[App] MyMovies

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

[App] MyMovies

Příspěvek od rybar73 »

Zdravim, tak MyMovies se zase posoupl trochu kupredu na verzi 2.6
Film si jednoduše najdete pomocí vyhledávání ze servru CSFD nebo IMDB, popřípadě přidáte vlastní poznámku, datum upozornění a uložíte.
Filmy lze řadit do libovolných kategorií, které si lze připravit a jsou přehledně řazeny.
Je zde možnost vyhledávání napříč všemi uloženými filmy a to ne jen pomocí textu, ale lze selektovat i podle žánrů.
Aplikace disponuje LiveTile, na kterém se zobrazí film, který jste si nastavili na připomenutí.
O filmu si rovněž můžete přečíst zajímavosti, komentáře k filmu (pouze u CSFD), nebo uložit obrázek z filmu rovnou do telefonu.

Verze 2.0:
- přidána možnost zálohovat filmy na SkyDrive
- možnost přidávat vlastní kategorie
- vyhledávání ve filmových žebříčcích dle vlastních kritérií
- lepší správa v uložených filmech (kontextově, žánrově a abecedně)
- optimalizace aplikace

Verze 2.2:
- přidala možnost vyhledávání na IMDB
- Možnost výběru jazyků
- Rozšíření detailu filmu (komentáře, zajímavosti, obrázky)
- Odstranění reportovaných bugů

Verze 2.3:
- Možnost sdílení filmu i seznamu filmů
- Možnost čtení QR linků z CSFD a IMDB
- Odstranění bugů
- Drobné změny v ergonomii

Verze 2.4
- můžete si prohlížet videa u vybraného filmu
- přehledný seznam obsazení filmu s možostí prohlížení detailu
- možnost hromadných (i automatických) aktualizací
- optimalizace prohlížeče obrázků
- optimalizace rychlosti
- oprava LiveTiles
Trial verze aplikace neobsahuje zálohování na SkyDrive a ve vrchní části obsahuje Reklamni baner.
Tak u Trial verze probehla mensi zmena a jiz neobsahuje reklamni banner.

Odkaz do Marketplace
Pochopitelne budu rad i za jakykoliv nazor, poznatek ci napad na vylepseni zde v diskuzi.

Obrázek
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

[App] MyMovies

Příspěvek od karelchadim »

Pěkná appka, plánuje se nějaké další propojení s CSFD?
Mám na mysli např. galerii, trailery, program kin u detailu filmu, nebo dokonce možnost hodnocení?
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

[App] MyMovies

Příspěvek od rybar73 »

propojeni bych urcite rad udelal ale protoze nemam zadnou dohodnutou spolupraci se serverem CSFD vetsi rozsireni zatim neplanuju. Urcite jim jeste budu psat, kazdopadne pokud vim tak moc vstricni k temto typum aplikaci nejsou tak uvidime :-)
Uživatelský avatar
femx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: sob úno 19, 2011 12:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 Tango

[App] MyMovies

Příspěvek od femx »

rybar73 píše:Zdravim Vas, tak konecne se mi podarilo schvalit aplikaci MyMovies, ktera slouzi jako "pamatovak" filmu, ktere Vam nekdo doporucil nebo na ne nechcete jednoduse zapomenout.
Je zde integrovane vyhledavani na CSFD. Film si pote ulozite do jednoho z listu, muzete pridat vlastni poznamku, popripade zadat datum podle ktereho vas appka na LiveTilu upozorni, ze se k datu blizite.

Proste vyzkousejte a ohodnette jde o free verzi :-)
Odkaz do Marketplace

Pochopitelne budu rad i za jakykoliv nazor, poznatek ci napad na vylepseni zde v diskuzi.
Moc pekna aplikace, diky za ni. Planujes moznost nejake zalohy shlednutych filmu a watchlistu napr na skydrive nebo tak neco?
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

[App] MyMovies

Příspěvek od rybar73 »

Nejakou formu zalohy urcite planuju kazdopadne nevim jestli uz v dalsi verzi. Ted bych rad doladil a pridal vyhledavani a listovani v samotnem listu ulozenych filmu.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

[App] MyMovies

Příspěvek od karelchadim »

Narazil jsem na takovou otravnou vlastnost.. při přidání filmu do seznamu pokračuji přidáváním dalšího a když chci potom z appky vyskočit tl. zpět hodí mě to znovu na přehled filmů... a násobí se to samozřejmě s počtem přidaných filmů (tzn. přidám 5 filmů, musím se 5x vrátit než z aplikace vyskočím úplně)... šlo by tohle nějak opravit?
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

[App] MyMovies

Příspěvek od rybar73 »

jj opravit to urcite pujde...moje blbost ze jsem na tohle zapomnel takze diky za upozorneni ;-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] MyMovies

Příspěvek od Flynn »

Aktualizace v. 2.0 je na světě a musím říci, že teď je aplikace na vysoké úrovni a pracuje podle mých představ. Něco podobného mi chybělo, protože se o kinematografii zajímám a své záznamy provádím již dlouho do počítače. A tak mě v souvislosti s tím napadá, zda by nebylo možno databázi filmů, o kterých jsou uživatelem učiněny záznamy, poslat ve formě jakési tabulky na mail. Něco podobného používám u jedné aplikace, kam si zaznamenávám údaje o krevním tlaku a dalších věcech s tím spojených. Na autora tímto nijak netlačím, ale hodilo by se to.
Mám jen pár připomínek:
1. V menu (...) je chyba ve slově zálohovat - je tam "zalohovat" s krátkým "a"
2. Kategorie je možno prolistovávat směrem do stran, což je v pořádku. Uvítal bych, kdyby tam byla souhrnná kategorie Vše, kde by se zobrazily filmy ze všech kategorií. Bylo by to dobré pro vyhledávání filmů, které mám, ale neviděl jsem je.
3. Anebo možná ještě lépe: při vyhledávání na ČSFD by filmy měly v polích Kategorie a Vlastní poznámka záznamy, pokud si je tam uživatel v minulosti vepsal.
4. Do pole Vlastní poznámka si (alespoň já) zapisuji specifické výrazy. Nešlo by, aby se prediktivně samy dopisovaly, pokud tam už takový výraz byl někdy psán?
5. Hledal jsem na CSFD film X-15, tak je tam také založen. Aplikace mi jej ale nenašla. Pak jsem přišel na to, že neakceptuje pomlčku. Když jsem totiž napsal X 15 (s mezerou), film se našel.
6. Při vyhledávání titulu, který má na počátku písmeno s diakritikou (Řidič, Štvanec...) se musí vyhledávat pod tlačítkem se znakem mřížky (#). Proč nejsou v abecedním vyhledávání zastoupeny klávesy s diakritickými znaky? WP to snad umožňuje.
Jinak vřelé díky za takovou aplikaci a nechť je příkladem pro ostatní tvůrce podobných databázových aplikací. Zálohování dat považuji za nezbytnost a bez něho jsou to jen hračky.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] MyMovies

Příspěvek od Flynn »

Další update je na světě a přináší spoustu novinek a oprav. Autorovi děkuji za výbornou aplikaci.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

[App] MyMovies

Příspěvek od rybar73 »

Tak poseldni verze aplikace pridava vice socialnost. Film nebo skupinu filmu ted lze pohodlne sdilet pres Email nebo SMS. Film muzete primo v detailu sdilet na FB, Twitter nebo jinou sluzbu a rovnez kazdy film vygeneruje QR link filmu. Protoze je do vyhledavacu zaintegrovana i QR ctecka muzete jednoduse s prateli filmy sdilet :-)
Doufam ze se Vam budou nova vylepseni libit a mate-li nejake dalsi navrhy ci napady co vam v aplikaci chybi muzete je smele psat zde.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] MyMovies

Příspěvek od Flynn »

V osobním mailu jsem se zmiňoval o možnosti zálohy do csv souboru. Uvádím to proto i zde veřejně.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

[App] MyMovies

Příspěvek od rybar73 »

Tak dalsi uprava apliakce je na svete. Tentokrat jde o pridani predevsim novych zalozek u detailu filmu Video a Obsazeni. Diky detailnejsimu rozpisu obsazeni si taky muzete podrobne prohlizet na cem dany tvurce pracoval, co chysta a zanorovat se a zanorovat se... :-)

to Flynn: zalohovani do CSV aplikace neobsahuje (a ani se nechysta), ale opravuje vami zminenou chybu s Live Tile.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] MyMovies

Příspěvek od Flynn »

Aplikaci jsem aktualizoval asi před hodinou a pak jsem si rval vlasy, že jsem 14 dní nezálohoval. Všechno nové, co jsem tam zadal v minulých dvou týdnech je pryč, protože aktualizace smazala z telefonu všechny údaje - ponechala pouze kategorie, bohužel prázdné.
VAROVÁNÍ: NEAKTUALIZUJTE BEZ PŘEDCHOZÍHO ZÁLOHOVÁNÍ DAT:
Toto bych také rád viděl zakotveno v komentáři u každé další aktualizace. Děkuji.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

[App] MyMovies

Příspěvek od rybar73 »

Tak to je opravdu zvlastni a omlouvam se, ale v tomto ohledu by nemela nastat zadna zmena.
Na mem stroji a u dalsich 3 uzivatelu po updatu nevznikl zadny problem.
Take bych Vas chtel poprosit, jestli by jste byl ochoten, mi poslat Vas soubor ze zalohy, ja bych na nem provedl par testu a pokusil se problem najit, aby se jiz priste nevyskytl.

Prosim tedy jestli by i nejaky dalsi uzivatel mohl potvrdit tento zavazny problem!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[App] MyMovies

Příspěvek od htcjirka »

Treba problemy muzou vznikat jen u uzivatelu s custom rom..
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

[App] MyMovies

Příspěvek od rybar73 »

no testovano to bylo i na Omnii s custom rom a vsechno v pohode i kdyz teda to myslim nebyla Dynamics.

tak Omnia ma ROMku: Mi7rom wp7.8 nokia edition mod v2
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] MyMovies

Příspěvek od Flynn »

Abych vyloučil Jirkovu domněnku o nestandardním chování custom rom, uvedu příklad z předposlední aktualizace, ktrerá proběhla ještě na 7.5. Tenkrát jsem to nijak neřešil, protože jsem měl čerstvou zálohu. Po aktualizaci jsem měl dokonce navíc nepořádek v kategoriích, mám dojem, že mi některé zmizely a u všech jsem musel po obnovení ze zálohy znovu nastavovat jejich barevné rozlišení.
Mám ještě jednu připomínku. Vzhledem k tomu, jak se chová, nesnáším integrovanou čtečku QR kódů, která mi vždy (pro HTC Jirku: i v minulosti na oficiální ROM) vyhodí jas displeje na maximum a nezbavím se ho, dokud aplikaci nerestaruji. Bojím se vždy toho, až QR čtečku náhodou nalistuji. Navrhuji úpravu tak, aby se jas nezvyšoval, případně tuto funkci dát zvlášť a spouštět ji přes menu.
EDIT:
Další věc, které jsem si všiml a je nepohodlná. Názvy filmů, které mají počáteční písmeno s diakritikou se řadí na konec abecedy pod znak # Nejde to udělat, aby byly pod příslušnými znaky ve výběru abecedních čtverců, když už tam jsou zastoupeny, ale jsou černé?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 29 hostů