Zmetkoidní 8S

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od tslany »

Moje 8S je opravdu kus hnoje. Zakoupeno v lednu, a už má dva závažné hardwarové problémy:
  • tisíce vadných subpixelů - viz. přiložené foto, nevím kdy přesně to začalo, objevil jsem to náhodou když jsem fotoaparát nasměroval na tmavou plochu, a objevilo se to. Svíticí červené body, viditelně výhradně při černém (nebo tmavším) pozadí a nejvyšším podsvícení. Je jich stále víc a víc. Pokusil jsem se to vyfotit, ale moc se mi to nepovedlo, zaprvé fotoaparát za 3k toho moc nevyfotí, a za druhé v jedenáct večer za moc ta fotka stát nebude. Na displeji je matná fólie (určena pro S3, seříznutá), ovšem ta s tím nemá nic společného.
  • nestabilní SD slot - je jedno, jaká paměťovka v 8S se nachází. Ze začátku (cca 2 týdny zpátky) to bylo jen jedno upozornění o chybějící SD za dva dny, teď stačí jen ťuknout do spodního krytu slotů, a vyskočí hláška o odstranění SD karty, a následně hláška o prolému SD karty. Není problém mít telefon v kapse, a během pár sekund mi klidně 10x zavibruje s tímto problémem.
Že kvality HTC nebyli ani v dobách WM nic extra, s tím jsem se smířil, ale že doteď nejsou schopni něco pořádně vyrobit? HTC nazdar. Příště klidně i ten ťamťung s pentile hnusem, nežli toto.
Přílohy
P4180210.JPG
Podsvícení na max, černé pozadí, foceno večer
(3.23 MiB) Staženo 49 x
wp_ss_20130418_0002.png
Nejdříve varování o vyjmutí SD...
(44.53 KiB) Staženo 783 x
wp_ss_20130418_0001.png
...poté zpráva o problému s SD kartou.
(42.93 KiB) Staženo 783 x
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od GreenArrow »

Já ti říkal, kup si iPhone.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od htcjirka »

HTC je jiz delsi dobou des,bohuzel.A u takoveho low endu jako je 8S se ani neni cemu divit,HTC standard.
dushqoo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon dub 15, 2013 22:19
Zařízení: HTC 8S

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od dushqoo »

no jo, aj ja mam jeden velky mrtvy bod na displayi. Ja idem HTCcko reklamovat...uz predtym som mal HTC a povedal som, ze nikdy viac..a zas som zobral nieco od nich..navyse, ja mam nieco aj so signalom...ak je mobil vo vrecku, signal nemam vobec

+ mam este na displayi jednu taku malu bielu machulu - tu vidno hlavne na bielom pozadi...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od tslany »

Ať si to je ultralowend nebo ultrahighend, tu SD kartu bych pochopil, ale ten displej? Tohle přece není normální abych tam měl tolik mrtvých bodů, tohle mi někdo prodat v takovém stavu tak ho s tím asi vezmu přes hlavu... Nebo snad když si koupím nějakou levnou grafiku (např. HD 6450), budu mít na obrazovce artefakty, zatímco když si koupím HD 6990, tak budu mít krásně čistý obraz bez jediné chybičky? To spíš se ta dvoučipovka, kde každé jádro má 389mm2 a nabušené GDDR5 moduly, vy*ere dřív, než ta levná shitka se 64bit sběrnicí o velikosti 67mm2 a ultrapomalými DDR3.
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od shagy2301 »

ja sám mám HTC 8S a musím povedať, že tie pixely u mňa problém nie sú. Mám sýce problém z pamäťovkou, ale tak je to AData 16GB, ktorá podľa viacerých fór je najnevhodnejšia do tohto telefónu, a preto aj chcem vymeniť ju za nejakú Kingston. Zajtra tu napíšem, ako telefón zareaguje na nejakú Kingston pamäťovku
dushqoo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon dub 15, 2013 22:19
Zařízení: HTC 8S

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od dushqoo »

nejake dobre skusenosti s VSP servisom? :) idem tam posielat ten mobil..
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od milennium »

Tak ten displej to je fakt svinec. A věřil bych i tomu, že ten displej už byl aušus ve výrobě. Reklamovat, reklamovat a nakonec vrátit prachy...
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od shagy2301 »

čo Vám na tom displeji vadí? teda ak máš vadný kus, tak reklamovať, ale tak ja používam už dlhšie a displej bez problémov
dushqoo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon dub 15, 2013 22:19
Zařízení: HTC 8S

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od dushqoo »

inak, nemate problem so signalom?
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od shagy2301 »

Ja osobne nie.
Matt54
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 21, 2012 19:11
Zařízení: Nokia Lumia 920

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od Matt54 »

Ty svítící pixely jsem měl taky, tak jsem to poslal na reklamaci. Vyměnily mi display a bylo to v poho. Ale teď po 2 tejdnech je mam na display zase, takže ho dam zase na reklamaci a počkám jestli se to neobjeví potřetí. Jestli jo tak budu chtit tůzpatky peníze a pudu si koupit lumii.
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od shagy2301 »

takže zistil som práve pár vecí:
1, fakt tomu telefónu vadí pamäťovka Adata, s Kingstonom nemá problém
2, akonáhle tam mám pamäťovku nefunguje mi OneNote (tu viete poradiť?)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od htcjirka »

Na karty Adata jsem alergicky ve vice zarizenich,nejen v telefonech a take pred nimi varuji.
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od shagy2301 »

no tú kartu som kúpil pred viac ako rokom a v Motorole Defy problémy nerobila. ale tu už áno
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od tslany »

Mě v 8S blbne jakákoliv karta od jakéhokoliv výrobce. Ze začátku bylo vše dobré i s AData, ovšem časem to začalo vypadávat a dělá to s čímkoliv. HR nepomáhá, formát karty taky ne. Takže se značkou to nesouvisí, vůbec, je to problém telefonu (nejspíše nedoléhají kontakty, když zatlačím na kryt, tak to vypadne a ihned naskočí). S kartami AData mám jen pozitivní zkušenosti. Se signálem problém nemám.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od htcjirka »

Ja bohuzel ty nejhorsi,i v autech/(navigacich ci multimedialnich zarizenich) stale zlobi.Ale pokud ti reaguje na zmacknuti krytu ani neni co resit,je to tedy hodne odflaknuty telefon.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od htcjirka »

I tak to jsou velice problemove karty,nektera zarizeni s nimi zlobi,protoze dodnes maji problem s kolisavou rychlosti zapisu a cteni a nedosahuji psanou class.Ale uz jsem si to "vysvetlili" ze tady je to telefonem,kdyz to reaguje na zmacknuti telefonu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od htcjirka »

Udelej si test zapisu a cteni a budes prekvapeny vysledky,jak budu mit neci "shit" Adata zase v ruce ty bidne vysledky ti sem poslu.Spousta navigaci ci radii je nevezme prave pro tohle.Flasky jakbysmet to same.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zmetkoidní 8S

Příspěvek od htcjirka »

Aha to ,ze karta nesplnuje class a kolisa jeji rychlost cteni a zapisu je spatnym pouzivanim :-D :-D :-D :-D
Nesouhlasit muzes,v tom ti nikdo nebrani,spousta lidi ma oblibene a chvali "shity",protoze ma malo zkusenosti nebo jim chybi znalosti.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů