Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
topa777
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 25, 2013 9:19
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od topa777 »

Zdravím, potřebuji radu... koupil jsem si přes eshop datartu 920ku a seká se Udělal jsem obnovu továrního nastavení, z hotmailu stáhl pouze kontakty, nastavil ručně emailový účet na seznamu, nainstaloval nokiáckou navigaci, do ní mapy ČR, pár záznamů v kalendáři a nic víc, přesto ji najdu skoro každé ráno zaseklou ( černý displej ) a je nutný soft reset.... co s tím? systém je 8.0.10211.204, operátor je tmobile ( simkaje nová ).. Dík.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

Jednoznacne reklamace.
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

mimonaut píše:Mě pomohlo odinstalovat Battery.. Od té doby bez problémů
Ja Battery pouzivam, a zatial sa mi nezda, zeby vyznacne zrala bateriu. Po GDR2 update bez problemov 2 dni vydrze. Po doinstalovani Skype to kleslo 1 den s rezervou cca 30% (automaticke stahovanie mailov, telefonovanie 10-20min denne, obcas browser, obcas foto).
Uživatelský avatar
Stimpi
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát úno 22, 2013 0:06
Zařízení: Lumia 920, Nexus 7
Bydliště: Maranello/Pardubice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stimpi »

... jak jsem to psal uz vyse, prijde mi ze mi dost klesa zivotnost beterie i Internet explorerem na pozadi ... nemam to ale potvrzene, a pres den mam zatim data vypnute (roaming)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

nemá vliv.. IE na pozadí nic nedělá. spí.
antarian
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát pro 07, 2012 7:54
Zařízení: Galaxy S, Zopo C2 platinum, Lumia 920, Xiami Mi2s

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od antarian »

Tak jen info pro lidi co měli problem s mikrofonem... Nefunkční a lidé se vám říkají ze vás neslyší atd...

na oficiálních stránkách Nokie mě napsali ze s tím mam zajit do Nokia care ze to na některých blbne.

v současné chvíli je ten telefon na telefonování skoro nepoužitelný. Je smutné Te to takhle .....
a pak oznámí ze se jim chyba neprojevila, když to někdo reklamuje...

no jsem na to zvedavej az jim to tam donesu.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Nedávno tu někdo psal, že si při drzění L920 nevědomky prsty zakrýval mikrofon, tak mě napadlo, jestli by to nemohl být i tvůj případ, když se jim to v servise neprojevilo...
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od geoffrey »

To jsem psal já, než jsem na to přišel, zakrýval jsem si malíčkem zespodu mikrofon. Druhá strana mě vůbec neslyšela. Už se ho tam snažím nestrkat :)
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matko882 »

Ale su najčastejšie chyby/vady Lumie? Stale trpi matná farba tym ze sa stava casom leskla alebo odlupovanie farby?
xwritter
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát led 25, 2013 22:26
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xwritter »

Tak už se hlásím jako hrdý majitel červené lumie 920, snad se mě vyhnou problémy (klep,klep) , které jsem tady za ty 4 měsíce co to tady sleduji přečetl. Prvni postřeh, vibrace trochu rachotí, ale ne zas tak strašně jako na videích na youtube. Všichni straší jak je těžký a velký, ale mě to vůbec nepřipadne. Jinak opravdu nádherný telefon s ničím nezaměnitelný. Dislpej jemný, ale kolega si koupil 820 a super amoled má barvy opravdu o dost živější, ale mě to nevadí. Z čeho mám největší strach je proximity senzor, čas ukáže, telefon nebudu nosit v žádném obalu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Uz ani z promixity senzoru strach mit nemusis,v novem firmware je osetrena i citlivost,tudiz i pripadny prach uz nedela neplechu.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

apropo, máte už někdo OTA nový firmware, nebo jen samé rychloflašky? :)
Rozhodl jsem se, že tomu dám čas a počkám si na ofigo update, ale nějak začínám být netrpělivý.. (orangePL)
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Také PL PLUS POlkomtel a čekám na update. Flašovat se mi nechce, radši počkám na ofiko. Já se díval do Navifirmu a nikde tam ten FW nevidím, ale dle WPcentral je již pro ATT připravena, ale taky to tam nikde nevidím, tak nevím.

http://www.wpcentral.com/att-nokia-lumi ... ing-launch" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

PL PLUS POlkomtel je tam jiz davno take.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Nikde tam nevidím, mám verzi NaVIFIRMU 1,7 PLUS a verze FW co tam vidím jsou jen Portico a to nové xx.13008.xxxx nikde nic. Tak nevím kde je eror :)

Edit : už mi to naběhlo , sakra ať to ten MS pustí už konečně
lubomirko
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob bře 16, 2013 16:01
Zařízení: Nokia Lumia 920 -> 930 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lubomirko »

Včera som sa snažil nahodiť si .1308. firmware do telefónu. Nasledoval som príkazy z tohto fóra, na wpcentral.com som o flashovaní prečítal všetko, ale nepodarilo sa mi to. Tu je krok za krokom, ako som postupoval:
V NCS stiahnutý firmware 059S0X6 pre bielu verziu, všetko spustené presne podľa pokynov. Telefón som vypol, klikol na "Retry", kombinácia Vol Down+Power button, po zavibrovaní Vol Up button.
Tu potom nastal "problém". Telefón sa spustil len do "Recovery módu", a na displeji mi svietil piktogram Blesk+ozubené koliesko a v NCS mi opäť skočilo to okno s pokynmi a "Retry button". Skúšal som všetky možné kombinácie (Vol Down+Power -> po zavibrovaní "Retry" -> Vol Up ...), ktoré som našiel na zahraničných fórach.
Dočítal som sa o reinštalácii ovládačov, o reinštalovaní Visual Basic, o vybratí SIM, recovery bez Vol Up, ale furt to isté. Telefón je normálne funkčný naďalej, nebrickol som ho, takže OK. O rýchlosti stlačenia Vol Up nemôže byť reč, lebo verte mi, ale nikto to po tom včerajšom 3 hod cvičení nedokáže rýchlejšie ako ja :D
Ale kde robím chybu? Už som našiel aj nejaké info o nemožnosti flashovať cez USB3.0. Môže to byť ono? (Ak hej, tak mám smolu)
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Scaladek »

Ahoj,

dotaz na všechny, kteří kupovali Lumii 920 z Max-Shopu, ale nebyli si pro ni osobně. Předpokládám, že jste měli objednávku na dobírku. Jak je to v tomto případě s dokladem o koupi? Co jste měli v balení za doklad? Jak bylo vyznačeno IMEI? Ptám se z důvodu případné reklamace, a taky proto, že Liberec je z Brna krapet daleko... :) Za každou radu a zkušenost budu vděčný...

Díky všem za odpovědi!
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

V balíku budeš mít fakturu a vyplněný záruční list. V případě reklamace můžete kamkoliv do servisu Nokia v ČR. Ale stejně přeposílají do Arvato Services.
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od geoffrey »

lubomirko píše:Včera som sa snažil nahodiť si .1308. firmware do telefónu. Nasledoval som príkazy z tohto fóra, na wpcentral.com som o flashovaní prečítal všetko, ale nepodarilo sa mi to.
Je to nějaký složitý postup ??? Já jsem normálně spustil Nokia Care Suite, připojil telefon, online načetl nabídku firmware, vybral ten co chci, stáhnul (pořád jsem jen v Nokia care Suite) a pak pres Refurbish nainstaloval. Žádné vypnutí, žádný restart (ten proběhl až při instalaci). Vše na 1. pokus bez problémů. Mám xxx.1308.0010
lubomirko
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob bře 16, 2013 16:01
Zařízení: Nokia Lumia 920 -> 930 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lubomirko »

Ad1) Všade sa píše o spúšťaní Recovery, nie Refurbish
Ad2) Lumiu si pripájal cez USB2.0 alebo 3.0 ???
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů