Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

To bude závada. Já má jednu z prvních Lumíí a měl jsem za půl roky 2 samovolné restarty, po Porticu už žádný.
Jinak doporučuju vypnout všechny procesy na pozadí. I když MS tvrdí, že správa procesů by měla zamezit problémům s aplikacemi, přesvědčil jsem se, že třeba některé kalendáře my za noc vysály baterii.
antarian
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát pro 07, 2012 7:54
Zařízení: Galaxy S, Zopo C2 platinum, Lumia 920, Xiami Mi2s

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od antarian »

Jinak ani si nedovedete predstavit jak vam zavidim, ze vam telefon jen zatuhava a samovolne se restartuje :-D
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Když tam dáš vadnou simku, tak taky budeš koukat, co tvým telefonem udělá.
Oříznutá simka může být závadná už jen proto, že kleště uštípnou nejen plast, ale i kus kontaktu, čímž se může poškodit.
antarian
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát pro 07, 2012 7:54
Zařízení: Galaxy S, Zopo C2 platinum, Lumia 920, Xiami Mi2s

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od antarian »

ty jo ... to me ani nenapadlo zkusit vymenit simku :-) To vyzkousim tedka :-D (treba to pomuze i kdyz o tom pochybuju a asi jsi reagoval na jinej prispevek, ale i tak to za zkouzku stoji)

vypada to ale spis jako hardwarovej problem.
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od motas »

ad baterka. S výdrží nemám víceméně problém. Jen jednou se mi stalo, že asi po 4 týdnech bez restartu mi začala žrát úplně šíleně. Stačilo vypnout zapnout telefon a je to OK. Tady jsem teď sejmul graf s výdrží za poslední týden: http://sdrv.ms/11O1c8F" onclick="window.open(this.href);return false;
Dnes nabito přes noc, zbývá 68 %, bluetooth, GPS a wifi nevypínám, pár SMS, 38 hovorů, párkrát foursquare a dalších aplikací. Na pozadí mi běží Amazing Weather, Doporučené aplikace, Here Drive, Chronos Calendar a myBattery.
Za mě spokojenost. FW 1308.
Rulis
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 12, 2013 15:06
Zařízení: Nokia Lumia 920 (Red)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rulis »

Zdravíčko,

mám takový problém... V mé Lumii 920 mám nastavený facebook účet můj starý facebook, který už nemám. Chtěl jsem to aktualizovat na můj nový, ale narazil jsem na problém... nejde to změnit. Starý účet nejde ani odstranit. Píše to nějakou chybu... nějaké rady nebo zkušenosti? Díky.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

fuh a aku chybu ?

Tak hard reset.. pripadne skus niekde vo Windows live a pripojene ucty..
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Hulán »

Koukni se na https://profile.live.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - tam poté "Spravovat připojení" a ručně odebrat a zase přidat Facebook..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

steelspace píše:To bude závada. Já má jednu z prvních Lumíí a měl jsem za půl roky 2 samovolné restarty, po Porticu už žádný.
Jinak doporučuju vypnout všechny procesy na pozadí. I když MS tvrdí, že správa procesů by měla zamezit problémům s aplikacemi, přesvědčil jsem se, že třeba některé kalendáře my za noc vysály baterii.
Ja musim tez zaklepat ,od listopadu ani jeden samovolny restart,zrejme jsem pouzival zatim same nezavadne aplikace,jinak si to nedovedu vysvetlit,proc nektere Lumie jimi trpi a nektere vubec.Muzu rict ,ze restarty by pro me byly velkym a padnym duvodem k zbaveni se Lumie 920.Musi na to zajiste mit vliv nektere specificke aplikace bezici na pozadi.Jelikoz mam obe Lumie na chlup totozne nastavene/oinstalovane a restary netrpi ,bude 100% problem u tech kde Lumia tuhne ci se restartuje v nekterych aplikacich.I to je ostuda,aplikace by meli byt dukladne Microsoftem proverene.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Výdrž baterie: Rovněž přikládám screenshot. Předpokládám, že se na 2 dny dostanu nejdřív v období červenec/srpen - NA DOVOLENÉ... :)

Obrázek

Po O jsem hodil 920 ku na nabíječku. Je 21:00 a chuděra je na 31%. Uvidíme teda za měsíc... :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Odhadovanym casem se neridt,je to vypocitana hodnota na zaklade aktualniho pouzivani,budes-li napr. hodinu v kuse na netu klesne ti to na uplny nesmysl,takze pak je to zavadejici.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

htcjirka píše:Odhadovanym casem se neridt,je to vypocitana hodnota na zaklade aktualniho pouzivani,budes-li napr. hodinu v kuse na netu klesne ti to na uplny nesmysl,takze pak je to zavadejici.
Toho jsem si vědom a souhlasím s tím. Ale dle za 7 hodin jsem se dostal na 30%, a to dle přímé úměry nikdy na 2 dny nedosáhne.

Každopádně jsem unesen tím jak 920ka fotí. 8X mělo slušný fotky při dostatku světla (jinak to byl rubbish). Tohle je jiný kafe... :like:
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Lord de Wolf: Pokud si s ní nebudeš na dovolené hrát tak dá i týden :D
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

chmeldas píše:Lord de Wolf: Pokud si s ní nebudeš na dovolené hrát tak dá i týden :D


Kdybych já dneska aspoň nějakou tu gamesu zapnul... :-D Kupa hovorů, pár emailů, 3G non-stop, hodina poslechu muziky a k tomu prohlížení webu...
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Koupil jsem si gMaps Pro, ale nemůžu přijít na to, jak přepnout zobrazení na satelitní mapu, poradíte někdo?

A pak bych se chtěl ještě zeptat,jde nějak napsat znak stupně? Třeba když chci napsat stupně celsia, nebo souřadnice GPS.

A ještě, když mi klávesnice opraví slovo, tak udělá mezeru, jde ta funkce nějak vypnout?
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

http://wmpoweruser.com/windows-phone-8- ... n-mid-may/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nějaké info odledně GRD2 a píší zde i problémy s stávajícím FW 1308 - nějaký bug s baterií :-( (dle mě to byl problém u připojení LTE operátora ATT ....ATT dostali poté FW1314)

http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-L ... 12/page/11" onclick="window.open(this.href);return false;

Taky jsem četl a mnoho lidí si stěžuje na výdrž po update FW 1308(1314) .........no tak nevím, včera jsem nabíjel a dneska jdu pro novou microsim a uvidíme časem :???:
hezo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv zář 22, 2011 11:23
Zařízení: Lumia 950XL, LG G3 32GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hezo »

zdravim, chcem sa este spytat, reklamoval uz niekto vrzgajucu spodnu cast mobilu ? A hlavne prach na prednom fotaku ?

dik

/inak už sa teším ako pojde cela Lumia aj s WP8 do ... :evil:
cyppisek
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 03, 2011 19:07
Zařízení: lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cyppisek »

jsem uplne blbej nebo nejde v kalendari nastavit upozorneni predem manualne, ale jen podle tech prednastavenych voleb - chci tam treba 3 hodiny pred a tu volbu tam proste nemam - mam pocit, ze na wp7.8 mi tohle slo
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JiriE »

Nejste blbej - a nešlo to ani na WP7.8.
cyppisek
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 03, 2011 19:07
Zařízení: lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cyppisek »

tak to bych se hadal, az prijde pritelkyne tam mrknu, sem si na 90% jistej, ze tam byla polozka "vlastni" :-D
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů