Ako oživiť mobil po výmene základnej dosky? Poraďte pls

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Crossbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36
Zařízení: Dell Streak

Ako oživiť mobil po výmene základnej dosky? Poraďte pls

Příspěvek od Crossbiker »

Zdravím pravdepodobne mi odišla základná doska, telefón nejde zapnúť len 7x zavibruje nepomáha nič ani neblikne nejde sa dostať do bootloader, proste nič. Rozmýšľam, že by som objednal s ebay-u novú zákl.dosku a prehodil si ju. No neviem ako je dodávaná čo sa týka SW. Treba tam nahrať ROM, alebo tam už nejaká bude a dám len update? Bude brať SIM alebo tam bude treba robiť Goldcard a podobné veci? Čo treba po výmene dosky tam ešte všetko urobiť? Díky moc za rady
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Re: Ako oživiť mobil po výmene základnej dosky? Poraďte pls

Příspěvek od JanHavlicek »

Otázka je nasnadě - vyplatí se to? :) než to podstupovat a riskovat, prodal bych zbytek na díly a koupil něco funkčního
Crossbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36
Zařízení: Dell Streak

Ako oživiť mobil po výmene základnej dosky? Poraďte pls

Příspěvek od Crossbiker »

Myslím, že mobil s porovnateľnými parametrami nový nekúpim pod 100eur, mne maximálne vyhovuje mám ho od novoty, šasi ako nové nepoškrabané, foťák tiež nadmieru spokojnosť+príslušenstvo čo k nemu mám s novým by som to o dosť preplatil a použitý nechcem, nakoľko ho môže stretnúť podobný osud. Tá doska sa dá kúpiť na ebay okolo 25eur, len sa čaká také 2 týždne pokiaľ príde, na SVK za 43eur a mám ju do 2 dní. Takže pokiaľ by to bola jediná investícia myslím, že by sa to oplatilo. :-)
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Ako oživiť mobil po výmene základnej dosky? Poraďte pls

Příspěvek od Vacclaf »

Podle mně, pokud vezmeš tu základní desku pro DHD na slovensku, neměl by být se softwarem problém, protože je jistě určena pro WWE (neboli evropu). Pokud vezmeš desku z ebaye, můžeš pak mít problém i se SIM, i s připojením do sítí kvůli Radia. Pak bys musel udělat ROOT a možná i GoldCard. Sám jsem dumal nad tím, jak bych postupoval já, ale furt nevím. Asi bych koupil tu na ebay, ale možná, abych se vyhnul chybám, bych jí radši vzal u nás. :???:
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů