech pro starou bábu Blažkovou. ;-)
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Re: Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od JanHavlicek »

Antutu přece nic nevypovídá o tom, jestli se zařízení v prostředí seká nebo ne. Měl jsem dvě SGS4 a obě se v touchwiz sekaly při běžném listování v menu. Ne pořád, ale při aktivnějším používání, kdy čekám od telefonu bleskové reakce, tak se tak vždy nedělo. Naopak u iphone od verze 4s výše a u WP telefonů jsou ty prodlevy takřka nulové za každé situace. Takže se už prosím drž tématu a nediskutuj o telefonech, které jsi viděl na obrázku

Tímto se i já omlouvám za ot
mceza

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od mceza »

Jenže benchmark nemluví nic o tom, zda se telefon při běžném používání občas nesekne.

Ještě aby neměl takové benchmarky, když v tom je takovej procesor.

A milionové prodeje má, protože to je nejvyšší model největšího výrobce.

Měl jsem v ruce několik S4 a téměř všechny se sem tam maličko sekly. A to přímo v GUI...

Takže ohánění Hulánem ti nepomůže...
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od Cheetah007 »

Rád bych si místo free či lite koupil plné verze ale zatím nemám možnost jak platbu provést, z kreditu u mobil.cz se to odmítá strhnout a nastavit paypal v winstore či msstore učtu snad ani nejde, byt je to v nápovědě uvedeno.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od CageJ »

mceza píše:Jenže benchmark nemluví nic o tom, zda se telefon při běžném používání občas nesekne.

Ještě aby neměl takové benchmarky, když v tom je takovej procesor.

A milionové prodeje má, protože to je nejvyšší model největšího výrobce.

Měl jsem v ruce několik S4 a téměř všechny se sem tam maličko sekly. A to přímo v GUI...

Takže ohánění Hulánem ti nepomůže...
uz povodna STOCK ROM u S4ky tesne pred predajom mala lagy aj v recenziach, o tom skoda reci
ellhonza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: stř úno 08, 2012 19:50
Zařízení: nokia 6234

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od ellhonza »

JanHavlicek píše:Ty jsi úplně mimo. Kde je problém v založení studentského účtu v 16 letech? V tvém věku jsem ho už aktivně používal. Fakt hrozný problém... ještě že máš android no. Nesmyslný výmluvy a ještě se doznání ke krádeži aplikací, hodně štěstí v budoucnosti
Díky. Víš, že je potřeba podpis rodičů? Když jsem to navrhl, že chci účet ke kupování aplikací tak mě poslali doprdele :) A ještě jsem jim vysvětloval, že je to bezpečný a zdarma. Tak co mám dělat? Nemít je? To si je radši stáhnu 8-) Žádný výmluvy. Kdybych mohl klidně těch pár korun za tu aplikaci dám to není problém.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od tslany »

Studentský účet si můžeš založit u Unicreditu bez jakékoliv interakce rodičů.
ellhonza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: stř úno 08, 2012 19:50
Zařízení: nokia 6234

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od ellhonza »

Opravdu? I kartu k tomu? U ČSOB to asi není co? Když tak na to i mrknu díky. Už dlouho bych něco takového potřeboval pořád mě nebaví dávat všude možně peníze po paysafecardkách :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od tslany »

Kartu k tomu dle výběru Maestro nebo Visu Electron, bez poplatků a ještě ti připíšou nějaký ten malý úroček :) Více info zde, dobré je že nepotřebuješ ani potvrzení o studiu. A mají aplikaci pro Windows Phone :-)
ellhonza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: stř úno 08, 2012 19:50
Zařízení: nokia 6234

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od ellhonza »

Tak WP zatím nemám a asi ani mít nebudu. Ale koukám, že pobočka není v mém městě tak budu muset počkat až po prázdninách. Schválně ještě očíhnu ČSOB... To se divím, že nepotřebuji souhlas rodičů :-/ :-)
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od matoman »

Suhlas od rodicov snad iba do 15 rokov...
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od Krayzie »

Moze mi niekto presne potvrdit/vyvratit tu moznost platby cez PayPal? Momentalne fungujem stale na WP7.8 a na "windowsphone.com" v "Edit payment info" mam len moznost pridat kreditku.

Je PayPal mozny iba pre WP8 (planujem si zakupit L925) alebo ta moznost zavisi aj od regionu (menil US ucet na SK ucet koncom koncom roku 2012)?
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Ochota platit za aplikace je mizerná. Bude stávka?

Příspěvek od Thompson »

ellhonza píše:Tak WP zatím nemám a asi ani mít nebudu. Ale koukám, že pobočka není v mém městě tak budu muset počkat až po prázdninách. Schválně ještě očíhnu ČSOB... To se divím, že nepotřebuji souhlas rodičů :-/ :-)
Z unicreditu a třeba z mbank, ti smlouvu dovezou a ty ji jenom podepíšeš, kreditka ti příjde poštou, není potřeba mít pobočku, upřímně jsem u svojí banky v pobočce nikdy nebyl.
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů