Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

viber a obecně komunikační platformy prostě žerou :(
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davedroid »

Zasel jsem na Smichove do znackove prodejny Nokia vyzkusit 920 a koukam ve stredu prodejny tri prazdne stojany a z nich trceky jen draty. Rozhlednu sema oproti drive nikde zadny demo tel.na odskouseni. Rozhlednu se a na jedne strane Nokia a na druhe Samsung. Ptam se co to, ze jsem myslel, ze jsou znackovka Nokie. A prodavaci, ze Nokia se stahla z CR do Madarska. Ze primo tu zastoupeni nema, ze pres Madarsko. No tak jestli je to pravda. Tak presunuti zastoupeni pro CR do madarska jsem sledoval vnautomobilovem prumylsu a vzdy to bylo velmi smutne, vo se pak delo s danou znackou, podporou prodeje, podporou dealeru atd. Nevite jestli je na tom neco pravdy? Jak by to potom bylo s reklamacemi sedivek, kdyby tu Nokie nemela sve prodejny? Kam pak s reklamaci takoveho pristroje? Diky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

To ,ze se Nokia prestehovala do Madarska nema vliv na servisni sit,ktera tu je a zustava.Kdyby tu nebyla,budou se vsechny telefony zasilat do Madarska,nebo nejblizsiho servisniho zastoupeni.Nic nenormalniho.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davedroid »

Jj to rikali, u jedne automobilky take, kdyz to delali. Jen podpora te dealerske site byla tak zalostna a podminky z Madarska tak spatne, ze dealeri v lepsich pripadech pribrali jine znacky, ktere se pro ne pro lepsi podminky stali primarnim zdrojem prijmu, tedy i zasoby nahradnich dili a podpora byla u " madarske znacky "slabsi ( tak mi to trochu primomnela prodejna puvodne znackova dnes se Samsungy bez demo telefonu). V horsich pripade h presli na jine znacky. V nejhorsich pripadech to zabalili a presli na jiny business. Tak budu drzet palce, at to koncovy klient v peci nepozna. U te automobilky to poznal na dostupnosti nahradnich dilu, dostupnosti jednotlivych modelu urcenych pro CR, hustotu dealerske site. Ale to je jiny business. Mozna v mobilech to bude neco jineho. Good luck:-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Auta bych sem netahal a vubec se tim netrapil.
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od datinko »

Ja si na baterku nemôžem sťažovať...
Ráno o 9:00 vyťahujem z nabíjačky, večer okolo 22:00 mám vždy okolo 50% ešte.
Zapnuté notifikace skype, facebook, twitter, 2x push mail (hotmail a exchange), neustále zapnutý bluetooth.
Na pozadí myBattery, WeatherFlow. Šetriaci režim nikdy nedávam.
Hafo hovorov (rozvoz pizze), emailov a sms + neustale sa presuvam po meste a medzi BTS-kami, zapnuté nonstop 3G.
Ja som veľmi, veľmi milo prekvapený.
Pri Lumii 800 som nosil do práce nabíjačku, lebo týmto tempom o 14:00 už nemala šťavu.
U L920 nepotrebujem, ešte nikdy ma nenechala na holičkách.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Vážení kolegové,

rád bych se dotázal, zda-li je k dipozici na store nějaká apka na sledování přenosu dat. FUP monitor mi nefrčí (O2 corporate #) a nic jiného jsem nenalezl. Postřehy k výdrži baterie brzičko také přidám. Zatím jsem ho nabíjel pouze 1x :) Jediný problém kterému jsem zatím čelil je, že se mi nevleze do původního uni-držáku Nokia co mám přilepený na skle v autě. Holt, je to macek :-D
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

Kromě aplikace FUP Monitor není pro WP8 nic na měření spotřeby dat.
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bigjohn »

Orange SK má Orange Go...ľahké zistenie minút a dát.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Flynn píše:Kromě aplikace FUP Monitor není pro WP8 nic na měření spotřeby dat.
Data Sense pre AT&T... UZ snad strati ekluzivitu a bude pre vsetky WP telefony.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od karelchadim »

Data Sense není o žádné exkluzivitě, operátor ji musí podporovat, čehož se u našich operátorů asi nedočkáme.
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bigjohn »

Máte niekto Záložný zdroj Nokia DC-16......ste spokojný ?
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lord de Wolf »

Tu externí nabíječku jsem měl... než jsem ji utopil spolu s 8X. Plné nabití zvládla jen 1x. Pak tam sice ještě něco zbylo, ale ... u Lumie to bude asi podobný. To mi připomíná, že bych si z O2 HW budgetu měl kupit další kus... :-D :-D
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Tak dnes se mi stala divná věc - pípnul mail a potom už nešel telefon probudit... Zkoušel jsem si na něj volat, tvářilo se to, že to zvoní ale Lumia nic, mrtvo. Nakonec pomohlo tlačítko hlasitost dolů a power a podržet. Jenže se vymazal aktuální čas, najednou začaly naskakovat sto let staré zprávy jako nové, byla změněna některá nastavení. No dost šok, doufám, že se to nebude často opakovat...
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

Ak tomu spravne rozumiem, tie sto let stare spravy sa ukazovali prave v dosledku zmeneneho datumu. Mne sa pred dvoma dnami stalo, ze pocas fotenia zrazu telefon zamrzol a nereagoval na nic. Takze rovnaky reset volume+power a datum sa nastavil na 1.9.2012. Predtym mi bezal cca 6 tyzdnov bez akehokolvek zavahania.
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Scaladek »

Ahoj, používáte někdo nějakou app na focení panoramat? Zkoušel jsem to několikrát s obligátní doplňkovou Lens do foťáku, ale přijde mi, že neumí využít plné rozlišení foťáku, nebo alespoň kvalita tomu dle mého neodpovídá...

Jinak dobrá zpráva pro fanoušky FB. Chystá se nová přepracovaná app, více po vzhledu té z Androidu. Zatím je dostupná v Beta verzi a jen přes link. Po prvním otestování mám ale pocit, že je rozhodně spolehlivější, co se notifikací na zprávy a dalšího týče...

http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 7b33247ec6

Více info:

http://blogs.windows.com/windows_phone/ ... ogram.aspx


Edit by TomasSX1: Dalsju diskusiu ohladom Facebook app poprosim vies v prislusnej teme. Dakujem :)
cyppisek
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 03, 2011 19:07
Zařízení: lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cyppisek »

tak konecne jsem upgradnul z 900 na 920, koupil jsem tyden starou kupovanou v nemecku, je to VF DE, imei sedi s uctenkou, krabici i mobilem tak snad jsem neprohloupil za 9000,-

doufam, ze ta povestna nokia evropska zaruka se na to bude vztahovat :-)
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

Petulinek píše:Tak dnes se mi stala divná věc - pípnul mail a potom už nešel telefon probudit... Zkoušel jsem si na něj volat, tvářilo se to, že to zvoní ale Lumia nic, mrtvo. Nakonec pomohlo tlačítko hlasitost dolů a power a podržet. Jenže se vymazal aktuální čas, najednou začaly naskakovat sto let staré zprávy jako nové, byla změněna některá nastavení. No dost šok, doufám, že se to nebude často opakovat...
Tak tohle se mi taky 1x stalo, hned chvilku po koupi. Musim zaklepat, zatim to bylo jen 1x a celkem me to vystrasilo.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

hudyss píše:Tak tohle se mi taky 1x stalo, hned chvilku po koupi. Musim zaklepat, zatim to bylo jen 1x a celkem me to vystrasilo.
Tak snad nebudou tyhle křeče moc časté... Taky mně to vyděsilo, po zkušenostech s Nokiema jsem se zařekl, že už nikdy žádnou a porušil jsem to, snad nezačnu litovat
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Kde přehráváte natočená videa v HD rozlišení? V notebooku a PC se mi to seká (používám VLC Player). Na dalším PC ta videa jdou, ale u kamaráda se opět sekají. Zvuk jde dobře, ale obraz je šíleně trhaný - v mobilu je vše v pořádku a na druhém PC také. Nejsem moc fanda formátů a rozlišení, tak bych rád věděl, zda se to má třeba nějak konvertovat třeba na avi nebo tak, zda to pak půjde.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů