HTC 8S - problém "po" update

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
Gazabo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 10, 2013 18:29
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S - problém "po" update

Příspěvek od Gazabo »

Ahoj,

řešil jsem příliš se roztahující velikost "složky" Ostatní na mém HTC 8S. Tady na fóru jsem se dočetl, že po stažení update se některým uživatelům velikost složky Ostatní zmenšila i o 100 Mb. Před update firmware (resp. OS WP8) jsem měl cca 3 Mb volného místa, ale telefon proti tomu nic nenamítal (u instalace jiných aplikací či pořizování fota hodil chybovou hlášku, že nemá místo a musím tedy nějaké uvolnit). Při update se však něco nepovedlo a skončil takhle. Restart nepomáhá (baterka vyndat nejde :) ), nedostanu se nikam... Půjde na reklamaci, spíš mě jenom zajímalo, jestli se to taky někomu stalo. Popř. netušíte někdo, jestli se s tím dá něco dělat?
Díky

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=77NN_yb21yg[/youtube]
Přílohy
HTC 8S.JPG
(418.56 KiB) Staženo 7 x
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S - problém "po" update

Příspěvek od htcjirka »

Hard Reset jsi zkousel?

Vypni telefon.
Stiskni a neustále drž tlačítko VOLUME dolů,k tomu krátce stiskni POWER tlačítko. Uvolni tlačítko VOLUME dolů, až uvidíš ikonu na obrazovce.
Pak stiskni hardwarová tlačítka v pořadí: VOLUME UP > VOLUME DOWN > POWER > VOLUME DOWN
Gazabo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 10, 2013 18:29
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S - problém "po" update

Příspěvek od Gazabo »

Díky za tip, ale bohužel nefunguje. Resp. telefon nejde vypnout. Když zmáčknu POWER krátce, nic se nestane. Když dlouze, telefon se restartuje a najede do sekvence jako je na videu. Zkoušel jsem hard reset dle tvého návoudu v různých stavech telefonu, ale bohužel stále žádná změna.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S - problém "po" update

Příspěvek od htcjirka »

Bude nakopnuty firmware,fajn ze u Nokie to clovek premazne servisnim sw a muze se tak z toho vytahnout(ale i taky nemusi).Nemam rad OTA updaty,urcite procento telefonu to nakopne a mala pamet tomu jeste nahrava.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů