BlackBerry Z10

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Majitelé Z10 jak jste spokojeni? Co se vám na telefonu líbí a co by jste naopak změnily?
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Re: Z10

Příspěvek od martan1981 »

Ale tu je tých odpovedí :-D
Tiež pokukujem po tomto telefóne a bol by som rád za každý postreh z dlhodobého používania. Teda aspoň viac ako týždeň. :-) či ešte ho naozaj nikto nemá?
Uživatelský avatar
juraszch
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned led 13, 2013 17:52
Zařízení: BlackBerry Z10

Re: Z10

Příspěvek od juraszch »

Ma ho uz par lidi, i Balrog mezi ne patri. Lepsi info z fora dostanes primo na foru Blackberry ;)
Tam uz nejaka ta debata o testovani tohoto kousku probiha.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Z10

Příspěvek od Balrog »

Klidně se ptejte rad odpovím :-) telefon mám víc jak týden :-)
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Z10

Příspěvek od pdatomas »

Premyslim nad Z10 nebo nokii 920, zasadni jsou oba dva, i kdyz jedna z funkci kterou od telefoonu vyzaduju je navigace a tady hraje bod pro nokii, presto nevim a nikde na forech o offline navigaci pro z10 nepisou, chtel jsem videt nejake video z vlastniho pouziti, take jsem zvykli na klavesnici, soucasny fone mam dell venue pr fyzicka klavesnice je moc fajn,tak fakt nevim jestli ve finale nemam pockat na Q10 , ohledne navigace vim ze ma byt funkcni wisepilot nebo osmand ale zatim nikdo kdo ma neporeferoval, tak prosim ty co maji at daji vedet, jo kde jsou ty casy HD2 spolecne s tomtomem , skoda , je to asi jedina prekazka od porizeni z10 , diky za nazory
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Z10

Příspěvek od Balrog »

Mapy a navigace pro BB10 zatím nejsou (myslím ty přímo od BB - je to jen otázka času), ale já jsem to vyřešil aplikací Waze a spokojenost. Jinak s psaním na klávesnici v Z10 jsem ze začátku bojoval, ale zvykl jsem si a trochu telefon naučil česká slovíčka a spokojenost. Měl jsem i Lumii 920 a už bych zpátky neměnil, jsem rád za Z10 a to ovládání je hodně návykové, ale je to jen můj osobní názor :-)
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Z10

Příspěvek od matko882 »

Ako sa zlepšila vydrz po update? Kvalita hovoru je aka?
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Re: Z10

Příspěvek od martan1981 »

Ahoj balrog. Chcem sa spýtať aké máš skúsenosti, ak nejaké, so synchronizáciou s gmailom a outlook . com. Pri gmaily má zaujíma najmä synchro kalendára a kontaktov. Malo by to fungovať cez caldav a carddav ak sa nemýlim. Ale keď Google skončil aj S caldav, tak neviem ako to funguje A či vôbec.
Druhú otázku mám K portovaniu Android aplikácií. Predpokladám že spomínané waze je tiež port. Nedá sa naportovat aj nejaká navigácia typu sygic?
Vďaka za odpoveď.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

To matko882: výdrž se zlepšila , ale ne tak jak jsem čekal, ale vítám každé zlepšení a věřím, že to Blackberry vychytá :-) Kvalita hovoru je dobrá- ale na iphone 5 to nemá :-)
To martan1981: synchronizace s gmailom proběhla úplně v pohodě - maily,kontakty i kalendář fungují tak jako v jiném telefonu a s outlook.com nepomůžu - nemám :-)
Waze jsem stáhl z blackberry world, ale je vidět, že je to port z Androida. Portovat se dá snad každá aplikace, akorát stačí sehnat aplikaci s koncovkou. bar a podle návodu naportovat :-) (je to stejné jako u Playbooku).
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od matko882 »

Musis mat anglicku kartu aby isla aktualizácia? Ci ide to v poho. K comu by si prirovnal vydrz? Thanks
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

já mám O2 ČR, musel jsem dát obnovit zařízení a znovu načíst a pak mi blackberry link nabídl aktualizaci ( ale vymazal jsem celý telefon :-( Prý by se to mohlo zlepšit až bude telefony nabízet i operátor.
No výdrž - je to podle používání, ale při normálním používání mi vydrží cca od 6 do 20 hod. ta černá, je to divné, ale ta bílá manželky se stejným firmware vydrží méně :-(
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od martan1981 »

To je jasné. BlackBerry aplikovali technológiu, že tá čierna funguje ako čierna diera a akumuluje energiu Z okolia. Tá biela ju odráža, takže logicky vydrží menej :-D
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

No to mě nenapadlo :-) A já si říkal kde bude ten problém s výdrží :-)
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od matko882 »

To je zaujimave :D uvidim ako to bude dalej....dost ma laka Z10 ale ta vydrz odrádza....favoriti: Z10, iphone, Lumia 920....najviac ma laka Z10, ale asi radsej este pockam.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

JJ tak pokud nespěcháš tak čekáním nic nezkazíš :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od mberdych »

Tak ja nevim. Z10 mam v ruce a docela zklamani. Jako pomale to neni, ale nejak rychle take ne. Tedy ve srovnani se starsima BB jako blesk, ale s konkurenci to zase zadny zazrak neni. Menu je pekne, ale fonty jak ze stareho BB. Menu me prijde trochu chaoticke, ale to je o zvyku. Hezka je provazanost se sluzbama, ale to uz tady take bylo. Neberte to zle, neni to spatne, jen me moc nenapada proc si to zakaznik ma koupit a zvlast zantu raketovou cenu ma koupit.

Musim rict, ze prvni wp me blahe pameti zaujaly vyrazne vice.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Je dobře že se nelíbí každému - Kdo by kupoval Iphony :-)
Já se na Z10 těšil moc a vůbec mě nezklamala. Teď už jedině Blackberry :-)
Uživatelský avatar
juraszch
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned led 13, 2013 17:52
Zařízení: BlackBerry Z10

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od juraszch »

Taky nejsem zkalman, ba naopak. Ted si musim jenom davat pozor, aby se ze mne nestal, nevidim-neslysim Fanboy BB :)

Zacina to mozna pomalu zmenou avataru... O:-) :-)))
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od mberdych »

Ja jsem tedy cekal vice. IPhone 5 jsem na chvili odlozil, ale zatim nejsem 2x presvedcen, ze u z10 jako primarniho telefonu zustanu. Ale je fakt, ze ja jsem applem prodratovanej az na pudu, takze cpat do toho BB moc smysl nedava. Drive jsem BB pouzival hodne, ale ted nejak nevim. Je to pekne, ale nadseni chybi. Zatim.

Co me ale potesilo je baterie. Cekal jsem tragedii, ale je to docela slusne.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Tak pokud člověk používá dlouho iphona a má hodně aplikací a ještě k tomu ipada a třeba i Maca tak se horko těžko přemlouvá na jinou platformu. Já měl iphona 5, koupil jsem si ipada mini a chtěl jsem zůstat u Applu, ale po té co jsem vyzkoušel BlackBerry Z10 jsem i zrušil prodej playbooku a zůstanu u BlackBerry. Baterka byla ze začátku hrůza, ale je to postupem času lepší a lepší. No a dokonce jsem si zvykl na klávesnici a už nechci jinou a ani ne qwerty co má Q10
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů