Pár otázek/problému os.7.0

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

Pár otázek/problému os.7.0

Příspěvek od pepe »

Ahoj, je to cca měsíc, co jsem si koupil bb 9810, poté jsem přešel na model Bold 9900. Chtěl bych vás poprosit o pár rad.

1) Při psani sms se mi počítaji znaky na 70/sms i když píšu bez diakritiky. kódováni mám nastavené na 7 bitů, ale přetrvává i i při nastavení UCS2. Nevím, jestli je to jenom ukazatel nebo jestli opravdu pošlu zkrácenou sms. Píšu hodně (proto jsem koupil bb 9900 s lepší klávesnicí) a tento problém potřebuji vyřešit...

2) To už mě nepálí tolik, ale na WP, iOS i androidu jsem byl zvyklý mít u kontaktů profilový obrázek z fb. Teď se mi sice synchronizoval kalendář apod, ale profilovka ne. Jde to nějak nastavit?

3) to se týká playbooku, ale u aplikace fb se opět nezobrazují profilové obrázky (myslím normálně v aplikaci když si rozkliknu profil)

Předem moc díky za pomoc. Pokud by se ty sms nesrovnaly, musel bych pejít na WP. Bych se jinak nedoplatil :-D
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Pár otázek/problému os.7.0

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ahoj, pri psani sms musis prepnout jazyk klavesnice na anglictinu, pak ti to nabidne vsech 160 znaku. Obrazky kontaktu by se mely synchronizovat, mne to na 9900 fungovalo, mrkni do nastaveni aplikace Facebook jestli je aktivni synchronizace kontaktu.
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

Pár otázek/problému os.7.0

Příspěvek od pepe »

Díky, přepnutí klávesnice pomohlo.

Ale ten fb mi pořád nejede. Synchronizaci kontaktů mám v aplikaci zaškrtnutou a profilovka není. Krom té je tam vše (kalendář atd) ale jediná profilovka ne...
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů