Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Někde se tu psalo, že jsou nějaké aplikace v kterých se ale musí video i natočit, pak upload jde. Jaké app to jsou si bohužel nepamatuju.
MyKE
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 01, 2013 19:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 (RM-821 Black)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MyKE »

Nevíte zda existuje alternativní fotogalerie? Ta ve WP8 mi přijde že pri přiblížení nevykresluje, vadí mi to hlavně u textu kdy mám vyfocené různé manuály a potřebuji je ve full kvalitě přiblížené. Díky.
lamorak
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 01, 2013 19:01
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lamorak »

vojta66 píše:Ještě mám jeden "triviální" dotaz. Lze nějak přímo uploadovat telefonem natočené video na YouTube? Mám všemožné aplikace, vidím svůj účet na YouTube z telefonu, ale jaksi možnost direct upload chybí....(napr.MetroTube)....díky...
Lze to video poslat na youtube mailem- v nastaveni youtube accountu najdes adresu ve tveru [email protected] na kterou odesles dane video. Bohuzel k nemu nejdepridat popisek (aspon se mi to pri testovani nepovedlo)
https://www.youtube.com/watch?v=ZId2DRXeqZw

Ja osobne pouzivam skydrive (jeste driv nez jsem mel windows phone) a jsem s nim celkem spokojen.
http://sdrv.ms/13Nv4Hu
nofu píše:Někde se tu psalo, že jsou nějaké aplikace v kterých se ale musí video i natočit, pak upload jde. Jaké app to jsou si bohužel nepamatuju.
Jsou to napriklad aplikace easyTube nebo Tube PRO, ale z podstaty mi tenhle pristup prijde nepouzitelnej..
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Dříve jsem četl, že u nové Lumie bylo vždy vhodné, když se telefon plně nabil a následně se provedl hard reset, a že pak měl téměř vždy lepší výdrž. Dělali jste při pořízení Lumie 920 také hard reset nebo jste po prvním zapnutí začali telefon normálně používat? U Lumie 900 to prý fungovalo na baterii poměrně dost.
MyKE
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 01, 2013 19:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 (RM-821 Black)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MyKE »

Nic takového jsem nedělal, popravdě vydrž byla den ode dne lepší, dnes mám slušnou výdrž baterie, jsem pořád na 3G+ , občas net, IM+, Skype a mám po celém dni 50%, před 2 týdny by byla 100% baterie dead, možná máš pravdu s tím hard resetem...
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

MyKE píše:Taky mám podobný problém, hodím sem fotku večer....

Jo, to by bylo fajn, až budeš moct, tak nahoď :) Dík.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Nějaká fota z l920 můžete shlédnout zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=170&t=31667" onclick="window.open(this.href);return false;
jsou to naše fotky..
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

MyKE píše:Nevíte zda existuje alternativní fotogalerie? Ta ve WP8 mi přijde že pri přiblížení nevykresluje, vadí mi to hlavně u textu kdy mám vyfocené různé manuály a potřebuji je ve full kvalitě přiblížené. Díky.
HD Photo Viewer. Ten to zobrazuje v plné kvalitě.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

aktualizace!!!!! Vodafone DE!!
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

jozefg píše:navifirm je asi od dnes zablokovany a NSU pravdepodobne tiez
Jen info, Navifirm funguje, pokud se neodmaže jeho Cache. Případně pokud si jí někdo smazal jde stáhnout obsah cache v zipu, který někdo ochotný uploadne a Navifirm maká jak má :-)
Tady je odkaz na zip ke stažení: http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=5" onclick="window.open(this.href);return false;
MyKE
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 01, 2013 19:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 (RM-821 Black)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MyKE »

Petulinek píše:
MyKE píše:Nevíte zda existuje alternativní fotogalerie? Ta ve WP8 mi přijde že pri přiblížení nevykresluje, vadí mi to hlavně u textu kdy mám vyfocené různé manuály a potřebuji je ve full kvalitě přiblížené. Díky.
HD Photo Viewer. Ten to zobrazuje v plné kvalitě.
Díky, to jsem hledal.
xsmikl
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát led 02, 2009 20:17
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xsmikl »

KNONEČNĚ !!! Při kontrole aktualizací se mi přes OTA ohlásil nový firm (Vodafone DE) a už jej stahuji.
MyKE
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát bře 01, 2013 19:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 (RM-821 Black)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MyKE »

crisp píše:
MyKE píše:Taky mám podobný problém, hodím sem fotku večer....

Jo, to by bylo fajn, až budeš moct, tak nahoď :) Dík.
Takže zde je link: http://sdrv.ms/10urlxT na fotogalerii, vybral jsem pár fotek které jsou až moc nepřírozené/rozmazané/divné. Nejhorši fotka je WP_20130410_004.jpg = je to hotová katastrofa - čočka byla čístá, telefon fixovaný nijak jsem s ním nehýbal...

Po pravdě ten telefon někdy fotí nádnerně a někdy tak škaredě... o dovolené co mám fotky ani nemluvím, o proti Iphone5 se to nedá srovnávat, ale natáčí zase perfektně, nechápu to... Jinak je to focené s posledním firmwarem a autofocusem.
_Brady_
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 25, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920 yellow

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od _Brady_ »

Zdravím pánové :) od tohoto pátku jsem víc než spokojený uživatel Lumie 920 v barvě yellow :tlem: ...jen mám 2 takové mušky...

1) výdrž je zatím teda hodně pod mém očekávání... mám pocit jako by každou vteřinu mizelo 1% z baterie
2) na displeji jsem v neděli večer objevil 1 vypadnutý pixel (po vybalení bylo vše v pořádku)... úplně z ničeho nic se objevil (je černý - nereaguje na žádnou barvu - je v levé horní části) - je na takovém místě, že mi ani zatím moc nevadí a dneska kdy měli telefon v ruce téměř všichni spolužáci (kombinace WP8 a žluté barvy = neskutečný eyes catcher :tlem: ) tak si toho ani nikdo nevšiml... ale já protože o něm vím tak ho tam vidím

telefon mám z oficiální české distribuce... ale reklamovat se mi zatím nechce...

tak jsem se chtěl zeptat, jestli je nějaká šance že by se displej dal zase do kupy ? :roll:

a ta výdrž, jak jsem si zde přečetl, se snad zlepší...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Výdrž se určitě zlepší.
Mám obavy,že jeden pixel bude na reklamaci málo, snad někdo bude vědět...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

tak jsem se chtěl zeptat, jestli je nějaká šance že by se displej dal zase do kupy ?
Sance urcite je,i prodejce pokud je solidni to vymeni bez reci za jiny kus.Ale i s reklamaci, klasickou je sance vysoka.
Vydrz samozrejme stoupne,u noveho pristroje/baterie to vzdy trva,dlouholeta osvedcena praxe.
_Brady_
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 25, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920 yellow

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od _Brady_ »

Díky za odpovědi.

Tak displeji dám zatím ještě šanci a co se baterky týká, tak se těším až bude ve formě !
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

A jinak pristup k FW pro Nokie definitivne zamknut,ten kdo jeste v Navifirm nevymazal cache se k souborum jeste chvilku pres Navifirm + dostane.

http://mynokiablog.com/2013/04/22/navif ... -software/" onclick="window.open(this.href);return false;
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

MyKE píše:Takže zde je link: http://sdrv.ms/10urlxT na fotogalerii, vybral jsem pár fotek které jsou až moc nepřírozené/rozmazané/divné. Nejhorši fotka je WP_20130410_004.jpg = je to hotová katastrofa - čočka byla čístá, telefon fixovaný nijak jsem s ním nehýbal...

Po pravdě ten telefon někdy fotí nádnerně a někdy tak škaredě... o dovolené co mám fotky ani nemluvím, o proti Iphone5 se to nedá srovnávat, ale natáčí zase perfektně, nechápu to... Jinak je to focené s posledním firmwarem a autofocusem.
No, na těch fotkách to tak výrazný není, obecně tam mi přijde, že je to víceméně světelnýma podmínkama, akorát u tý jedný (WP_20130414_001) tak je náznak rohovýho rozostřování u levýho okraje a pravýho dolního rohu, ale nic výraznýho teda, rozhodně tam nevidím nikde nějakou HW vadu, takže stejný problém co mám já to asi nebude :)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomasSX1 »

aktualizace!!!!! Vodafone DE!!
Mozem potvrdit. Uz sa instaluje :)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů