Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
jenda007
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 04, 2013 21:06
Zařízení: nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od jenda007 »

jo a je to dobre kdyz v zune-nasteveni-telefon-aktualizace tam mam verzi: 7.10 (8779) ?
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od matiqos »

Petulinek píše: Další update bude nejpozději do 31.7., kdy Google vypne EAS a MS chystá integraci protokolů CalDAV a CardDAV a tak bude další update :-)
Nj, len aby ten update nesmeroval len na WP8... :D
ivanii
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon pro 10, 2012 11:06
Zařízení: Nokia Lumia 640

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od ivanii »

jenda007 píše:jo a je to dobre kdyz v zune-nasteveni-telefon-aktualizace tam mam verzi: 7.10 (8779) ?

Máš stále starou verzi, ale budeš mít pouze 2 aktualizace, protože tu první už mas (tj. z 8773 na 8779).
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Zeta »

Tak teď jsem z toho vážně jelen. Včera jsem udělal rollup na 7.5 přes Zune a dnes jsem to tam píchnul opět, aktualizace mi to podstrkuje už nenuceně. Jen mě trochu zaráží, že se instaluje už čtvrtá :grin: . Trochu divné, když všichni ostatní mají nanejvýš tři. :grin:
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

ivanii píše:Režimem letadlo to nebude. Já jsem tento režim zapnuty pri aktualizaci měl, a též nemam moznost vyhledavače Google a nejdou mi Související polozky v Marketplace.

Jeste bych chtel doplnit, že ty aktualizace nemusí byt nutne 3! Já měl pouze 2 a mam OS: 7.10.8858.136 a FW: 1066.0000.8858.12470 - měl jsem už při koupi telefonu verzi 8779, takže aby to někoho nezmátlo.
Vsak o tom mluvim, kdo letadlo nemel, ma to orezany a hazi to chyby, kdo ho mel, zune asi videl "offline" telefon bez operatora, tak mu tam hodil nejakou univerzalni, ktera ma vsechno. Na mobilmanii taky pisou, ze u ceskych operatoru to nejde a u polskych, rakouskych apod. sedivek to jde. A dalsi update za pul roku? Pul roku se spatne fungujicim Marketplace? Good job MS.
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Sry,blbe jsem si precetl,ze jsi ho zapnuty MEL!
jenda007
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 04, 2013 21:06
Zařízení: nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od jenda007 »

ale od včerejška mam mobil pripojenej a nezaznamenal sem ze by se mi neco stahlo takhle o mam furt: 7.10 (8779)
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Gater »

Nepřijdou Vám reakce systému pomalejší ?
Dagan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 05, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 800 a 920, LG G2

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Dagan »

Tak včera vynuceně aktualizováno. A pohoda žádný problém. Teď už má konečně aplikace groupy pro mě smysl. Jinak je jasné že WP7.8 už je na okraji zájmu u MS ... jsem velice zvědav jak to bude s WP9 ... je špatné, že je MS vydává tak málo informací.

Edit: reakce jsou aspoň u mě v pořádku, nevidím ani zpomalení při přechodu na hlavní obrazovku
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od AP3ND1X »

Gater píše:Nepřijdou Vám reakce systému pomalejší ?
Jo, taky jsem zaznamenal, že je systém celkově línější =P Škoda.. proč když kliknu na ikonu se musím podívat, jak se prohne a pak se prohne zpátky a až pak odletí.. zbytečné =(
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Gater »

Taky to nechápu, takhle to MS akorát zpomalil. Ale třeba u aplikací 3. stran, je to skoro hned to spuštění.
ivanii
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon pro 10, 2012 11:06
Zařízení: Nokia Lumia 640

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od ivanii »

jenda007 píše:ale od včerejška mam mobil pripojenej a nezaznamenal sem ze by se mi neco stahlo takhle o mam furt: 7.10 (8779)
¨musíš si aktualizace vynutit, viz postup výše.
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od hujer »

AP3ND1X píše:
Gater píše:Nepřijdou Vám reakce systému pomalejší ?
Jo, taky jsem zaznamenal, že je systém celkově línější =P Škoda.. proč když kliknu na ikonu se musím podívat, jak se prohne a pak se prohne zpátky a až pak odletí.. zbytečné =(
Ano, nyní to vypadá, že "systém" čeká na dokončení celé animace a až poté spustí samotnou akci např. otevření aplikace apod. Více výrazné to je, alespoň z mého pozorování, u zabudovaných aplikací jako Lidé (People hub) a pod.
Otázkou je jestli je to záměr a nebo nejaká drobnůstka, která se nepovedla. Osobně místo shlédnutí celé animace uvítám rychlejší odezvu. No tak uvidíme, jestli to MS nějak pořeší...

PS. Zkuste taky najít něco na jiných webech a když tak tu dejte odkaz na místo, kde se tato problematika řeší atd.

PS2. Včera úspěšně aktualizována Lumia800 (vynuceno, doporučuji Fligt-mode, pak Zune a trik s odpojením sítě, a pokud se neobjeví třetí část aktualizace (jako u mne) tak udělat restart telefonu a zkusit znovu)
jenda007
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 04, 2013 21:06
Zařízení: nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od jenda007 »

ale ja si ji nechci vynutit kdyz tady ctu ze vetsina uzivatelu dostala neuplnej software ...nemohli by jste mi někdo podrobnej návod co mam dělat krome toho mit telefon pripojenej na pocitaci (jetlize si chci tu aktualizaci vycekat)
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od hujer »

To těžko, nevím proč by měl být neúplný a branding nepotřebuju.
Ale když chceš čekat, tak čekej...nic jiného ti totiž nezbývá.
jenda007
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 04, 2013 21:06
Zařízení: nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od jenda007 »

to staci reba kdyz si zapnu PC a pak si tam pripojim telefon a delam na tom naky veci a treba po 3 hodinach mi tam naskuci aktualizace k vyzvani?
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Jakub Karásek »

ivanii píše:Režimem letadlo to nebude. Já jsem tento režim zapnuty pri aktualizaci měl, a též nemam moznost vyhledavače Google a nejdou mi Související polozky v Marketplace.

Jeste bych chtel doplnit, že ty aktualizace nemusí byt nutne 3! Já měl pouze 2 a mam OS: 7.10.8858.136 a FW: 1066.0000.8858.12470 - měl jsem už při koupi telefonu verzi 8779, takže aby to někoho nezmátlo.
Kdoví čím to bude, že někdo google má a někdo ne. Svého Titana jsem aktualizoval v normálním režimu, manželčinýho Radara v leteckým režimu a google nemáme ani jeden. Kamarád aktualizoval Lumii 800 v leteckým režimu a google má. Čili to podle mě bude jen výsada Lumií
Dagan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 05, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 800 a 920, LG G2

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Dagan »

Aktualizaci jsem vynucoval v leteckém režimu a google mám. Nokia Lumia 800
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Zeta »

Taktéž mám Google, dostal jsem ho vynucenou i běžnou metodou (letadlo i síť). Lumia 710.
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Tak to potom fakt nechápu. Downgrade teda jen přes navifirm? Protože zune to podle mě obnoví jen na dobu těsně po aktualizaci. Je to škoda, Lumii jsem si koupil proto, že jsem měl Nokie vždycky rád, např. N95 mě za pět let nikdy nezklamala a to jsem se k ní nechoval vždycky nejlíp. Microsoftu jsem si taky vážil. Čekal jsem, že když si kupuju dost uzavřený systém, že tam bude na stopro fungovat aspoň to, co tam je a co tam být má. Chápu, že Android si většina uživatelů podělá sama, ale to už je riziko otevřenosti. Čekal bych od MS podporu aspoň jako od Applu, když už v tom systému nejde skoro nic upravit apod. Škoda.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů