Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

třeba právě, že je jen silikonový. Radši dám pevný a když položím displejem na stul, tak se nebude dotýkat stolu.
Tomasskal
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 19, 2013 11:04
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomasskal »

Ahoj, co myslíte, mám koupit Lumii 920 v čechách od O2, nebo někde v zahraničí, kde to seženu levněji? Koukal jsem třeba na docela dobrý e-shopy v rakousku a německu, kde bych se nebál o kvalitu nebo původ. Spíš mi jde ale o to, jestli s tím nemůžou být spojené nějaké jiné problémy? Dík.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Já mam za to, že by s tím žádný problém spojen být neměl. Nokia má celoevropsou záruku, takže když by problém byl, dá se řešit v českém servisu (s fakturou nebo potvrzeným záručákem).
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

Nevíte někdo jak zazálohovat pouze telefonní seznam na jiné medium nebo server?
Díky.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od M.BoBo »

Setkal se již někdo i s tímto problémem?.. Mám plný signál, chci začít hovor, vytáčím kontakt-> dlouho ticho -> poté hláška "Hovor přerušen"
To samé při hovoru od protistrany, prý dlouho ticho + tón o nedostupnosti..
dělá to občas, ale tak v 1/3 hovorů, což je obtěžující, a reklamaci určitě opět zamítnou s tím, že se závada neprojevila
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

Pedro007 píše:Nevíte někdo jak zazálohovat pouze telefonní seznam na jiné medium nebo server?
Díky.
Telefonní seznam v tomto telefonu je pojmem nepoužívaným. Souhrnně jsou to kontakty a ty můžeš mít synchronizované na Google nebo Outlook.com (dříve Hotmail). Odtamtud (z počítače) je můžeš exportovat do souboru, případně můžeš zvolit jiné možnosti. Ale to asi říkám všeobecně známé věci.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Prodej v ČR zahájen!
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

No sláva. Předražené, pozdě ale přece!!! Je třeba se ihned postavit do fronty za 16.390 .....a nebo si jí koupit jako šedivku za 11.000 :-) a při stejné záruce....blázni
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

Jen otazka, mam v telefonu UK verzi 1308.4 a kdyz pripojim tlf k NSU, tak nabizi mou verzi 1308.10. Jak je to s flashem pres tento program? diky
Uživatelský avatar
Stimpi
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát úno 22, 2013 0:06
Zařízení: Lumia 920, Nexus 7
Bydliště: Maranello/Pardubice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stimpi »

Ahoj,
920 mam od ledna (Max-mobil - PL Plus)... zatim v pohode ... "jen" prach pod sklem na predni kamere a zvuk motorku - pokud to nehrozi nejakymi nasledky do budoucna, tak to asi ani zatim resit nebudu.

Poznatek ... mozna si to ale asi jen namlouvam ... pokud necham "na pozadi" spustenej IE, tak rychle odchazi baterka... jsem v zahranici, pres den mam data vypnuta...

Dotaz, planuju jeste jeden telefon s mistni sim. Pokud to bude WIN8 prihlasenej pres muj MS ucet stejnej jako na 920, budou se oba telefony navzajem synchronizovat? Myslim tim SMS, Kontakty... jak to bude fungovat, v pripade obou telefonu prihlasenych na jeden MS ucet k netu najednou (napr, zpravy pres Facebook, apod.)

Dik sti
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od janac_marek »

Radšej nech už je k dispozícii qi charger do auta.
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Vážně by mě zajímalo, čím u Nokie přemýšlí. Oni dají až teď do prodeje telefon, který tu měl být v listopadu (půl roku!!!) a navíc zrovna Nokii, která zrovna není v nijak oslnivé situaci a hodí tam cenu přes 16 tisíc. Takhle chtějí nalákat zákazníky? Já vím, že Česká republika není nijak významný trh pro dražší Nokie, ale když už Lumia 820 klesla pod 10 000 Kč (místo původních 12 500 Kč), tak jsem opravdu věřil, že se dočkáme ceny Lumie 920 okolo 13 tisíc. Kdyby to alespoň bylo balení, jaké bylo ve videu, které zde ukázal Jirka, ale tohle je prostě výsměch.

Já jsem samozřejmě pako a chci mít telefon z ČESKÉ distribuce. Vědět, že mám ČESKÝ firmware apod., ale kdo si teď z náročných uživatelů pořídí Lumii 920 z loňského roku, když za tu cenu může mít Sony Xperia Z nebo HTC One či za měsíc Samsung Galaxy S4? Já jsem samozřejmě fanda WP8, takže Android nechci, ale takhle si Nokia náročné uživatele nezíská.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Si ho kup v Maxshopu, rovnou si flashni českej firmware a máš to co chceš za prachy co chceš.
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od culis »

"Já jsem samozřejmě pako a chci mít telefon z ČESKÉ distribuce. Vědět, že mám ČESKÝ firmware apod."

To teda jsi ..... Už několik měcíců jsi jí mohl mít a používat za nižší cenu. Jak asi víš, záruka je celoevropská, takže je uplně jedno, jestli je z D, PL nebo CZ. A co čekáš od českého firmware, krom toho, že ti zakážou LTE? :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Vážně by mě zajímalo, čím u Nokie přemýšlí. Oni dají až teď do prodeje telefon, který tu měl být v listopadu (půl roku!!!)
Sedivky dostupne od listopadu byly tak co se ti nelibi?Jen blazen si hraje na ceskou distribuci,ktera u Lumii neni potreba.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

V Nokii přemýšlí nad tím, jak uspokojit poptávku na nejlukrativnějších trzích, teprve pak přijdou telefony na méně důležité trhy. Ač se nám to nemusí líbit, z ekonomického hlediska je to naprosto pochopitelné. Lepší je nas.at lidi na malém trhu, než na velkém, kde dobré prodeje, vyšší penetrace a spokojený zákazník může znamenat pro Nokii nic menšího, než prosté přežití..
spíš si říkám, nad čím přemýšlí křiklouni jako ty, když ti takové věci nedochází.. ;-)
cubic214
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 31, 2010 14:46
Zařízení: lumia 950 DS + Lumia 920
Bydliště: ZA

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cubic214 »

Tak ja napr si beriem telefon od operatora, pausal platim tak ci tak a telefon som dostal za vybornu cenu (600€ by som za neho fakt nedal) tym padom som bol celkom nahnevany ze na slovensko prisiel az vo februari ;)
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od geoffrey »

Nahodil jsem nový oficiální firmware 1232.5957.1308.0010. Je to další verze, co již obsahuje Portico. Vše v pohodě, přibyla možnost kontroly a výmazu úložiště (temp folder). Jinak nevím, co se změnilo dalšího, flashnul jsem to 2. den po koupi :)
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Dostal už někdo prostřednictvím OTA oficiální aktualizaci FW na verzi 1232.5957.1308.1 ? Mám Polkomtel PLUS PL a Portico mám a tu novou ohlášenou stále nic.
Můžou sem dát své zkušenosti majitelé nové FW co se změnilo oproti Porticu?
Co jsem zatím četl tak to bylo:
- výdrž baterie se výrazně zlepšila
- kvalita fotek
- lepší správa ůložiště s možností promazání
- chování displaye v závisloti na okolním jasu

Díky za info.
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od geoffrey »

Jak jsem psal, tu novou už mám nahranou. Bohužel nemám srovnání s tou předchozí, měl jsem ji 1 den. Výdž baterie je skutečně velmi dobrá, pravděpodobně vůbec nebudu vypínat wifi. Foťák fotí dobře, rozdíl nevím. Úložiště skutečně jde sledovat a promazat. Jas nevím, mám nastaven pevně střední jas.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů