Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Manek49 »

jenda007 píše:to staci reba kdyz si zapnu PC a pak si tam pripojim telefon a delam na tom naky veci a treba po 3 hodinach mi tam naskuci aktualizace k vyzvani?
Ty v tom máš hezkej maglajz :) Nemusíš mít mobil připojenej pořád k počítači, jdi na telefonu do nastavení>aktualizace telefonu a koukni, jestli tam máš obě volby zaškrtnutý, pokud ne, tak je zaškrtni. Až bude aktualizace pro tvůj telefon k dispozici (bez vynucování), tak se ti na displayi objeví hláška, že máš k dispozici aktualizaci a že máš telefon připojit k PC. Tak ho pak připojíš (pochopitelně musíš mít nainstalovaný Zune) a vyskočí na tebe hláška o aktualizaci v Zune, pak už budeš postupovat podle instrukcí na obrazovce :)
pavelrerych
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát úno 01, 2013 12:26
Zařízení: HTC 7 TROPHY

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od pavelrerych »

dobrý den, dnes jsem jsem přehrával rom aktualizoval a při 10% mi to spadlo a ted mi nejde zapnout mobil.. :( nevíte nikdo co stím? :) prosím poraďte
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od rulezzzor »

OS: 7.10.8858.136
omnia W mate taky takovou verzi?:)
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od shor3s »

já ano a zatím vše šlape jak má :)))
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od rulezzzor »

jake jsou nove feature?
plocha a barvy? wallpaper primo od bing?
co je jeste noveho?
moc sem tam toho nenasel, cekal jsem toho vic, hlavne vlastni programy jako notifikaci do plochy to mi tam chybi :)
nasel jsem jen toto:
Standardní funkce Windows Phone 7.8 dostupná na všech zařízeních
Nová plocha (3 velikosti dlaždic)
20 barevných témat
Možnost nastavení obrázku z vyhledávače Bing jako pozadí uzamčené obrazovky (automatická změna každý den)
Vylepšená uzamykací obrazovka – nové bezpečnostní prvky zabraňující nechtěnému odemčení dětmi a v kapse

coz toho moc neni teda :D
Jobu13
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 14, 2011 11:14
Zařízení: Nokia Lumia 800 16GB, Windows Phone 7.8

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Jobu13 »

Chcem sa opýtať, všetko mam v mobile nainštalovane ale nemám v mobile ringtone maker, Bluetooth mam ale ringtone maker nie ako ho do-inštalovať alebo čo s tým ??
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Proč si neprojdeš toto vlákno, řeší se to v něm už několik dní. Proč jsou lidi líní číst?
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Třeba proto, že na marketplace prostě nejde stáhnout, mám 7.8 a píše mi to, že to není pro můj telefon k dispozici...
Nenašel jste už někdo, proč nejde vyhledávat googlem? Nebo proč nejdou v marketplace související?
Jobu13
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 14, 2011 11:14
Zařízení: Nokia Lumia 800 16GB, Windows Phone 7.8

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Jobu13 »

medzi toľkým stránkami je to problém nájsť kde niekto našiel nejaký návod ako ho tam dať alebo niečo podobne.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

OT: A funkce Hledat ti asi nic neříká, co? Jde o to, že vlákno se nafukuje neustále se dokola opakujícími dotazy.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Simon »

Takže mám otázku...Restore mi vymaže komplet vše že?
Koupené Aplikace mám vázané na Live ID doufám, nebo snad ne?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Myslíš Hard Reset (Factory Reset, Tovární nastavení)? Ano, zůstane jen to, co tam bylo při koupi telefonu. Aplikace máš vázané na svůj účet včetně zakoupených, které tím pádem neplatíš znovu. Pokud máš v aplikacích možnost zálohy (backup) na SkyDrive, udělej si ji, chceš-li mít zachovaná data těch aplikací. Fotky si stáhni přes Zune do PC nebo syncni na SkyDrive. O SMS přicházíš. Kontakty synchronizuješ ze svého účtu.
haloss
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 01, 2013 15:31
Zařízení: LG Optimus 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od haloss »

Aktualizoval jsem svůj Optimus 7 pomocí Seven-Eighteru, ale nemám v telefonu nové accent barvy ani možnost nastavit tapety z Bingu.
Nemá někdo podobný problém nebo alespoň netuší, čím by to mohlo být?
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Simon »

Myslel som Restore na predchádzajúcu verziu WP. Tým pádom z WP7.8 na WP7.5
No šlo mi hlavne o aplikácie. SMSky oželiem, Aplikácie som ich nemal moc a len jednu alebo dve kúpené. Takže to ma moc netrápi.
Lebo stále mi nešli záložky v IE, související v Marketplace a nemal som Bluetooth share. Takže snáď to pomôže. aj keď tomu nechápem, kedže si zažiadal telefón po pripojený sám o aktualizáciu. Uvidím či to pôjde.
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Bibo »

Pokud uděláš restore v Zune, tak ti obnoví telefon do stavu jaký si ho měl před aktualizací (všechno je jak to bylo, sms, aplikace, fotky, rozložení dlaždic atd.). Také jsem si vynutil aktualizaci na WP7.8 a kvůli už několikrát zmiňovaným věcem tady, které nefungovaly a měly by, tak jsem to vrátil. Myslím si, že to vrátí stav před poslední aktualizací. Tedy když jsem provedl ty aktualizace 3 a teď jsem to jednou dal obnovit, tak si myslím, že teď jsem ve stavu mezi 2. a 3. aktualizací (v informacích mám WP7.5, ty verze systému se mi nechce dohledávat).
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Opravdu tu nikdo neví, jak je to s tím vyhledávačem? Jestli má cenu dělat restore a zkusit to znova, třeba to nejde kvůli operátorovi, nevím. Ani bych se tomu nedivil, třeba je google moc šetrnej na data a O2 se nelíbí, že bych měl dlouho FUP :-D S tím marketplace, někdo tu říkal, že mu to den nešlo a další den už jo, tak to třeba není chyba telefonů ale marketplace jako takovýho. To vyhledávání mě ale docela štve, Bing je přes všechno zkoušení nastavit to nepoužitelnej a seznam zase pomalej.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Tvrdit, že je Bing nepoužitelný, je trochu silná káva.
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Nemyslím, když mám nastavený jazyk vyhledávání češtinu, je tam jen ta hnusná desktopová verze, kam musí člověk přiblížit, aby mu vůbec zaregistrovalo, že chce psát a i v tom případě google vyhodí MNOHEM více relevantních odkazů (porovnáván bing na Lumii a google na tabletu na stejné výrazy). Pokud tam dám cizí jazyk vyhledávání, aby se zobrazila hezká mobilní verze a zapnu polohu, tak mi na neutrální výrazy (bez háčků a čárek, např. Octavia 3) najde 95% cizojazyčných výsledků, google má první cizí možná tak na 10. stránce. A jasně, že by šlo zpřesnit nějakým slovem s vložením diakritiky, třeba už zmiňované "město Praha" místo "Praha", ale to pak dost ztrácím určitou rychlostní výhodu bingu oproti seznamu, než napíšu háčky a čárky. Další věc, občas potřebuju vyhledat něco odborného nebo dokonce latinsky. To se bing s českými odkazy nechytá vůbec, kdežto google mi najde, co hledám (pokud to existuje). Samozřejmě nepopírám, že je možné, že v nastavení něco opomíjím, takže budu rád za každou radu. Ale když mám všechno nastavené na češtinu, preferenci mobilní verze webu a stejně se mi otevře desktop a polovina odkazů je anglická, asi bing teda není to pravé pro ČR.
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od fredysz »

haloss píše:Aktualizoval jsem svůj Optimus 7 pomocí Seven-Eighteru, ale nemám v telefonu nové accent barvy ani možnost nastavit tapety z Bingu.
Nemá někdo podobný problém nebo alespoň netuší, čím by to mohlo být?
Nainstlaoval/zaškrtnul jsi v tom programu všechny jazyky co mas v telefonu? Minimalne anglictiny a cestinu?
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od shor3s »

vykašlete se furt na nějakej vyhledávač..když se vám tak strašně líbí google, tak si ho připněte na úvodní obrazovku a místo ,,lupy" budete mačkat čtvercovou ikonku no..nevim jak vy, ale já když jsem telefon kupoval, tak jsem nevěděl a nepočítal s tim, že se bude něco aktualizovat..takže teď jsem rád, když něco přislo..místo toho, aby jste byli rádi aspoň za to, že nemusíte scroolovat celou obrazovku než něco najdete, tak řešíte jestli je lepší bing nebo google..si na to založte nové vlákno a tam se sežerte :D
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů