[app] Week View 8 - doplněk kalendáře

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od htcjirka »

Tak jsem updatnul na 8.4 ale ten preklad by to jeste chtelo doladit..
Uživatelský avatar
tatamuk
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 25, 2012 18:43
Zařízení: Lumia 620

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od tatamuk »

A jak jsi aktualizoval na 8.4 mě to nabídlo jen 2.5 i když jsem předtím koupil verzi 8, která se mi stáhla jako 2.4?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od mimonaut »

Mě se aktualizovala včera sama z té 2.x..
Uživatelský avatar
tatamuk
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 25, 2012 18:43
Zařízení: Lumia 620

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od tatamuk »

Jestli to je přes český market, tak to moc nechápu, ale budiž. Bohužel ve verzi 2.5 nejdou přímo zadávat události.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od mimonaut »

jdou. ůplně stejně jako v 8.x
Musíš se přihlásit k live a pak se událost v aplikaci přidávat dá (interně pomocí webu, ale to se nezměnilo ani u WV8 )

Nicméně objevil jsem malý bug - když si zadáte do kalendáře na webu, nebo v nativním kalendáři wp nějakou událost, která bude trvat 0 minut (standartní nabídka kalendáře toto nabízí. typicky to používám na upozornění, že mám něco udělat, např. někomu zavolat -začátek 9:00 a konec taky 9:00), tato se nezobrazí ve week view. Takže pozor na to, málem jsem dnes kvůli tomu něco prošvihl..
Uživatelský avatar
tatamuk
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 25, 2012 18:43
Zařízení: Lumia 620

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od tatamuk »

aha, tak to jsem špatně pochopil protože v marketu píšou
- Vytvoření události je možné přímo ve Week View 8
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od lucanus »

Sakra co to je za poslední aktualizaci? Živá dlaždice je teď úplně na ho.... Měl jsem ji na střední velikost, na ní datum, č týdne a událost, byť třeba jen svátek. Zadní stranu jsem nevyužíval. Teď to funguje jen na největši velikost, což nechci. Když zapnu druhou, nebo třetí živ. dlaždici a dám si ji na požadovanou střední velikost, tak se to sice zobrazuje jak chci, ale bez svátku a při spuštění to místo automtického pohledu na aktuální týden (což před tim fungovalo) nabýzí hledat událost. Nešlo by to poupravit, aby to fungovalo jako dřív?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od Flynn »

Já jsem místo toho začal používat Chronos Calendar a uvidím, jak bude fungovat. Zatím mi vyhovuje. Ve WeekView mi vadí neintuitivní nastavování, nesmysly a nejasnosti v překladu... Včera jsem si zkoušel hrát s ním asi hodinu a málem mě vzal čert. To to trvá, než se aktualizují data, člověk neví, jestli to nastavil správně, protože se dobu nic neděje.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od hamoun »

tak jsem koupil aspon tu verzi 2.5 ...
snad se to casem doresi ... vidim udalosti z exchange bez problemu. zatim vse pekne funguje :) velka dlazdice taky.
kdyz chci zadavat nove udalosti, lezu pres standardni kalendar - at to mam zase i v exchange ...
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od culis »

Tak nevím, co dělám špatně. Do kalendáře na Windows Live jsem naimportoval dle výše zmíněného postupu svátky, všechno proběhlo bez problému, ale nesychronizuje se se mi to s telefonem. Ostatní události se samozřejmě synchronizují bez problému jako předtím, ale ty svátky ne.
Je potřeba nastavit něco v telefonu?
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od lucanus »

Culis - sorry už si to nepamatuju, ale vim určitě, že všechny rady jsou výš.
Flynn - já si ale nechci pořizovat jinej kalendář. Koupil jsem si ho, a byl s ním do teď naprosto spokejenej. Pak pošlou aktualizaci a jsem akorád nasranej. Nepoužívám největší velikosti dlaždic a u tékle aplikace to teď jinak nejde, i když to šlo. Jestli to neni chyba ale záměr tak to akorad posr...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od Flynn »

Já nikoho nenutím, aby používal něco jiného, ale zaseknout se na něčem, co jsi zaplatil (ty myslíš, že já ne?) a pak se s tím akorát vztekat, to není řešení. Nic není dokonalé a pokud to navíc působí problémy, tak to vyhodím, i když to stálo pár korun. (Chronos Calendar je, mimochodem, zadarmo.)
Btw. mám WV nyní na ploše až dole a sleduji její chování. Nějak jsem docílil toho, aby mi wide tile zobrazovala to, co jsem si nastavil. Zrušil jsem synchro z Windows Live a mám zapnutý jen WP kalendář, Exchange Server a Other (i když nevím, co to je). Svátky mi to ukazuje, události snad také (příliš nepoužívám, nejsem v pracovním procesu a žádné schůzky a povinnosti si nemusím poznamenávat).
Co mě tam dokáže vytočit v nastavení, když se přepnu do kalendářů, nastavím si tam barvy, pak chci prstem sjet níž a barvu si opět rozhodím, protože není kde na displeji posouvat stránku. Jsou to detaily, ale rozčiluje mě to.
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od martintrojanek »

lucanus píše:Culis - sorry už si to nepamatuju, ale vim určitě, že všechny rady jsou výš.
Flynn - já si ale nechci pořizovat jinej kalendář. Koupil jsem si ho, a byl s ním do teď naprosto spokejenej. Pak pošlou aktualizaci a jsem akorád nasranej. Nepoužívám největší velikosti dlaždic a u tékle aplikace to teď jinak nejde, i když to šlo. Jestli to neni chyba ale záměr tak to akorad posr...
cau, sleduj vlákno week view 8, tam se o aktualizaci dozvíš víc a musíš vydržet, stále se pracuje na updatu... :)
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od lucanus »

Flynn - nejde o to, že jsem si ji koupil za 40 kč nebo kolik stala. Jde o to, že to šlo a aktualizací, která by měla apku zlepšit ji spíš poškodila
Martitrojanek - dík, určite se tam mrnu
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od lucanus »

Mám podobné problémy s živou dlaždicí, ale na 7.8 Začalo to po poslední aktualizaci. Mrkněte do větve week view pro 7.8.
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od lucanus »

Tak včera proběhla aktualizace. Hlavní živá dlaždice jde pořád jen na největší velikost. Navíc když už ji na té největší velikosti mám, tak ukazuje svátky na budoucí dny. Zbytečnost. Místo ní, mám zaplou druhou živou dlaždici. Ta je v pohodě, až na to, že neukazuje svátky, ale událost, kterou mám až za tři dny. :-( Byl to ten nejlepší kalendář. Nešlo by to prostě vrátit na verzi před posledníma dvouma aktualizacema? To bylo nejlepší. Nebo aspon povolit hlavní dlaždici střední velikost
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od Petulinek »

Já teda nevím, mně to funguje pěkně a tak jak potřebuji. Používám Exchange v Office365, ne ten nepoužitelný Live kalendář. Překlady by chtělo dát dokupy, ta čeština je tam občas pěkně zprasená.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Week View update 2.0 - česky na Marketplace

Příspěvek od Flynn »

Lucanus má na mysli to, že po přepnutí dlaždice na střední velikost z ní zmizí události a je tam jenom (dnes) v rohu čas, nahoře neděle, pod tím obrovské 24úno, pod tím 1 událost(i) dnes a dole 18.2 - 24.2. , v rohu dole číslo týdne. Totéž zobrazuje i nejmenší dlaždice, jenom se nepřeklápí. Nepoznal jsem, co nová aktualizace přinesla, námitky uživatelů nebyly akceptovány. Vypadá to, jako ušité horkou jehlou. Podobně dopadla i aplikace Birthdays Diary a přestal jsem ji používat. Čeština je tam také zmršená nadále.
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od Zawe »

nemáte nějaké zprávy o tom, proč je pořad Week view ve verzy pro WP7.5 a ne pro WP8?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od htcjirka »

Psal jsem autorovi,ktery porad tvrdi,ze je to chybou ceskeho marketu..Nicmene verze pro WP7.8 je totozna s verzi WP8.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů