iOS 7: Diskuze

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Jiří Hrma »

Kdyby náhodou, tak přidávám odkaz na návod, jak provést downgrade zpět na iOS 6.1.x
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od jk001 »

Máme vo firme aj zopár iphone 4s tak sme na jeden nahodili iOS 7 zopár dojmov niekomu sa nové ikony pačia niekomu nie je to vec vkusu ,pridané funkcie všetci hodnotili pozitívne ale všetci sme sa zhodli že žiadna nieje nová a nepridáva žiaden punc výnimočnosti na čo boli používatelia navyknutý len dopĺňa a dobieha čo majú už iný ako najväčšie mínus hodnotím strašne veľa bielej a ak boli vedľa seba cez obed na terase oba ios6 a ios7 a vyšlo slnko ios 7 strašne ťahá oči aj čiteľnosť je menšia je to veľmi nepríjemné .
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Rehor J Zacek »

Zkoušeli jste Skype? Mně na iOS7 padá okamžitě po pokusu se přihlásit... Chvilku si to nechám, moc se mi to zatím líbí, ale provedu downgrade zpět na iOS6... iRadar skutečně padá... WeatherPro jede v pohodě...
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Radiiimek »

weth píše:Radiiimek: Muzes prosim udelat screen jak vypada modalni okno (napr. pri zadavani hesla v AppStoru)? Dik.
Jasně, máš to na přání z AppStore :)

Kód: Vybrat vše

http://db.tt/i4zKs0tK
Rehor J Zacek píše:Zkoušeli jste Skype? Mně na iOS7 padá okamžitě po pokusu se přihlásit... Chvilku si to nechám, moc se mi to zatím líbí, ale provedu downgrade zpět na iOS6... iRadar skutečně padá... WeatherPro jede v pohodě...
Mám oficiální app od MS, provedl jsem pár testovacích hovorů a zatím v pohodě, nepadá.

Kód: Vybrat vše

http://db.tt/qlDODWdm
Uživatelský avatar
Spiril303
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř čer 12, 2013 14:38
Zařízení: iPad2, Nokia Lumia 800, Htc 7 Mozart

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Spiril303 »

Zdravim :) ma uz někdo k dispozici screeny z betaverze ipadu??
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Radiiimek »

Jak je napsáno v úvodním postu, beta pro iPad bude vypuštěna nejdříve během léta, datum není blíže specifikováno, takže zatím se můžeme jen dohadovat ale nic není a troufám si říct že do srpna nebude potvrzeno :)
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od weth »

radiiimek: Dik za obrazek... Jak to vypada se stabilitou a vydrzi? Nekdo hlasi rychle vycucnutou baterku, nekdo prodlouzeni vydrze(opet problemy geolok. sluzeb?).

To ze neni beta pro iPad neco znamena - vzdycky se vydavaly nove bety spolecne na vsechna zarizeni. Ze by se neco chystalo? Nebo mozna maji v Applu potize s implementaci gest do vetsiho zarizeni:).
MilanK
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 15, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch HD

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od MilanK »

Jak funguje přístup k datům mezi aplikacemi? Stále je to totéž jako v iOS 6, tj. ohraničené sandboxem aplikace bez šance otevření souboru v aplikaci jiné (kromě možnosti "share" fungující s některými aplikacemi)?

Nějaké centrální "úložiště" by bodlo, Airdrop se tak tváří, ale mám podezření, že to bude jen na sdílení mezi přístroji přes WiFi či BT.
justicek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř zář 15, 2010 15:55
Zařízení: iPhone

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od justicek »

Obrázek
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Simon »

Je to BETA..takže nemožno hodnotiť ani Stabilitu a ani Výdrž.. :)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Simon »

Neber te to ako flame, ja len tak náhodou sa mi to objavilo :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DM8NSSzxNGM[/youtube]
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Radiiimek »

weth píše:radiiimek: Dik za obrazek... Jak to vypada se stabilitou a vydrzi? Nekdo hlasi rychle vycucnutou baterku, nekdo prodlouzeni vydrze(opet problemy geolok. sluzeb?).

To ze neni beta pro iPad neco znamena - vzdycky se vydavaly nove bety spolecne na vsechna zarizeni. Ze by se neco chystalo? Nebo mozna maji v Applu potize s implementaci gest do vetsiho zarizeni:).
Rádo se stalo. Stabilata je na štíru, ale dá se to používat, dneska bez jediné restartu, vypadá že si to všechno sedá. Výdrž byla dnes dost slabá, bral jsem ho se 100% na kolo a po hodině a půl měl 20% ale měl jsem zaplý i livetrack a pořád mi svítil displej, tak to si taky určitě ukouslo hodně. Každopádně, výdrž chci testovat zítra, kdy už nebudu mít to nutkání ho pořád držet v ruce. Večer dám určitě vědět jak to vypadá a přiložím screen s využitím, ale jak píšeš, viděl bych to na problém v geo. kterou jsem měl zaplou a konečně ji vypl.

Co se týče iPadu, nedokážu odhadnout proč betu tají. Dokonce ani na keynote nepadlo ani slovo o iPadu, takže těžko říct, určitě bych byl rád, kdyby tam šoupli nějakou kill future, ale důvod může být prostý a to takový, že nebyli schopni verzi pro iPad dodělat do keynote. :lol: :lol:
MilanK píše:Jak funguje přístup k datům mezi aplikacemi? Stále je to totéž jako v iOS 6, tj. ohraničené sandboxem aplikace bez šance otevření souboru v aplikaci jiné (kromě možnosti "share" fungující s některými aplikacemi)?

Nějaké centrální "úložiště" by bodlo, Airdrop se tak tváří, ale mám podezření, že to bude jen na sdílení mezi přístroji přes WiFi či BT.
Popravdě, je to pořád stejné jako u iOS6 (pokud někdo má jiný názor podělte se!), pořád nejde s nativní galerie sdílet na Instagram apd. A co se týče AirDrop, mám iPhone 5 a s OSX 10.9(taky beta) se nechce spojit a nevidí se. Jestli bude AirDrop fungovat pouze iOS s iOS a OS X s OS X tak to je pro mě teda funkce víte k čemu, snad je nefunkčnost je jen díky tomu, že je to beta. Co je také zarážející, je to, že iPad Mini AirDrop umět bude a iPad 2 s naprosto stejným železem nikoliv. Bohužel, je starý, tak zákazníka donutíme pomaličku přejít. :???:

Jinak kolem iOS7 kolují různé nové informace a jedna z nich je tabulka s podporovanými funkcemi u iOS přístrojů (viz. níže, doplňuju do úvodního postu)

Obrázek
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Rehor J Zacek »

Chci se zeptat, zjistil jsem, že mi nefunguje automatické nahrávání fotografií a videí do FotoStreamu, jsem sám nebo je to chybka bety?
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od gulii »

iPad mini bude umět AirDrop jelikož má jiná standard wifi... Teď přesně nevím to označení, ale toto iPad 2 nemá.
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od cicolably »

Rehor J Zacek píše:Chci se zeptat, zjistil jsem, že mi nefunguje automatické nahrávání fotografií a videí do FotoStreamu, jsem sám nebo je to chybka bety?
a máš to zapnuté v nastavenia - fotky a kamera ?
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

Re: iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Rehor J Zacek »

cicolably píše:
Rehor J Zacek píše:Chci se zeptat, zjistil jsem, že mi nefunguje automatické nahrávání fotografií a videí do FotoStreamu, jsem sám nebo je to chybka bety?
a máš to zapnuté v nastavenia - fotky a kamera ?
No samozřejmě... :-)
Daffson
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 13, 2013 14:52
Zařízení: NOKIA Lumia 820

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Daffson »

Moment.....???

Ono bylo někdy možné automaticky nahrávat na Photostream fotky a VIDEA ???

Právě z důvodu že bylo možné nahrávat automaticky jen fotky jsem instaloval kdysy Dropbox který to umožňoval.

Pokud to tak je, tak kde to tedy v iOS 6 nastavit???

Dík moc předem :wink:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od mberdych »

Videa samozrejme ne.
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od Radiiimek »

Rehor J Zacek píše:Chci se zeptat, zjistil jsem, že mi nefunguje automatické nahrávání fotografií a videí do FotoStreamu, jsem sám nebo je to chybka bety?

Taky mi to teď momentálně nejde. Ovšem jde i nejde :tlem: z klasické nativní app se fotky neupnou, ale když jsem včera fotil na kole pomocí Runtastic Mountain Bike PRO tak tam ty fotky uploadly, zajimavé, ale zřejmě jde o chybu v betě :)
gulii píše:iPad mini bude umět AirDrop jelikož má jiná standard wifi... Teď přesně nevím to označení, ale toto iPad 2 nemá.
Máš naprostou pravdu, já blbec si to při psaní neuvědomil. Omlouvám se :???:
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

iOS 7 [beta1] diskuse

Příspěvek od cicolably »

zabudol som
nastavenia-icloud-fotky zapnuté ?
mne to pekne hned posiela ale mám povolené len cez wifi
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů