MKV + AVI přehrávač pro BB PB

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

MKV + AVI přehrávač pro BB PB

Příspěvek od beda2v1 »

ahoj
mám Playbook a jsem jeho novým majitelem, poraďte dobrý MKV a AVI přehrávač pro tablet, FULL HD mi zvládne ale jen MP4 soubory přehrát, v H264 mám i pár MKV souborů pak taky AVI s DIVX a chtěl bych toto všechny přehrát

mohu se ještě zeptat jestli Playbook umí přehrát/zobrazit TIFF, OGG, FLAC a APE = Monkeys audio soubory ?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

MKV + AVI přehrávač pro BB PB

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ahoj,
AVI PlayBook zvládá defaultně, osobně si pouštím filmy většinou právě v AVI, chce to jen ohlídat kodeky, někdy se stane, že se spustí video, ale nejde zvuk, ale stačí v nějakém programu na konverzi (třeba Format Factory, Avidemux) nastavit kodek zvuku jako stereo MP3 a pak to půjde bez problémů. Co se týče MKV, na to žádný program neexistuje, protože Playbook zkrátka tento formát nezná, možná by to šlo konvertovat do AVI/MP4, ale sám jsem to zatím nezkoušel.
Ad hudba - bezeztrátové formáty jsou pro PlayBook bohužel problém, já sám jsem na to dojel - na BB Bold poslouchám hudbu ve FLAC, zatímco do PlayBooku si ji musím konvertovat na MP3...
lapsi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 14, 2012 22:15
Zařízení: Blackberry Bold 9780

MKV + AVI přehrávač pro BB PB

Příspěvek od lapsi »

Pre mkv a ostatne formaty je velmi dobry prehravac Kalem soft media player,sice stoji okolo 5 dolarov,ale oplati sa,zaroven ti prehra aj flac subory alebo si kup Neutron media player,ten zvlada skoro vsetky bezne formaty.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů