Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

xwritter píše:chtěl bych se zeptat jak funguje volba "kontrola uložiště", když to dám, tak to stále jen vyhledává a vůbec to žádné hodnoty zaplnění paměti neukáže, ukáže to jen hodnoty u systém a volné místo, ale Aplikace a Média ne. I když přetáhnu doprava na podrobnosti, tak tam taky je jen hodnota u systém, jinak nikde (fotografie atd.) ať čekám dlouho jak chci....

Jinak jedna špatná zpráva, vlevo nahoře u kraje mi to začlo vrzat, jakoby se plast teplem roztáhl, je tam viditelná a nehtem nahmatatelná mezera mezi těsněním kolem displaye a plastovým tělem :( což na druhé straně telefonu není a před tím určitě nebylo.
Zaktualizuj si aplikaci Bonusy+info , použij apku Lumia pusher a zaktualizuj si vše.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

cyppisek píše:nevite proc se mi pri pripojeni k pc objevi takovy to windows okno a tam mam porad at si stahnu ten sw windowsphone, ten mam stazenej, ale musim ho poustet manualne - zune u l900 se mi vzdyky pustil krasne sam, tady mi vyskoci win okno a proste je to takovy nejaky divny debilni, mam windows 7
V souvislosti s tímhle mám taky dotaz. Mám Windows 8 a telefon po připojení stáhl aplikaci pro Metro, chci se proto zeptat, je možnost použít nějakou jinou aplikaci pro plochu?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Samozrejme ze ano, Windows Phone pro desktop.

http://www.windowsphone.com/en-us/how-t ... or-desktop" onclick="window.open(this.href);return false;
tady mi vyskoci win okno a proste je to takovy nejaky divny debilni, mam windows 7
Pokud si to nastavis,automaticky se spusti rovnou Windows Phone aplikace,takze nadavej predevsim sobe.Windows ani ten program neni "debilni",chyba je na tve strane..
xwritter
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát led 25, 2013 22:26
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xwritter »

mbelas: bonusy a info aktualizované už dávno, žádné další mi systém nenabízí. Co se týče Lumia pusher tak jsem diky němu nainstaloval aplikaci Kontrola uloziste lumia, ten funguje, ale to neřeší problém že v nastaveni tato volba nefunguje...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

To je zvlastni,co vlastne odstartuje tu nefunkcnost..Me na obou Lumiich chodi.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Nestava sa vam ze vas vstavany facebook chat automaticky hodi do stavu "invisibke"?? Mne sa to v poslednom case stava dost casto. Dam sa na "avalaible" a po case uz mi nedochadzaju spravy na chate, pozriem a som "invisible". Nechapem...
cyppisek
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 03, 2011 19:07
Zařízení: lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cyppisek »

htcjirka píše:Samozrejme ze ano, Windows Phone pro desktop.

http://www.windowsphone.com/en-us/how-t ... or-desktop" onclick="window.open(this.href);return false;
tady mi vyskoci win okno a proste je to takovy nejaky divny debilni, mam windows 7
Pokud si to nastavis,automaticky se spusti rovnou Windows Phone aplikace,takze nadavej predevsim sobe.Windows ani ten program neni "debilni",chyba je na tve strane..
Muzes mi rict, kde to mam nastavit? V tom windowsackem okne samozrejme je nastaveni co se provede po pripojeni telefonu za akci, ale spusteni toho programu windows phone tam proste neni...
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

cyppisek: Ovládací panely -> Výchozí programy -> Změnit nastavení automatického přehrávání -> a dole v zařízeních by měl být tvůj telefon a zde si můžeš zvolit, jaká akce se provede.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

TomasSX1 píše:Nestava sa vam ze vas vstavany facebook chat automaticky hodi do stavu "invisibke"?? Mne sa to v poslednom case stava dost casto. Dam sa na "avalaible" a po case uz mi nedochadzaju spravy na chate, pozriem a som "invisible". Nechapem...
Tohle se mi stávalo zhruba tak měsíc dozadu a po tejdnu to samo přestalo, takže těžko říct, co to způsobuje.
cyppisek
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 03, 2011 19:07
Zařízení: lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cyppisek »

MikeyMCZ píše:cyppisek: Ovládací panely -> Výchozí programy -> Změnit nastavení automatického přehrávání -> a dole v zařízeních by měl být tvůj telefon a zde si můžeš zvolit, jaká akce se provede.
dekuju, to me nenapadlo
ale stejne tam nemam tu moznost volby, aby se rovnou spustil ten program windows phone, aspon mi nebude vyskakovat to blby okno
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FraDiavolo »

TomasSX1 píše:Nestava sa vam ze vas vstavany facebook chat automaticky hodi do stavu "invisibke"?? Mne sa to v poslednom case stava dost casto. Dam sa na "avalaible" a po case uz mi nedochadzaju spravy na chate, pozriem a som "invisible". Nechapem...
Nejseš invisible na Skypu?
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

Nejseš invisible na Skypu?
Tak tam ma tiez prepina do "invisible" :(
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Zdravím všechny,

nedá mi to a musím se zde s Vámi podělit o svém problému s L920. Mobil koupený 20.2.2013 Maxshop- distribuce PL POLKOMTEL PLUS s FW PORTICO. Celou dobu max.spokojenost až do 23.4.2013 kdy přišel update na FW 1308. Od té doby mobil doslova trpí samovolným vybíjením, když je v klidovém režimu. V noci dávám letadlo a za noc 1-2% - v normě. Ale přes den, někdy v pořádku a pak se stane, že z ničeho nic za půl den, kdy je mobil v klidu (tj.2G režim + někdy wifi, na pozadí nic opravdu neběží) a leží na poličce spadne 15-20% z ničeho nic - prostě katastrofa !! Žádnou synchronizaci mailu nemám. Mám nainstalované tyto apky:
od Nokie vše dle LUMIA PUSHER zaktualizované, creative studio, era smart banking, facebook, flash-light, google, here maps, ofice one note, panorama, PDF reader, picture info, skydrive, vtipy + standartní věci co jsou v mobilu od počátku.
Měl jsem appku Conectivity tiles a tu jsem odinstaloval a nepomohlo. O víkendu jsem provedl reset do továrního nastavení a to stejné - za 3h kdy na mobil nikdo nesáhl spadlo skoro 20%. Neví někdo co s tím? Je to záludný problém , ale s FW Portico se mi tohle nikdy nedělo a appky používám stejné jako předtím.
Mám návrh na možné řešení:
1) zkusit si nechat udělat novou micro sim , tu co mám je stará sim 5let a z ní udělaná microsim, ale u FW portico nebyl problém
2) jak udělat downgrade, chtěl bych do mobilu zpátky Portico ?

Tyto dvě řešení mě napadají, udělat novou microsim a uvidíme , popřípadě přejít zpět na FW Portico.

Jinak servis :-(

Díky za komenty.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Vybijeni neni vlastnost 1308,takze by to chtelo najit problem,i treba zacit tou microsim,kolikrat to muze byt takova banalita.Starsi fw lze nahrat pres Nokia Cere Suite,bez ztreaty zaruky pokud se pouzije ten samy s tvym Product Code.Anebo prehrat natvrdo soucasny fw 1308 pres Nokia Care Suite ci pres Nokia Software Updater for retail.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

No zajdu si pro microsim, pokud nepomůže tak už fakt nevím co to bude. Je to opravdu divné :-( . Při zátěži mobil drží stejně a padají % přiměřeně a poté jak dám mobil do klidu, tak to začne padat. Žádný baterry program a spořič baterie nepoužívám. Mrzí mě to, že i po tom továrním nastavení je to stejné. Taky to dělá nejvíce po tom když fotím, udělám pár fotek a zamknu mobil a pak to zadá ve spánku. No přehrání toho softu na Portico zvažuji, ale pokud to dělá je mi, tak bude problém v mém zařízení. Pokud nepomůže nová simka, asi to pošlu do servisu - mám tam pak navíc drnčení vibrací + velice špatná kvalita přední kamery (všechny fotky jsou rozmazané-tohle nedělala ani L900 !!!!) .............už dokonce zvažuji, že mobil prodám :???:
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

920ku mám týden a po shlédnutí této zprávy, mám pocit že mám kus starého HW! http://www.engadget.com/2013/05/04/noki ... n=Engadget Ještě že je to fake :-D Ale 14.5. se uvidí s čím Nokia vyrukuje...

Každopádně... s baterií na tom Lumia není moc dobře... Po týdnu používání, jsem docela zklamán. 8Xko vydrželo i 2 dny (když jsem ho moc nepoužíval). Bohužel 920ku mám furt v ruce, tak snad už to tenhle týden opadnu a začnu z toho konečně jen volat :-D
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Dej ji cas. Baterka vydrzi 2 dny v pohode. Kus stareho HW nemas. WP8 zatim vetsi rozliseni a 4 jadra nepodporuje. To se zmeni koncem roku s aktualizaci GDR3. Na 928 jsem taky zvedavy. Treba si koncem roku udelam radost a vymenim ji za svoji 920citku. :twisted:
antarian
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát pro 07, 2012 7:54
Zařízení: Galaxy S, Zopo C2 platinum, Lumia 920, Xiami Mi2s

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od antarian »

tak po treti reklamaci se stejnou zavadou a tedy tim ze blbne mikrofon, mi bylo receno, ze je to vlastne v poradku a ze musim telefon drzet rovne a pri telefonovani se nesmi naklanet a nebo je nutne pouzivat handsfree.

Uvidime co se stane po te az jim to tam ponesu treba po desate, protoze jim to tam budu nosit furt dokola. Jen nechapu napriklad to, ze nechteji na servisu vadu predvest at mohou jasne slyset jak se s telefonem uzasne telefonuje a ze staci zmacknout kryt a zvuk je jak z trubky.

takze pokud se mi nejakym zazrakem podari preci jen telefon vratit a nebo z nich dostat prachy tak uz si telefon od nokie nikdy nekoupim:-) Zlatej plastak od samsungu:-)

edit: tak jsem napsal rovnou na offiko stranky nokie a budu pokracovat:) Abych rekl pravdu, tak takhle vytocenej uz jsem hodne dlouho nebyl. Nastesti jsem nebyl u prebirani telefonu ze servisu (prebirala pritelkyne). A hlavne vim, ze ti lide na prodejne co zarizuji servis za to ani nemohou. (I kdyz bych uvital, aby si zavadu aspon prohledli na miste, kdyz neni problem ji predvest)
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

@chmeldas - Baterka mi nikdy nevydržela více než od rána do večera. Dva dny - dva pracovní dny - nikdy ani náhodou. Nechápu, jak toho někdo může docílit. Pár telefonů, maily a chvilinku net.
yoschi
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 08, 2008 15:01
Zařízení: Nokia Lumia 920, 1520
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od yoschi »

yoschi píše:Mám Lumii 920 od konce ledna Pl+ distribuci z Max-Shopu. Spokojený jsem s ní až od aktualizace 1308. Předtím telefon minimálně jednou denně, při nečinnosti, vytuhnul a pomohl pouze soft reset. Po restartu se navíc téměř vždy nastavil datum na 1.9.2012. Musel jsem telefon minimálně ještě jednou (zpravidla dvakrát) restartovat aby si ze sítě načetl datum aktuální.
Kolikrát jsem s ní chtěl hodit o zeď a už už jsem se psychicky připravoval na reklamaci. Aktualizace 1308 tuto zásadní chybu opravila. Tedy, doufám že jo :)
Tak špatenka! Lumia tuhne pořád, ikdyž ne tak často. Je to taková vada ne-vada, u které nevím jak ji budu prokazovat. Vsadím se, že v servisu se závada neprokáže :-(
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 19 hostů