Sluzba Facebook chat

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od Freeloader »

Ahoj

Poslednych par dni mam problem s integrovanym facebook chatom na mojom telefone (Nokia Lumia 800). Zapnem wifi alebo internet v telefone dam sa online a nikoho nevidim napise mi ze som prihlaseny ale pod to ze "Nikto neni online" a pritom v skutocnosti su ludia online. skusal som vypat zapat sluzbu facebook chat, skusal som vymazat ucet fb a nanovo ho pridat a synchronizovat skusal som aj dlazdicu zpravy vymazat a dat nanovo zatial nic nefunguje. Stalo sa ked som chvilu pockal ze mi tam nabehol len jeden clovek online, max dvaja ale potom to opat zmizlo. Ked si to necham zapate a niekto mi napise tak sprava normalne pride a clovek sa v tom chate objavi ale iba ten jeden. Mali ste uz niekto podobny problem? Factory reset nepripada do uvahy uz som to raz robil a znova sa mi to nechce naposledy som prisiel o vsetky sms aj fotky a znova sa mi uz do toho nechce ist ...
Richard Bláha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv bře 08, 2012 11:33
Zařízení: Microsoft Lumia 950 - DT900

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od Richard Bláha »

už se to řeší i jiným topicích závěr je, že chyba je na straně Facebooku. Mě třeba jakožto uživateli IM messengeru imo.im taky najednou přestal správně fungovat facebook chat ... a i ostatní tu psali, že jsou na tom podobně ... hold zbývá jen počkat, než se opraví
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od Freeloader »

Dakujem za odpoved

Uz som sa docital na zahranicnych forach ze je problem na ich strane tak uz len cakat
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od CageJ »

OFF TOPIC, ale preco nemas zapnutu zalohu SMS, kontakty, pripadne i fotografie na SkyDrive? To je prave vyhoda Windows Phonov ako iPhonov.. moznost zalohy..
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od Freeloader »

Kontakty viem ze sa automaticky zalohuju na wp stranke, fotky to bola moja chyba ze som o ne prisiel ale sms sa zalohovat nedaju pokial viem, aj sam support mi to napisal ked som sa ich pytal ci sa nedaju nejakym sposobom zalohovat/archivovat a povedali ze nie
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od CageJ »

tak vo WP 8 sa daju

- zoznam APP + settings
- SMS
- foto
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od milennium »

Nemáte někdo zprávy jak se vyvíjí stav služby Facebook Chat ? Je stále nedostupná ?
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od CageJ »

nejde, aspon mne.. a co som pozeral web, vraj sa to riesi
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od milennium »

Ano, teď jsem to zkoušel na PC a opravdu to nejede... Fakt síla, řeší to už několik dnů a co vím tak tohle není první výpadek. Furt ji to blbne a furt stejné problémy...
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od CageJ »

Co presne na PC nejde? Ktora APP na W8?
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od Freeloader »

stale to nefunguje ...

nemate link na nejake oficialne novinky ohladom tohto ?
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od milennium »

Ano, bohužel stále to nefunguje... No, MS opět nezklamal... Už to prý nefunguje skoro týden v kuse. A zatím ticho po pěšině...
mceza

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od mceza »

MS nezklamal? Ale tohle spíš vypadá na chybu FB.

Bohužel FB něco mění každou chvíli. Aktuálně asi změnili api k chatu. Tohle se u tak velké společnosti s takovým rozšířením ale nedá opravit za den...
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od milennium »

Ve FB chyba rozhodně není. Protože na jiných OS mi Facebook chat normálně funguje. Chyba je někde ve spojení MS + Facebook a nebo Skype + Facebook.
Facebook chat mi nefunguje ani ve Skype a ani přes web rozhraní Hotmail... Navíc, mně jako uživatele vůbec nezajímá "kde a na čí straně" je chyba. Tento problém se vleče hóóódně dlouho a řešení je kde ? Facebook chat je jednou s hodně proklamovaných funkcí WP, dost svázanou s OS. takže by měl fungovat. Jako funguje na jiných OS. A ne, že chvíli funguje a chvíli (týden žádná doba) nefunguje...
Teď co pročítám různé diskuse, tak problém je podle infolinky Nokia Care na Serverech MS...
mike2406
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 16, 2013 0:02
Zařízení: Nokia Lumia 820

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od mike2406 »

Blbosť, chyba je na strane MS v tomto prípade ťažko, keďže fb chat mi nejde ani v IM+ na iOS a keby si čítal už len túto celú diskusiu zistíš že nejde ani v ďalších messengeroch.
Na iných OS ti fb chat kde? Tipujem akurát tak v ofiko apps od fb ...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od htcjirka »

Zapnul jsem schvalne Nokii N9 ani tam(v MeeGo) nejde facebook chat..
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od CageJ »

Toto nie je problem MS, ale ocividne FB.
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od Freeloader »

tiez vsade citam ze je to na strane FB

no na microsoft strankach jeden mod napisal toto, tak komu sa chce moze skusit a dat vediet ci funguje:
The first thing we would like you to do is unlink your Facebook and Microsoft accounts. Please do this in the following order:

- Delete the Facebook account from your phone, you will do this by going to settings > emails + accounts > tap and hold the Facebook account > select delete.
- Next, go to your applications and delete the Facebook application from your phone. This is also done by tapping and holding the app.
- Once you have removed these from the phone, go to accounts.live.com and sign into the account on your phone. Once you are signed in, go to account settings and then preferences. From here you will be able to link and unlink accounts.
- Go back to the phone and tap settings > applications > Internet Explorer > delete history.
- Now, go to settings > emails + accounts > add your Facebook account back to the phone.
Go to the marketplace and download the Facebook application.
- Finally, go back to accounts.live.com and link your Facebook and Microsoft account again.
- After you have reestablished the link, sync your Microsoft account on the phone by tapping settings > emails + accounts > tap and hold the Microsoft account > select sync. Check Facebok chat.

If the issue continues, provide the following details:

- When did this issue start? Did the start of the issue coincide with any changes, recent phone update, changes to the Microsoft account, new mobile operator/internet service provider?
- Do you have the same experience when connected to both cellular data and Wi-Fi? You can turn each connection type off by going to settings > Wi-Fi/Mobile > OFF.
- Do you have the same experience when checking messenger on your PC? The best way to do this would be to sign into http://outlook.com" onclick="window.open(this.href);return false; with the Microsoft account on your phone. Go to the contacts section and look to the upper right corner. Next to the gear icon you should see a dialog bubble, click this. Describe how this compares to what you see on your phone.
- While signed into contacts.live.com, review your contacts. Compare the ones that show online and those that do not. --- Do you notice any difference, contacts are linked, Contacts are strictly from Facebook, Contacts are part of a group, etc...?
- Have you recently enabled two factor authentication? You can verify this by signing into accounts.live.com and going to the security info tab. Here you will see either an option to set up two factor authentication or to turn it off/disable it.
marios
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 24, 2013 17:07
Zařízení: lumia 820

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od marios »

skusal som, zatial to vyzera ze to nepomohlo stale vidim na mobile online max 2 ludi, na pc 25
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Sluzba Facebook chat

Příspěvek od milennium »

Taky jsem to zkoušel a nepomohlo. A už mně to vážně přestává bavit... Furt nějaké laborace, polofunkční služby. A je mi jedno na které straně je vina. V poslední době je toho vážně dost. Ať to začíná polofunkčním Gmailem a nebo teď Facebookem chat.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 43 hostů