Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Kalash
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát bře 02, 2012 21:08
Zařízení: Nokia Lumia 800 černá

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Kalash »

Mi se to nestalo, ale asi bych zkusil HR. Nastavovat všechno znovu je sice otrava, ale tohle je větší. :)
Nadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned zář 02, 2012 15:47
Zařízení: Nokia Lumia 800 White

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Nadzi »

Panove vcera som prisiel zo zahranicia a odvtedy mi nejde datove pripojene u operatora Telekom. na wifi se pripoji ale na datove pripojeni 3G to nejde co stim?
robajz
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte bře 10, 2009 22:42
Zařízení: Nokia Lumia 800 black

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od robajz »

to OrcusDei:

Nezlob se, ale rady toho typu už bych snad považoval za spam ... předpokládám, že tohle před dotazem provede každý. Pokud tomu tak v tomhle případě nebylo, omlouvám se.
Kalash
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát bře 02, 2012 21:08
Zařízení: Nokia Lumia 800 černá

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Kalash »

robajz - divil by ses. Tohle je to první, co v práci radím, když za mnou někdo příjde pro radu ohledně pc, telefonu apod. A pak ho pošlu na IT. Ale vypnout a zapnout je klasika. Vyřeší 50 procent problémů ;)
Nadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned zář 02, 2012 15:47
Zařízení: Nokia Lumia 800 White

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Nadzi »

tak uz mi internet ide
samozrejme som skusal prenastavit vsetko od siete az cez apn az po restart telefonu po kazdem nastaveni a nic
pak sem sel k operatorovi tam se nato divali ale ani jeden nevedel som stim takze mi poradili abych zasel primo do nokii ze tam to budou vedet udelat tak sem tam zasel a taky nic zasadniho nespravili jen to co sem delal ja cize ruzna nastaveni atd...
mne se ten problem objevil dva dni pote jak sem prisel z rakouska a dosel mi kredit tak sem si ho nahodne dnes byl nabit a hled problem se vyresil a internet zrazu ide...

tak sem zasel k operatorovi co stim a pak mi rekli ze jo ze kdyz chce mit clovek internet v mobile a aby mu taky sel musi mit aspon 27 centu a ja mnel 25 centu :-)
neprisel bych nato co je stim kdybych si cestou nedobil kredit... jeste predtym som restartoval telefon do tovarniho nastaveni a taky nic...

cize zaver je taky ze u Telekomu na SK treba mit aspon 27 centu nato aby bezel internet
mozna to dakomu pomuze :-)
Nadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned zář 02, 2012 15:47
Zařízení: Nokia Lumia 800 White

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Nadzi »

zabudol som napisat ze Internet v mobile som mal predplateny na mesiac cize internet fungoval len mne v telefone nesel takze az po dobiti zase nabehne
Nadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned zář 02, 2012 15:47
Zařízení: Nokia Lumia 800 White

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Nadzi »

Panove prestal mi po restartu telefonu do tovarniho nastaveni zaostrovat fotoaparat...cim to je?
vo fotoarapate nastaveni sem nic nedelal ani pred ani po restartu a ted po restartu mi prestal zaostrovat nebo len velmi slabo... cim to je?
Uživatelský avatar
Peete
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: sob led 08, 2011 0:24
Zařízení: Huawei P9 black
Bydliště: Karlovy Vary - Třinec/Brno

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Peete »

Restart a Reset je krapet rozdíl. Zkus v nastavení fotoaparátu změnit režim přiblížení , dát Makro a uložit.
Nadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned zář 02, 2012 15:47
Zařízení: Nokia Lumia 800 White

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Nadzi »

Trochu to pomohlo ale vekal sen vic.
Mam ted dalsi problem.
Kdyz jemne pritlacim na stred displaye tak to pukne nekdy po zatlaceni to praska puka..dela vam to taky?
hawry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 28, 2013 17:28
Zařízení: Optimus

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od hawry »

Zdravim panove. Snad mi nekdo poradi. Mam asi KO lumii 800, displej na kasi. PO zapojeni k usb pouze dlouze zavibruje, nasledne kratce, po chvili se to opakuje znova. Jak pri pripojeni k pc, tak nabijecce. Setkal se s tim nekdo? Dekuji za rady, klidne do PM. Lukas

update 2:Pomoci dead flash->recovery complete->displej nahle zije, ale pouze problikne napis NOKIA, zapnout nejak nejde
update stavu 3: baterie KO
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Zdravím, mám problém s voláním. Odpoledne jsme uskutečnil několik hovorů a vše proběhlo v pořádku. Dnes večer jsem volal a neslyšel jsem ani druhou stranu ani ona mě, ale když jsem telefon přepnul na hlasitý odposlech vše bylo v pořádku a když zase hlasitý odposlech vypnul automaticky mě neslyšela ani druhá strana, ani já jí. Telefon jsme zkoušel několikrát vypnout a zapnout. Zkoušel jsme volat i jiným lidem zda-li je problém opravdu na mé straně a dělalo to to samé. Napadá někoho řešení, nebo měl někdo podobný problém? Mám Lumii 800 s WP7.8. Jeslti to pomůže můžu sem vypsat i verzi firmwaru atd. jako řešení mě teď napadá jen záloha ze Zune :(
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Teď jsme navíc zjistil, že telefon nevydává navíc žádné zvuky z repráčku. Když pustím písničku, tak je jen ticho, ale když vytočím infolinku, tak je vše zase naopak... nic není slyšet, ale pokud přepnu hovor na repráček, tak repráček funguje.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Pro vylouceni HW vady se zrejme Hard Resetu neboli Obnovy do tovarniho nastaveni nevyhnes.
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Omlouvam se za zasírání fóra :/ Už je problém vyřešen... prolezl jsme zahraniční fóra a zjistil, že dost lidí mělo stejný problém. V aplikaci Diagnostics telefon hlásil, že je připojen headset a proto automaticky odpojoval při hovoru mikrofon a repráček. Mě pomohlo jednoduché zasunutí a vysunutí sluchátek, ale někteří lidé na internetu měli napadaný bordel v dírce na jack a musely ho šťourat párátkem atp. Tak snad to někomu pomůže při stejném problému, nebo to klidně smažte :)
hawry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 28, 2013 17:28
Zařízení: Optimus

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od hawry »

Ahoj, lumia 800 se mi nechce nabijet, uz sem to procetl vsechno. Ale nic moc jsme nenasel.
Problem: Telefon se zapne, ale ukazuje stale 0% v baterry infu (pres diagnostiku ukazuje se tam charging 3mA nebo discharging). Nemohu ho tedy nabit, ani pres PC, ani nabijeckou. Nejaka rada? Baterie je nove vymenena a firmware posledni 12460.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Simon »

konektor nabíjania?
hawry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 28, 2013 17:28
Zařízení: Optimus

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od hawry »

Mozna, zkusim i ho vymenit. Da se vubec vymenit, nebo musi byt cela deska? Ale nejaky dalsi typy? Podarilo se mi ho totiz i nabit na 10% (24%) ale po restartu zase svitila v diagnostice 0 :/ narazil jsem i na tento clanek http://geeks.ms/blogs/jlguerrero/archiv ... ucita.aspx
Ovsem asi taky u me nefunguje, ale nepochopil jsme posledni bod s instalaci aplikaci
hawry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 28, 2013 17:28
Zařízení: Optimus

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od hawry »

Tak dalsi poznatek, baterie je nabita - konektor nabiji (mereno napeti na baterii cca 1000mA), pouze telefon indikuje baterii jako 0% - proto se vypne.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Simon »

FW nebo nejaká FW chyba?
hawry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 28, 2013 17:28
Zařízení: Optimus

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od hawry »

no to nevim, proto se ptam, zda se s tim uz nekdo setkal. FW jsme zkousel asi 4, jak WM7,5 tak 7,8 , cesky i k originalnimu product kodu nemecky.

update: takze baterie sice ukazuje 0%, ale slape, ted dve hodky wifi a porad se nevybil. Takze chyba bude asi s ukazatelem stavu baterie (i diagnostiky)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů