Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od matiqos »

mne to po update na 8862 ide v pohode... staci nerobit HR... Google nebude vypinat EAS pre sucasnych pouzivatelov, tn. ti co to pouzivaju... to ze spravite HR idete takpovediac nacisto, cize uz bez EAS...

Inak MS slubil doplnenie novych protokolov CalDAV, CardDav tusim iba do WP8...
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od matiqos »

mne to po update na 8862 ide v pohode... staci nerobit HR... Google nebude vypinat EAS pre sucasnych pouzivatelov, tn. ti co to pouzivaju... to ze spravite HR idete takpovediac nacisto, cize uz bez EAS...

Inak MS slubil doplnenie novych protokolov CalDAV, CardDav tusim iba do WP8...
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od fredysz »

Presne tak. Staci nedelat Hrad reset po updatu. Ostatne netusim proc by to taky nekdo delal. Tipuju ze Hard reset telefonu = pro Google novy uzivatel/zakazane EAS...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Ale jo, vždyť o tom nahoře píšeme, že po Hard resetu je každý veden jako nový uživatel, čili nemá už nárok se přihlásit, co považuji za totální hovadinu a podraz, jak už zde také zmíněno. Navíc, nemohu si pomoci, ale mně Hotmail nevyhovuje a když už jsem si zvyknul i v PC na GMail, proč jsem nucen jej nepoužívat v rámci synchronizace?
fredysz: přeji ti, abys nikdy nemusel sáhnout po továrním nastavení, ale normálně se tomu nevyhneš. Jsou situace, kdy je to nezbytné, např. když dáš telefon do servisu, anebo když se ti v něm něco podělá, což není nemožné.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Nastesti od reklamniho Google a jeho sluzeb jsem se nadobro odpoutal ve vsech smerech a pouzivam lepe vyhovujici a pasujici reseni od Microsoftu.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od pinhead »

Ano,udělal jsem to samé.Postupně jsem z Googlu emigroval :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od mberdych »

Taky jsem se googlu zbavil. Outlook.com se mi v browseru libi. Musim rict, ze to sice MS obcas pada, ale nic strasneho. Navic maily ctu nejvic na mobilech, tabletech a tam activesync ocenuju.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Vím, že to nepatří do tématu, ale přesto:
Dotaz:
Když mám účet u Google (GMail) a v něm mám ještě dva další účty od dvou provozovatelů mailových služeb, vše mám nastaveno tak, aby mi veškerá pošta chodila na MS Outlook (Office 2003) do PC, co mám udělat, abych bezbolestně vše převedl do Hotmailu, čili bez nějakého experimentování a ztráty nervů z toho, že mi něco nefunguje?
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od kalmia »

pinhead píše:Ano,udělal jsem to samé.Postupně jsem z Googlu emigroval :-)
Já teď asi měsíc používám Outlock.com, líbí se mi mnohem víc než Gmail. Kontakty jsem z Googlu převedl bez problémů.
Viz: http://office.microsoft.com/cs-cz/outlo ... 22048.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Jen nevím, kdybych později chtěl zrušit gmailovou adresu, jak to udělat, když ta dosud slouží k přihlášení k účtu Microsoft. Jde to změnit, aniž přijdu o zakoupené aplikace?

Edit: V nastavení mého účtu Microsoft jsem se teď dočetl, že E-mailová adresa přidružená k účtu Microsoft se nedá změnit. :-(
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od karelchadim »

změnit se to nechá, problém tkví v tom, že je nutné telefon hard resetovat a znovu se přihlásit s novým účtem
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od kalmia »

To je přesně ono a přijdu o zakoupené aplikace - hlavně Navigon. :grin:
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od karelchadim »

ale neprijdes prevedes na novy ucet a tam se prevedou i zakoupene aplikace
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Paulos »

Takhle jsem jednou už účet převáděl. O zakoupené aplikace nepřijdeš! Když dáš u nějaké zakoupené "Koupit," dostaneš hlášku, že sis ji už zakoupil a zda si ji chceš znovu stáhnout.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od kalmia »

Na http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-t ... ccount-faq" onclick="window.open(this.href);return false; čtu mimo jiné:
"Po přihlášení pomocí nového ID bude také třeba znovu zakoupit aplikace a hry, které jste zakoupili se svým starým ID."
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

kalmia: link, který směřuje na návod, je pro export ze služby GMail do aplikace Outlook (Office), nikoli do služby Outlook (dříve Hotmail). Toto jsem na mysli neměl. Ale OK.
Kontakty na Hotmailu mám naimportované z dřívějška, jen je nesynchronizuji s telefonem, protože zatím raději používám Google. Předpokládám, že když následně tyto synchronizace mezi sebou vyměním, nic jiného se nezmění, pokud jde o používání GMailu v telefonu. Anebo se mýlím?
Já už jsem si s tím hrál před půldruhým rokem, a protože mi Hotmail nesedl, nepoužívám ho. Připravený jej ale mám, jenomže jsem zapomněl, jak to tenkrát fungovalo nebo nefungovalo. Proto se ptám.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Paulos »

kalmia píše:Na http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-t ... ccount-faq" onclick="window.open(this.href);return false; čtu mimo jiné:
"Po přihlášení pomocí nového ID bude také třeba znovu zakoupit aplikace a hry, které jste zakoupili se svým starým ID."
Tam se baví o zcela novém účtu, ale jde také provést změnu pouze Live ID - oni tomu říkají "přejmenovat účet."
Viz https://account.live.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Ale já si třeba účet "přejmenovat" už nemůžu.

Doplnění: samozřejmě je na WP poté třeba provést hard reset a používat pak už jde jen nové Live ID, a to všude.
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od fredysz »

No mozna to zablokovani zmen ma neco spolecneho s prechodem uctu co jeste pouzivaji Hotmail rozhrani na Outlook.com, ktere bude zanedlouho probihat. Jinak ta Live ID (MS account)adresa, je stejne jen jmeno uctu, je uplne jedno, jestli gmail zrusis.

Jen by pak bylo dobre zadat si jinou alternativni mailovou adresu v Bezpecnostnich udajich uctu...
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od kalmia »

Flynn: Omlouvám se, v té rychlosti jsem si toho nevšiml. Já to mám tak, že jsem si vytvořil v Outlocku alias účet [email protected] a mám to nastaveno tak, že co mi přijde na mail Google, je přesunuto na mail Outlock, takže já do Gmailu už nechodím. Ale když odesílám poštu z Outlocku, můžu jako odchozí mailovou adresu uvést buď [email protected] nebo [email protected]. V telefonu je možné používat jak Gmail, tak i Outlock.com (postaru tam mám pořád Hotmail) a mít obě dlaždice na ploše. Já to mám nastaveno teď tak, že u účtu Google mám synchronizovány pouze kontakty a u účtu Hotmail maily. V Lidé ... Nastavení si pak můžu vybrat ve Filtrovat seznam kontaktů, jestli chci zobrazovat kontakty z Google nebo Windows Live. vyzkoušel jsem, funguje bez problémů. Nový Outlock.com se mi líbí mnohem více a jsem připraven na případ, že bych nemohl telefon synchronizovat s Google.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od kalmia »

fredysz píše:... Jinak ta Live ID (MS account)adresa, je stejne jen jmeno uctu, je uplne jedno, jestli gmail zrusis...
No, to je to, co bych chtěl vědět určitě, ale pokud to tak opravdu jde, jsem klidný. :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

kalmia: díky za odpověď. Ano, takhle nějak jsem to měl já, jen maily jsem si nechal dál posílat na GMail. Vlastně šlo o kontakty a kalendáře, a když jsem měl WP nový a neznal jsem ho, myslel jsem si, že MUSÍM používat Hotmail, tak jsem si tam založil nějakou adresu, kterou stejně nepoužívám. Pak jsem zjistil, že Hotmail nemusím povinně používat a vybodl jsem se na něj. Nešly tam přidávat obrázky ke kontaktům a jiné věci mi tam vadily. Až nebude zbytí, budu jej muset vzít na milost.
(Pozn.: tvrdošíjně píšeš Outlock, je to správně Outlook - významy obou slov se velmi liší :) )
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů