zamlžené sklo zadního foťáku iPhone4

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
metalmaus
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 12, 2008 15:11

zamlžené sklo zadního foťáku iPhone4

Příspěvek od metalmaus »

Rozbil jsem zadní kryt/sklo iPhone4, tak jsem ho koupil, vyměnil a během měsíce se postupně zamlžovaly fotky do té míry, že dnes už na nich jsou vidět jen fleky. Na telefonu mam gumový obal, takže mi příjde nemožné, že bych během měsíce sklíčko chránící foťák tolik poškrábal. Před rozbitím skla, jsem iPhone několik měsíců používal bez obalu a fotky byly stále v poho. Zadní kryt jsem sundal a přes to sklíčko fakt je vidět rozmazaně, jakoby se potáhlo nějakým filmem, který nejde setřít nebo se nějak zakalilo.

Setkal už jste se někdo s takovou vadou? Dodavatel mi tvrdí, že "je zadní kryt špatně nasazen nebo byl při vlhkosti", ale v podstatě nevím jak jinak bych mohl kryt špatně nasadit a "při vlhkosti" nebyl.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Re: zamlžené sklo zadního foťáku iPhone4

Příspěvek od JanHavlicek »

Jestli se jedná o neoriginální kryt, vůbec se nedivím, jeden mám taky doma z ebaye za stovku v pohotovosti, kdyby něco a faktem je, že při srovnśní s originálem je to velký rozdíl
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

zamlžené sklo zadního foťáku iPhone4

Příspěvek od cicolably »

nemáš tam foliu ? ako nesmejem sa ale kamošovi som kupil tiež zadný kryt a po odlepení čiernej folie na celom kryte bola ešte mini folia čisto len na sklíčku fotoaparátu,tiež boli fotky rozmazané a pri blesku akoby mliečne
metalmaus
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 12, 2008 15:11

zamlžené sklo zadního foťáku iPhone4

Příspěvek od metalmaus »

To mne samozřejmě taky napadlo, ale žádnou fólii jsem nenašel a hlavně, by foťák fotil blbě od začátku (aspoň myslim).
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů