Iphone 5 + Ipad Mini a společný účet

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Iphone 5 + Ipad Mini a společný účet

Příspěvek od Balrog »

Pořídil jsem si k Iphonu 5 Ipad Mini, dal jsem si společný účet co mám na Iphonu. Teď, ale nemůžu volat pomocí facetime na Ipad (jde to jen z ipadu na iphone).Jde to nějak udělat abych mohl volat i obráceně a popřípadě co mám nastavit. Díky
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Iphone 5 + Ipad Mini a společný účet

Příspěvek od mberdych »

Tak to nedava moc smysl. Stejny ucet na facetime v obou znamena, ze by meli zvonit oba najednou, kdyz bude nekdo volat. V nastaveni facetimu jsou adresy, na kterych je sluzba na danem devicu dostupna, takze si pohrat s tim. Treba telefonni cislo mit na iphonu a mail na ipadu. Ale volat si sam mezi nima mi prijde nelogicky. Pripadne druhy icloud ucet na ipadu s tim, ze do storu dam ten primarni, abych nekupoval 2x aplikace, coz mi prijde jako lepsi reseni.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Iphone 5 + Ipad Mini a společný účet

Příspěvek od Balrog »

Díky. mě jde o to, že Ipad má doma manželka na mateřské a já používám ipad mini a chtěl bych jí psát pomocí imesagge a volat pomocí Facetime. Mám plno aplikací koupených na iphone a nevěděl jsem, že to jde tak udělat - dát si druhý icloud účet a nekupovat tak aplikace znova :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Iphone 5 + Ipad Mini a společný účet

Příspěvek od mberdych »

Tak to je jeden z benefitu. V zalozce nastaveni - obchod muzes mit primarni ucet kvuli aplikacim. Mam takhle 6 zarizeni pro celou rodinu a kazdy ma svuj vlastni icloud, ktery zadas pri aktivaci. Pak se to netluce a HLAVNE, nechodi manzelce vsechny imessages, ktere ti kdo posle. Nejsem zadny nevernik, ale zpravu nazdar vole, jak zijes si radeji necham pro sebe :-)

Takze ipad aktivovat na separatni icloud ucet a nasledne otevrit store a prihlasit se do nej tim na ktery nakupujes. Pripadne v tom nastaveni jak jsem psal. Pak to bude spolehlive chodit.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Iphone 5 + Ipad Mini a společný účet

Příspěvek od Balrog »

Díky moc mi to pomohlo.
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů