Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

A ako dlho má už tvoja žena Lumiu 820? Je s ňou spokojná, žiadny problém? Výdrž?
Díky
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Od pátku, takže celkem brzy na hodnocení :-) Spokojenost ano, zná WP už z Titana, baterka předpokládám se usadí, zatím necelé dva dny při ne moc velkém použití, připojeno trvale na WiFi...
SkolCZ@
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 26, 2013 15:14
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SkolCZ@ »

Pokud nemáš na telefonu na zadním krytu logo Orange, tak sotva máš Orange PL a Orange PL má i vlastní krabici černou s oranžovým logem, nikoliv klasickou modrou Nokia, pokud se ti nezobrazuje žádné uvítací logo, máš buď nebrand nebo debrandovanou 820, což se mi moc nezdá, žádný prodejce dneska Lumie určitě nepřehrává, mají češtiny již od výrobce.[/quote]

Ahoj, právě, že malinkatý logo Orange na zadní straně mam a dneska mi kolega přivezl i krabici a je to cerna krabice s logem Orange,v telefonu ale neni ani uvitaci logo ani nic predinstalovanyho takze to asi debrandujou ..nevim, neresim...ale porad ani po restartu a odinstalovani vseho a stahnuti posledniho FW jsem se nezbavil : ze pokud vlezu do /nastaveni a chci dát položku zvuk a nebo síť+ tak se "to jakoby" pouze zmáčkne a hned vyskočí opět do této nabídky( nelza to jakoby spustit... nevim ani co se pod temahle nastavenima skryva, tak nevim jestli mi to ma nebo nema vadit..:(

(citaci sem pokráti aby nebylo cely vlakno)
:p.s.:jinak díky kolegovi na str.40 v úvadu za radu, pokusím se odinstalovat i svátky aplikaci,jinak sem rád když přežiju den s baterkou a to s tim vážně dělam pendrek :(
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od spellshaper »

Po zkušenostech bych L820 nekoupil. V podobné cenové hladině bych dal přednost 8x, pokud by to musela být Lumie tak 720. Jednak se mi 820 nelíbí (černá) a výdrž byla opravdu špatná... ale mohl to být jen špatný kus.
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

Je ta výdrž L820 naozaj tak biedna? Horšia ako L920?
Ja som ju už objednal manželke...tak teraz neviem čo robiť, zohnal som ju za celkom dobrú cenu 249EUR, L720 stoji okolo 300-320EUR...

ZDAR :-)
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

Nezostane jej nič iného len si zvyknúť, keď som mal ešte Titana, tak sa jej páčilo hrať na tom "Bejeweled", alebo "Angry Birds", raz väčšia uhlopriečka je poznať ;-)

Áno, je pravda, že veľkosť a váha sa môže zdať pre ženu až moc, ale myslím, že tá uhlopriečka a uživateľský komfort pri práci, alebo hraní sa s phonom, jej to bohato vynahradia...navyše je teraz na materskej, takže bezdrôtová nabíjačka bude doma v permanencii :lol:

Inak hneď po prvom vybalení a spustení som si pozrel aká verzia FW tam je, zistil som, že je tam originál pre CZ/SK najnovšia, 1232.5957.1308.0001, takže pohoda...zaujímavé, pretože L920 som kúpil v tom istom shope, ale to je jedno...

Ešte som sa chcel spýtať, neviete či existujú originál NOKIA silikónové púzdra, tak ako na L920?

Díky
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Kdyby někdo chtěl nový originál nenabíjecí bílý, mám k dispozici.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tade »

-Pavel- píše:Tak jsem se dnes potěšil a zakoupil zadní černý nabíjecí kryt. Velmi dobře sedne telefon do ruky, nic nikde nevrže, naopak mám pocit, že když je ho tak těžce zasadil na telefon, že už ho nikdy nesundám. Originální kryt šel nehtem, ale špatně, tento nabíjecí sedí bez mezírky a bojím se doby, kdy bude muset dolu. ;oI
Můžu potvrdit, že původní kryt šel sundat lépe, než ten nabíjecí. Ale i ten nabíjecí se dá sundat poměrně dobře. Když vidím, jak ty kryty perfektně na mobilu sedí, jsem rád, že nemám unibody :) Každopádně bych kryt nesundával nějak často ... jen pokud je to nutné ... přecijen je to plast a už někdo i psal, že se mu to opotřebovalo a nesedělo to tak dobře. 8-)
gregory
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 23, 2013 13:35
Zařízení: lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od gregory »

Caute, zase sem píšem :D neviete niekto preco mi zrazu začalo písať keď si obcou vorim prehravac hudby tak my napise "súbor nelze prehrať chyba 80001... Niečo" nikdy mi to nerobilo a te pesničky mi išli.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Se čéče ani nedivim, dyž s tim děláš taký zvěrstva jako "obcou vorim" :) Co to vlastně je?
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od karelchadim »

Nejde náhodou o ty zdvojené soubory? O tomto problému se už ví, já jsem se s tím nesetkal takže netuším jak se to chová, ale osobně bych si tipnul tohle pokud ti dřív přehrávání fungovalo.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Zdvojené soubory jdou normálně přehrát ne? Si tu někdo stěžoval, že mu to hraje čtyřikrát za sebou...
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od streethawk »

-Pavel- píše:Tak jsem se dnes potěšil a zakoupil zadní černý nabíjecí kryt. Velmi dobře sedne telefon do ruky, nic nikde nevrže, naopak mám pocit, že když je ho tak těžce zasadil na telefon, že už ho nikdy nesundám. Originální kryt šel nehtem, ale špatně, tento nabíjecí sedí bez mezírky a bojím se doby, kdy bude muset dolu. ;oI
Ahoj, tiež som manželke kúpil biely nabíjací kryt a musím potvrdiť to čo píšeš, aj keď prvý krát bol problém dať dole aj ten biely originál bez nabíjania...dokúpil som jej aj koženné púzdro Krusell, toto:

Kód: Vybrat vše

http://www.alza.sk/krusell-aspero-xxl-bile-d339456.htm
Je perfektné koženné, ale spočiatku dosť tuhé, ale netreba sa báť, to sa rozjazdí :wink:

Mimochodom dosť ma prekvapilo, že nabíjací kryt nieje lesklý tak ako ten biely, čo je dodávaný s telefónom, manželka bola z toho trošku sklamaná, lebo ten origoš lesklý sa jej páčil, tento je vyslovene matný, tak ako u L920 čierny, ale na druhú stranu aspoň sa tak nešmýka z ruky :wink: ... Ale, aby nepovedala, tak som jej ešte doobjednal aj lesklý fialový bez dobíjania...nechápem Nokiu, prečo neponúka nabíjacie kryty vo všetkých farebných prevedniach :roll: Napr. fialová a šedá niesú nabíjacie...a manželke sa páčila najviac fialová...
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

To mě taky se*e, kdyby byl šedej nabíjecí, tak už ho dávno mam :-)
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

To by určitě nemělo vadit, jednou je to výměnný kryt, tak ho můžeš v klidu vyměnit :-)
gregory
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 23, 2013 13:35
Zařízení: lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od gregory »

Sry, tam malo byt otvorim prehravac hudby. Išli mi predtim tie pesničky len zrazu mi zacalo totok vypisovať... A nič som stim nerobil tak ja neviem...
tak čo byy som stim mal urobiť aby to išlo prosím?
ps. Tiež mam doma wifi kryt či čo to je a tiež to dáko nefunguje :D:D
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Určitě to nevadí, taky mám kryt s bezdrátovým dobíjením a reklamoval jsem v klidu, akorát mi jej nevrátili zpět a vrátili mi novou jednotku s černým krytem, i když telefon byl zakoupený jako White, ale po telefonátu mi můj bezdrátový dobíjecí kryt zaslali zpět, doporučuji před posláním se zmínit v průvodní zprávě o vlastním krytu, jinak v tom problém není k uznání či neuznání záruky.
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fireman »

Při reklamaci můžete donést i telefon bez baterie i bez zadního krytu a tak dále, většinou je to jedno. Jenže to nedoporučuji, protože na prodejně kde to reklamujete se budou chtít přesvědčit, že to nefunguje (nebo funguje jak tvrdíte) a to bez baterie moc neotestují. V 99% případů se reklamuje telefon bez nabíječky, přesto že byla taky s telefonem v jedné krabici. Ale docela často je vyžadována k reklamaci pokud uvádíte že "telefon se nenabíjí".
Takže je jedno jaký kryt tomu dáš, když to budeš reklamovat, pokud bys ale nechtěl reklamovat že nefunguje bezdrátové nabíjení, pak je samozřejmě mnohem lepší to donést s tím "nabíjecím krytem"
sajban7
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: sob kvě 11, 2013 20:56
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sajban7 »

Neviete niekto, kedy presne pride aktualizacia amber? Niekde som cital ze tento mesiac inde, ze az neskor, tak neviem.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kolem srpna,spekuluje se o datu 7.7 Az proste prijde,tak prijde.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů