Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davedroid »

S tim Gmailem a rozsypanymi znaky se to podle mne deje vsem Nokiim v pripade, ze odpovidate na mail, ktery vym nekdo posila z internetu jako sdilet stranku, nebo reaguje skrze web stranky jako napriklad odpoved na inzerat. Pokud jen posilate email primo vy nebo nekdo primo vam a na nej reagujete nebude problem. Kdykoliv mi nekdo odpovidat z webu na inzerat nebo mi nekdo preposilal clanek z netu, nemohl jsem dat odpovedet, pokud jsem chtel, aby se to dalo cist, ale musel jsem reagovat v samostatnem mailu.
A rozumim, ze to neni chyba Nokie, nicmene jako uzivateli mi to je vcelku jedno, kdo za to muze.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Lidi, kde můžu nastavit, abych určil že se maj fotky na SkyDrive posílat jen po WiFi a v plné kvalitě? Stále se mi to nedaří najít a vím, že tady někdo psal, že to jde.
jardas
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 29, 2012 21:31
Zařízení: HTC Diamond, NOKIA Lumia 920
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jardas »

Mě se tato možnost objevila až když jsem v jazyk/oblast/nastavení zadal spojené státy.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

Je to v nastavení backup/photos.
(mám oblast UK, česky mám pouze regional format)
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Nyny píše:Lidi, kde můžu nastavit, abych určil že se maj fotky na SkyDrive posílat jen po WiFi a v plné kvalitě? Stále se mi to nedaří najít a vím, že tady někdo psal, že to jde.

http://wmmania.cz/clanky/zaciname/zmena ... e-systemu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Podívej na tohle. Stačí nastavit region - čr + USA a pak ti přibude v nastavení-zalohování-fotky možnost nastavit kvalitu a pak v tom nastavení dát nejvyšší kvalitu.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Dostala se k nám konečně 920 v šedivém provedení, tak jsem se na ní hned podíval a můžu osobně říct, že se mi velice líbí :-) Mrkněte.

http://imageshack.us/g/543/lumia920grey2.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

Jo jenomže když nastavíš oblast na Spojené státy, tak budeš mít vše ve Store v dolarech a cz kartou platby nepůjdou...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

K tem regionum, predevcirem jsem na tohle tema tweetoval WP supportu. Odpovedeli suse, ze CR nastaveni tech parametru na skydrive nema. Rikam, ze vim, ale nechapu proc? Poslali mi tuhle stranku, kde se da najit, ktere zeme to maji:

http://www.windowsphone.com/en-US/how-t ... ailability" onclick="window.open(this.href);return false;

Zeme jako Argentina, Polsko, fakt nechapu proc my ne.

Psal jsem fajn, ale proc je to omezene a nejde to vsude. Napsali ze to mam napsat na tu stranku, kam uzivatele pisou, co chteji mit v pristich verzich. Ja do ..... nechapu proc to nepovoli. Je to jen nekde umele zakazany. To neni o zadnem vyvoji nove funkce. Ufff
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Vojta: ono paypal asi pujde nekdo psal, ale musis si vymyslet US adresu a az to nekoho z MS prestane bavit, tak bude problem. Mel jsem drive US ucet a na nem docela dost aplikaci. Pak jsem prevedl svou domenu na Outlook.com a zacal pouzivat svou primarni adresu jako liveid a na ni kupuju aplikace, nektere znovu, ale cert to vem. Kupuju v CR a nechce se mi znovu nakupovat na US storu. MS ten region totiz resi. Minimalne tak, ze kdyz mate v CZ uctu zadanou kartu, tak po prepnuti telefonu na US region Vam rekne, ze neni zadana platebni metoda a chce po Vas US adresu a zadani karty/paypalu. Takze jedine snad si to prepinat vzdy do US a na nakupy zpet do CZ a to mi prijde jako ulet.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

vojta66 píše:Jo jenomže když nastavíš oblast na Spojené státy, tak budeš mít vše ve Store v dolarech a cz kartou platby nepůjdou...
Nevím ,nekupuji nic :-) - zatím. Já pak nastavil zpět na CZ+CZ a to nastavení ukládání na SKYDRIVE mi zůstalo.
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

@mbelas: tak to je sranda, jelikož mě po opětovném nastavení na vše CZ právě ukládání na SKYDRIVE nezůstalo ....
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

@mberdych: přesně....."Takze jedine snad si to prepinat vzdy do US a na nakupy zpet do CZ a to mi prijde jako ulet"

Tak jsem to řešil svého času i já, ale pak jsem to prostě vzdal a mám vše na CZ a do Skydrive se mi fotky atd. zálohujou tak jak zálohujou, tedy ne v plném rozlišení....ale tedy ÚLET to je. A to úlet Microsoftu.
Nechápu, proč nějaké země mohou ukládat v plném rozlišení - via Wifi - a některé - ne. To mi hlava nebere.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

vojta66 píše:@mbelas: tak to je sranda, jelikož mě po opětovném nastavení na vše CZ právě ukládání na SKYDRIVE nezůstalo ....
Mi to zůstalo, zkoušel jsem to. Tuž to jsem z toho jelen. Mám FW PORTICO, zatím bohužel a marně čekám na FW 1308.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

Jo, taky mi to na chvilku zustalo, ale nakonec to zmizi.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Díky za postřeh. Uvidím časem. :wink:

Jinak má někdo PL PLUS Polkomtel a obdržel již update FW 1308 ?

Díky.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Děkuju za reakce, zatím se na to vykašlu a budu doufat, že se třeba dočká i CZ region. Jinak já telefon dostal v pátek, kupovaný je v Alze a je v něm uvedeno:

Model: NOKIA Lumia 920
Operátor: CV CZ-SK Sw variant 432.01
Verze operačního systému: 8.0.10211.204
Číslo revize firmwaru: 1232.5957.1308.0001

To je ten zatím poslední SW, nebo mám očekávat nabídku novějšího?
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Jasné CZ distribuce již má FW 1308 a tento FW je zatím ten nejnovější dostupný.
Další FW bude až někdy v červenci prej.
Rychlejší dostupnost novější FW je vykoupena vyšší cenou asi :-), 17tis Kč bych za ten mobil nedal .
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od crisp »

K těm fotkám na skydrive... sice to není klasická automatická záloha, ale když označíte fotky v camera roll a dáte uložit na skydrive, tak se nahrajou v plným rozlišení, jednou za čas to tak dělám, že prostě je manuálně nahodím na skyd. Sice to není nic pohodlnýho, ale možná lepší jak měnit pořád regiony. Třeba to pomůže někomu. Mějte se.
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matko882 »

Mate niekto skusenost s tymto obchodom? http://www.1-2umobil.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Predpokladam ze to je vcelku seriozny podla hodnoteni na heureke....chcel by som odtial zobrat Lumiu 920 kedze vyjde lacnejsie ako u nas na SVK a ked plati pri Nokii europska zaruka tak mi to moze byt v podstate jedno odkial ju kupim.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Pročti si toto:

http://obchody.heureka.cz/1-2umobil-cz/diskuse/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tam bych nekoupil ani slanou vodu. Neseriozni atd.......

Doporučuji: http://www.max-shop.cz/nokia-lumia-920-red" onclick="window.open(this.href);return false;

Zdej sem kupoval já a mnoho dalších a určo ti potvrdí. Dám navíc cca. 800Kč ale bezproblémový nákup.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů