Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stm01 »

Dnes manželce dorazila pouzdra objednaná 27.6 2013 : http://viewitem.eim.ebay.cz/S-Line-Wave ... 0351028021 a http://viewitem.eim.ebay.cz/Grip-Gel-TP ... 0350020021. Obě dvě perfektně sedí na telefonu. Nejvíce je manželka nadšená z toho modrého,jak je profilované a má jakoby protiskluzové provedení. Obrázek.Obrázek Tak neváhejte a objednávejte. :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od mimonaut »

perfektní, ten modrý se mi taky líbí. Jdu do něj :)
_destiny_
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte zář 11, 2012 18:42
Zařízení: Lumia 1320

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od _destiny_ »

Zdravím, nemá někdo možnost porovnat barvy L710 a L520, pokud by na tom byli barevně podobně, tak o tom telefonu začínám dost uvažovat. Předem díky za odpověď.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od karelchadim »

mimonaut píše:Pokud ti jde jen o link, na který když klikneš, objeví se fotka v galerii, je skydrive v tomto nejlepší řešení. Pokud chceš třeba sem do fóra vložit přímo fotku, ne jen link, skydrive ti nepomůže.

link vypadá potom třeba takto: http://sdrv.ms/164wN6Z" onclick="window.open(this.href);return false; (rozklikni, uvidíš výsledek)

skydrive návod na sdílení fotek a souborů:
http://windows.microsoft.com/cs-cz/skyd ... tos#1TC=t1" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud máš zapnutou v telefonu funkci zálohování fotek na skydrive, všechny tvé fotky se automaticky na skydrive uploadují.
Po té z webu, nebo z telefonu z HUBU obrázky, nebo z aplikace skydrive dáš sdílet a dostaneš link. Můžeš si vybrat, zda veřejný, nebo jen pro určitého adresáta.

Je to nejjednodušší cesta sdílení JAKÝCHKOLIV souborů, nejen fotek. Ale fotky se samozřejmě na skydrive zobrazují v galerii.

Předpokládám, že máš telefon propojen s MS accountem. K tomu totiž automaticky dostáváš 7GB místa na skydrive zdarma, které máš k dispozici jak na webu, na připojeném PC i na telefonu.
no ten okdaz odtud jde vydolovat, pravé tlačítko > zobrazit původní

https://jomxua.blu.livefilestore.com/y2 ... jpg?psid=1

problém je že takhle ho je možné dostat z PC verze webu, nikoliv z aplikace
strejda99
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte čer 25, 2013 5:20
Zařízení: Lumia 520

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od strejda99 »

stm01 píše:Dnes manželce dorazila pouzdra objednaná 27.6 2013 : http://viewitem.eim.ebay.cz/S-Line-Wave ... 0351028021 a http://viewitem.eim.ebay.cz/Grip-Gel-TP ... 0350020021. Obě dvě perfektně sedí na telefonu. Nejvíce je manželka nadšená z toho modrého,jak je profilované a má jakoby protiskluzové provedení. Tak neváhejte a objednávejte. :)
Kdybych ti poslal peníze předem, jses pchotnej mě to modrý také objednat?
mimonaut píše:...
Už jsem na to přišel,diky
Naposledy upravil(a) tslany dne čtv črc 04, 2013 12:34, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doublepost, zbytečná citace
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od mimonaut »

Karelchadim: super! Díky za tip.
_destiny_ píše:Zdravím, nemá někdo možnost porovnat barvy L710 a L520, pokud by na tom byli barevně podobně, tak o tom telefonu začínám dost uvažovat. Předem díky za odpověď.
jaké barvy máš na mysli? Jako barevné podání displeje? Nebo barevnost fotek?
jestli displeje, tak 520 je na tom o něco hůře v podání barev (jsou víc pastelové, méně výrazné) a o dost lépe v pozorovacích úhlech (nedochází k barevným deformacím když telefon trochu natočíš a nedíváš se na displej kolmo)
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stm01 »

Problém v tom nevidím. Spíše jde o to aby tě to nestálo ještě víc,když bych ti to přeposílal. Zkusím na netu zjistit,jestli jde zadat jinou doručovací adresu. Napíšu přes SZ. :-)
Pokud by jsi byl z Mostu,tak to by bylo ideální.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od mimonaut »

Já bych chtěl taky jeden jestli by to bylo možné, když už bys to objednával.. Napíšu SZ..
_destiny_
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte zář 11, 2012 18:42
Zařízení: Lumia 1320

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od _destiny_ »

mimonaut píše: jaké barvy máš na mysli? Jako barevné podání displeje? Nebo barevnost fotek?
jestli displeje, tak 520 je na tom o něco hůře v podání barev (jsou víc pastelové, méně výrazné) a o dost lépe v pozorovacích úhlech (nedochází k barevným deformacím když telefon trochu natočíš a nedíváš se na displej kolmo)
Přesně to podání barev.... to že se leskne by mi ani tolik nevadilo, ale ty barvy si neumím představit, že bych přešel na něco horšího. Přemýšlím i o HTC 8S, ale tam zas jen 4 Gb a z toho volný 2... co jsem tak četl docela dost místa si vezme i složka Other a aktualizace, která to má řešit bude bůhví kdy. Asi zatím chvíli počkám a budu se rozhodovat mezi HTC 8X nebo Lumia 820
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od mimonaut »

Taktak, 8S nebrat.
s.j.
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 21, 2013 18:39
Zařízení: ASUS VivoTab RT

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od s.j. »

Zdravím,
měl bych jeden dotaz, myslíte si, že se vyplatí koupit L520 u O2 kde nyní stojí 3995 nebo je lepší si připlatit těch pár stovek a vzít ji třeba u CZC či Mobil Pohotovosti? Obě budou asi z české distribuce a předpokládám, že O2 Windows Phone 8 nijak nebranduje, ale vahám kvůli případným pozdějším aktualizacím, aby je pak O2 nebrzdilo či úplně neodřízlo... předem děkuji za reakce
strejda99
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte čer 25, 2013 5:20
Zařízení: Lumia 520

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od strejda99 »

Z Mostu nejsu. Jsem od Brna cca 25km. Zjisti to a napiš. Ja včera sháněl nějaký pouzdra v Brně. A v 6 obchodech nic. Ani blbá folie.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od mimonaut »

Tak jsem si kvůli tomu futrálu udělal účet na ebay a už je zaplaceno, objednáno. I s poštovným krásných 130,-
Jen jsem chtěl koupit původně dva futrálky, ale nepovedlo se mi to dát do jedné objednávky, tak jsem se na to vykašlal a bude jen jeden..
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stm01 »

Ten samý problém jsem měl i já.Taky jsem ještě na to nepřišel,jak tam nahodit vícero výrobků. :)

EDIT: Asi už jsem na to přišel ??? :) Jde i změnit doručovací adresa,tak to je taky dobrý. :-)
Naposledy upravil(a) tslany dne čtv črc 04, 2013 12:36, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Dva příspěvky pod sebou
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od mimonaut »

poděl se, jak přidat k objednávce další kus, když je to od stejného reselera?
Chtěl jsem červenej a modrej futrál do jedné objednávky, ale není tam nic jako košík, z kterého bych se mohl vrátit zpět k nákupu..
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stm01 »

Beru zpět,unáhlil jsem se.Dneska jsem to zkoušel všemožně a na nic jsem nepřišel,ale vlastně jo,přišel. Prostě objednat více kusů od jedné barvy a potom požádat prodejce aby tam dal barvy podle naší potřeby.To by mělo fungovat. :)
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Fireman »

Pokud to není jeden prodejce tak to nejde. A někdy má i ten jediný prodejce nastaveno, že platu musíte provést ihned, jinak "se zboží nekoupí". Pak musíte skutečně dát "Buy it now", pak proklikat platící proces a pak teprve můžete celý proces zopakovat pro jiný produkt. Ale pokud netrvá na okamžité platbě, tak jde kliknout na "Add to card" (pokud je k dispozici), nebo "Buy it now", potvrdit nákup, ale ještě nezaplatíte (ale zboží už jste koupili a zaplatit ho už budete muset, jinak dostanete negativní hodnocení za zmařenou aukci). A potom si vyberete druhé zboží, zase koupíte a buď přejdete rovnou k zaplacení, kde se již ukáže i první zakoupený produkt a zaplatíte tak oba najednou, nebo to nezaplatíte hned, ale můžete nakoupit ještě další zboží. Když potom najedete nahoře v liště na položku "My eBay", tak je tam podpoložka "Purchase History" a tam uvidíte poslední nakoupené produkty a ztama se to dá rovnou i zaplatit.

Edit: Někteří prodejci trvají na okamžité platbě, ale nevyžadují to systémem, ale pouze to mají uvedeno v podmínkách. To je proto aby případně mohli zrušit aukci, pokud něco někdo koupí (Buy It Now) ale nezaplatí, třeba do hodiny nebo dvou.
Ale pokud to vyžadují systémově, pak se zboží koupí až když se proklikáte až k platbě.
U standardní aukce je ale nastaveno koupit (Buy it now) a zaplatit z "historie nákupů" později, až si tam nahážete třeba další položky.
Jinak někteří prodejci (hlavně prodávající nové produkty), nabízí i "eshopový model" tedy přidat do košíku. To je pak jak klasický eshop "Add to Card" nic neznamená a zboží není vaše dokud nezaplatíte. U Buy It now, je zboží vaše hned jak to potvrdíte, proto už pak musíte zaplatit i když mezi tím můžete koupit další zboží a zaplatit je potom všechny naráz.
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stm01 »

Jinak tady je tip pro naše křehčí polovičky. http://viewitem.eim.ebay.cz/IMAK-Cross- ... 48483/item :)
Thor841
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned čer 09, 2013 13:39
Zařízení: Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Thor841 »

Hlapci, prosím o radu. Hledal jsem aplikaci, kde bych si mohl udělat snímek obrazovky. Nenasel jsem. Ale dnes se mi to nějak povedlo, ale nevím jak jsem to udělal. Nevite někdo?
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stm01 »

Současně jsi zmáčkl tlačítko Home(Windows) a zapínací tlačítko. :)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů